O bezsilnej wściekłości

Wiem, że w tych dniach dzieją się rzeczy naprawdę ważne, a ja będę pisał o pewnym drobiazgu, który mi się dziś zdarzył, ale w szczegółach diabeł gości i niech będzie to przyczynkiem do opisu okołorocznicowej atmosfery.

W sobotę 9 kwietnia miałem bardzo miły koncert w Błoniu. Koncert, zorganizowany przez miejscowy Klub Gazety Polskiej był elementem obchodów rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.

Przyjechałem, postawiłem samochód przed Ochotniczą Strażą Pożarną (Ośrodek Kultury w Błoniu odmówił sali), a gdy wyszedłem po koncercie, okazało się, że ktoś ukradł polską flagę z kirem, którą woziłem na aucie.

Samej flagi nie było, a drzewce było połamane na co najmniej pięć kawałków i porozrzucane dookoła. Ależ ktoś musiał być wściekły. Sama kradzież chorągiewki nie wystarczyła. Musiał się jeszcze wyładować.

A mówią, że to ja zieję nienawiścią…

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mycha

10-04-2011 [02:28] - Mycha (niezweryfikowany) | Link:

wrogów samej POLSKOŚCI, nawet Polska Flaga Narodowa przeszkadza i ich gniew i złość budzi. Może najbardziej.

Obrazek użytkownika Roman

10-04-2011 [02:55] - Roman (niezweryfikowany) | Link:

Oj MYCHA, ależ TY jesteś niesamowitą mychą. Pozdrawiam