Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Agent „Orsom” jedzie do Moskwy

kokos26, 13.09.2013
„Jak ustaliła „Warszawska Gazeta” (a raczej jej wierny czytelnik z Ambasady RP w Moskwie), niejaki Tomasz Turowski stał się posiadaczem luksusowego apartamentu w centrum Moskwy i…limuzyny z kierowcą oddanej mu do dyspozycji przez Służbę Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Z apartamentu i limuzyny korzystają już także trzy panie Dios de Dios Turowskie.”
Tomasz Turowski vel agent „Orsom” to chyba jedyna osoba, która dziwnym zbiegiem okoliczności była na miejscu dwóch zamachów, czyli 13 maja 1981 roku, kiedy na Placu św. Piotra strzelano do papieża Jana Pawła II i 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku. W pierwszym przypadku występował w habicie jezuity, a w drugim przebrany w garnitur, jako polski dyplomata.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 5037
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

13.09.2013 14:39

komentarz niePOtrzebny ;-)
aiwaplatz

aiwaplatz

14.09.2013 05:47

j.w.
Domyślny avatar

richo55

14.09.2013 08:30

nie znajdzie w sobie dosc sily aby przynajmniej zupudlowac takie tuskie , ruskie turowskie i komoruskie nie uwierze w to , ze tym Kraju bedzie normalnie.
kokos26
Nazwa bloga:
„Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów”
Zawód:
Publicysta Warszawskiej Gazety
Miasto:
Częstochowa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 249
Liczba wyświetleń: 5,630,200
Liczba komentarzy: 6,898

Ostatnie wpisy blogera

  • Ustawa o dokarmianiu artystów. Bubel czy majstersztyk?
  • PIERDEL SERDEL BURDEL
  • COŚCIE ZROBILI Z POLSKĄ DRANIE

Moje ostatnie komentarze

  • "- któryś z blogerów porównał Rzeplińskiego ze słynnym warchołem i zdrajcą I Rzeczpospolitej, ze Stanisławem Stadnickim, Diabłem zwanym..." Jam ci to, nie chwaląc się, uczynił :) Pozdrawiam i…
  • Tekst ukazał się w "Warszawskiej Gazecie" w piątek 15 kwietnia. Gazeta do druku poszła w środę 13 kwietnia, a do redakcji tekst wysłałem 10 kwietnia.
  • Pani Zofio, Głowa do góry :) Ja też dałem się nabrać

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • "Sensacja" u Pospieszalskiego
  • Finansowy krach TVN, TVN24 i całego ITI?
  • ​Już czas na demonstrację siły!

Ostatnio komentowane

  • Mrówka, Pajacowanie na scenach nie jest twórczością artystyczną. Jeśli ktoś tworzy prawdziwą sztukę, powinien podlegać regułom rynkowym, włącznie z jawnością swych dochodów objętych podatkami i składkami…
  • spike, Sprawa artystycznych darmozjadów, kojarzy mi się z biblijną przypowieścią o "synu marnotrawnym", z tą zasadniczą różnicą, że synek zrozumiał swój błąd, niczego nie domagał się, ani nie rościł sobie…
  • NASZ_HENRY, Tusk to ANTY Robin Hood - zabiera biednym i daje bogatym 😎 Stłuczki, tfu sztuczki to jego specjalność: dakowski.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności