WYBUCHY WEWNĄTRZ SAMOLOTU - PRZYCZYNA ARCYBOLEŚNIE PROSTA

"Każdy kto choć trochę zna się na mechanice, wie że ten samolot nie uderzył w ziemię, a został zniszczony przez siły działające wewnątrz kadłuba .Ustalenia komisji MAK i Millera są niewiarygodne"-powiedział podczas pierwszej, naukowej konferencji nt katastrofy smoleńskiej jeden z  koordynatorów przedsięwzięcia prof. Piotr Witakowski (AGH).

Obok niego i znanych już nazwisk prof Biniendy, dr Nowaczyka, dr Berczyńskiego i dr Szuladzińskiego, tę tezę potwierdzili prof Jacek Rońda (AGH), prof Jan Obrębski (Politechnika Warszawska), Wojciech Fabianowski (PW),  Jan Jaworski (UW), Jacek Gieras, dr inż Jan Błaszczyk ( Wojskowa Akademia Techniczna), Chris Cieszewski, University of Georgia.

Według naukowców, przyczyna katastrofy nie była aż  tak arcyboleśnie prosta, jak  raczył to ogłosić światu pan Komorowski. Mam nadzieję, że jest to również dzień od którego pani Olejnik, gwiazda tvnu, nie będzie mogła z przekąsem i pogardą wtykać co drugie zdanie "wybuchy  Macierewicza". Narazie mainstream w mysiej dziurze, "światłe redaktory" muszą pójść na sushi i pokombinować, jak zacząć się wykręcać z "winy pilotów".  Póki co, chyba nikogo nie dziwi, że na tefałenowskich i gazetowyborczowych  "jedynkach"  wielki prezent - przykrywka od premiera, czyli  ściema pt in vitro.

Przez cały ubiegły tydzień Polacy strasznie się wstydzili "przed światem" z powodu odwołanego meczu. Nie przypominam sobie, żeby ktoś po tej "światłej stronie społeczeństwa"  szczególnie się wstydził, że polskie służby nie potrafiły ochronić prezydenta, a polski rząd wyjaśnić przyczyn jego śmierci.  Nie przypominam sobie też , żeby z taką determinacją szukano winnych.

Dziś słowo stało się ciałem. Do "amerykańskich nieuków" dołączyły "nieuki polskie". "Kwestia wybuchu powinna być hipotezą będącą punktem wyjścia dla badaczy tej kwestii" ....

Co na to premier Tusk i jego pomagiery? Czy naprawdę zamierza to przykryć in vitro?

http://www.rp.pl/artykul/597007,944751-Konferencja-naukowa-o-katastrofie-smolenskiej.html

http://wpolityce.pl/wydarzenia/39008-i-konferencja-smolenska-jest-bardzo-bogaty-material-filmowy-fotograficzny-i-rzeczowy-ktory-az-krzyczy-ze-wybuch-mial-miejsce

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

22-10-2012 [16:56] - dogard | Link:

tysiace tuSSkowych , swoje przyszle kadry bojowe.

Obrazek użytkownika macho

22-10-2012 [23:57] - macho | Link:

Wojna klonów, to brzmi co najmniej zachęcająco!

Obrazek użytkownika LIKA

23-10-2012 [00:10] - LIKA | Link:

..że po nim tylko hańba zostanie.

Obrazek użytkownika jafalski

22-10-2012 [19:52] - jafalski | Link:

A media głównego ścieku nie podały nic o konferencji. Nie ma wiadomości, nie ma problemu.

Obrazek użytkownika LIKA

23-10-2012 [00:13] - LIKA | Link:

...się pojawi!

Obrazek użytkownika Ślepa Kura

22-10-2012 [21:21] - Ślepa Kura | Link:

Na zakończenie swojego wystąpienia na Konferencji prof. J. Gieras powiedział, ze spośród wielu elementów układu elektrycznego Tu-154 zbadano jedynie żarówki, podświetlające jeden z przyrządów nawigacyjnych.
Z racji swojej profesji zrozumiałem dokładnie wszystko z Jego referatu. Cóż, mam taką samą specjalność jak prof. J. Gieras.
Ale jego ostatnie zdanie sformułował bym nieco inaczej: "żarówki w tym przyrządzie "ZDAŁY EGZAMIN".
P.S.
Cześć dla polskich naukowców, którzy pomimo wielkich przeszkód postanowili zbadać i wyjaśnić jak doszło do największej tragedii naszego pokolenia. I wyjaśnią !!!!!!!!