Widok z kuchennego okna – remanenty

Trochę zaniedbałem widoki, co nie znaczy, że odłożyłem aparat do futerału. Pod koniec roku zrobiłem niewielki remanent i, jak to przy takiej okazji bywa, bez ładu i składu. Jak kiedyś będę duży i jeszcze będę widział, to poukładam:)

A teraz nie po kolei:

Zdjęcie zrobione z okna 8 piętra na gdańskiej Zaspie. Gołębie siedziały dwa piętra niżej. Żona spłoszyła je klaśnieciem...


 
To nasza jedenastolatka, bokserka Maggie, urodziny obchodzi w Nowy Rok. Przybiega na klaskanie.

Tutaj proszę popatrzeć uważnie, kto i do kogo przemyka pomiędzy kroplami.
 
 

Lato było upalne..

.

Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
kałuże lśnią nam pod nogami...         Jacek Kaczmarski "Wędrówka z Cieniem"

Spragnieni byli nie tylko ludzie...

"Oczko mu się odlepiło. Temu misiu." A tutaj tylko mu plastrem zakeili:(

Na koniec, zabawy ze światłem Jej Wysokość Fluorescencja we własnej osobie:

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Temu Misiu

30-07-2013 [15:31] - Temu Misiu | Link:

Polecam ciekawostkę londyńską " temu lisiu " - najprawdziwszy słomiany lis (lisów jak psów na Wyspach, nie wyłączając Londynu). Jak zobaczyłem, że w słońcu ogon oklapł temu lisiu, to poczułem dumę z tego , że jestem Polakiem. Fotka, w miejscu logo, zdjęta starą Nokią, bo mnie niestety nie wyrzucili z Ojczyzny - tylko dom i pracę zabrali :).

Obrazek użytkownika Temu Misiu

06-08-2013 [10:59] - Temu Misiu | Link:

http://naszeblogi.pl/uploads/i....
komentarz poniżej. Uff...
pozdrawiam