Dysonans poznawczy w sprawie agresji

Niesiołowski Stefan jaki jest każdy widzi.

Jasnooświeceni za pomocą wszelkich dostępnych środków wołają o zagrożeniu demokracji, wieszczą agresję i nienawiść, ale ich zdaniem to Jarosław Kaczyński wraz ze swoim otoczeniem kieruje się w swojej działalności publicznej nienawiścią i agresją. Dochodzi wszakże do epizodów agresywnego milczenia oraz do pełnego nienawiści i agresji użycia tulipanów, marszy z pochodniami…

Ale czegoś jednak nie rozumiem. Jak to się stało, że w tak agresywnym środowisku nie znalazł się nikt, kto dałby Niesiołowskiemu Stefanowi w gębę? Płazem rzecz jasna!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kokon

25-04-2011 [13:44] - kokon (niezweryfikowany) | Link:

członka PiS a nie odwrotnie. Agresorem 1 września 39 roku była Polska a nie niemcy jak się to powszechnie uznaje. 17 września 39 roku agresorem na ZSRR była Polska a nie ZSRR napadło na Polskę. To zapewne taka hitorię pojechał głosić Michnik do Moskwy. A może tylko uzgadniał.

Obrazek użytkownika kokon

25-04-2011 [13:47] - kokon (niezweryfikowany) | Link:

agresywny wobec niego gdy wypowiada te złowa. Oszołomieni inaczej!

Obrazek użytkownika Mycha

25-04-2011 [18:35] - Mycha (niezweryfikowany) | Link:

to u mnie żadnego dysonansu poznawczego nie ma. U POlszewii i jej nienawistników występuje dobrze znana "projekcja". A w ryj dobrze by było jednemu czy drugiemu dać, z otwartej lub z piąchy. 'Przejściówka' by była, z psychologii do fizyki chyba a POlszewickie oskarżenia okazałyby się chociaż prawdziwe. Na razie tylko oszczerstwami są, niczym więcej.

Obrazek użytkownika ksena

26-04-2011 [16:07] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

uzbrojoną w otwór gębowy stworzenia zwanego Niesiołem.Ale jaki to gatunek i gromada nie wiadomo,może mutant.