„Księża pszczelarze” wczoraj i dziś

Obserwując dzisiejsze ataki na Kościół i duchownych widzimy w tym wielką zaplanowaną i koordynowaną, z jakiegoś centrum oraz przeprowadzaną z premedytacją, perfidną antypolską i antykatolicką akcję.
Kiedy słuchamy Moniki Olejnik, Tomasza Lisa. Kiedy czytamy Gazetę Wyborczą lub oglądamy TVN pamiętajmy, że ci ludzie tego prochu nie wymyślili, lecz realizują nadal wytyczne KC PZPR sprzed niemal trzydziestu lat. To nie przypadek, że wielu z tych medialnych funkcjonariuszy wywodzi się z ubeckich, esbeckich i komuszych zdradzieckich dynastii.

Fragment stenogramu z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR z 27 listopada 1984 r.
Towarzysz Wojciech Jaruzelski:
- Więc to musi być cały czas bardzo umiejętnie wyważane, żebyśmy też różnicowali nasze działania i uzyskiwali dla nas najkorzystniejsze efekty. Z tych pozytywnych księży, ja rozumiem, że jest ciężko, ale wystarczy, że ich jest kilku. Dobrze, jak jest kilku. To absolutnie wystarczy. Bo jak pokażemy drania, kazanie skrytykujemy, jeszcze tam uderzymy, to gdzieś na drugi dzień pokazać księdza patriotę, staruszka, emeryta, który pracuje społecznie, który to, tamto czy owo pożyteczne robi. Wracam do tego pszczelarza już przysłowiowego czy wszelkich innych.

Dziś również mamy kilku takich dyżurnych „księży pszczelarzy”, pupilków Salonu III RP nagłaśnianych przez antypolskich dziennikarskich najmitów. 
Jak przystało na PRL-bis mamy też oczywiście  „drani, których pokazujemy”, których „kazania krytykujemy” i „jeszcze tam uderzamy”.
To hańba i wstyd dla nas Polaków, że biernie przyglądamy się, kiedy media głównego ścieku organizują nagonki według instrukcji komunistycznych zbrodniarzy i zdrajców wygłoszonej przez Jaruzelskiego tuż po zabójstwie księdza Jerzego Popiełuszki i na kilka dni przed rozpoczęciem sfingowanego procesu toruńskiego.
Może już czas zmądrzeć Rodacy i wykuć sobie na pamięć te słowa księdza Jerzego, które wypowiedział w dniu swojej śmierci i 39 dni przed zacytowaną wyżej instrukcją zbrodniarza i renegata Jaruzelskiego:
„Od wieków trwa nieprzerwanie walka z prawdą. Jak powiedział zmarły Prymas kardynał Wyszyński: ‘Ludzi mówiących w prawdzie nie trzeba wielu, Chrystus wybrał niewielu do głoszenia prawdy, tylko słów kłamstwa musi być dużo, bo kłamstwo jest detaliczne i sklepikarskie, zmienia się jak towar na pólkach. Musi być ciągle nowe, musi mieć wiele sług...’” (Rozważania różańcowe, 19 X 1984)

Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta
Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza "Gaspara"
Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6
Najnowszy numer ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta już  w kioskach

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika łucyna

09-08-2013 [20:54] - łucyna | Link:

>>> !!!

Obrazek użytkownika kokos26

09-08-2013 [22:15] - kokos26 | Link:

No może nie aż tak :)
Serdecznie pozdrawiam spod Jasnej Góry....mirek

Obrazek użytkownika kat

10-08-2013 [18:31] - kat | Link:

i tak 3MAJ.....pozdrówka