Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Kaddafi, Husajn, bin Laden,Chamenei i reszta

Kaczysta, 03.03.2026

Jedna gnida mniej, która marzyła o kalifacie od Atlantyku po Pacyfik albo o spaleniu Tel Awiwu i wymordowaniu pół kontynentu

Kaddafi rozjechany w rynsztoku jak parszywy szczur, Saddam z pętlą na szyi jak pospolity bandzior, bin Laden z dziurą w czole gdzieś w pakistańskiej dziurze.Po Chameneim pozostał tylko turban

No i znowu mamy mały sukcesik. Kolejny psychol z Bliskiego Wschodu dostał bilet w jedną stronę – głowa odcięta, ciało w kawałkach, albo po prostu rozjechane pick-upem w błocie. Kaddafi, Saddam, Sulejmani, al-Baghdadi, a teraz pewnie kolejna gwiazda z listy „najbardziej poszukiwani 2025–2026”.

I wiecie co? Dobrze wam tak, sukinsyny.Świat jest odrobinę czystszy. Jedna gnida mniej, która marzyła o kalifacie od Atlantyku po Pacyfik albo o spaleniu Tel Awiwu i wymordowaniu pół kontynentu.

Brawo dla tych, którzy to załatwili – czy to dron, czy snajper, czy po prostu saper z C4 i dobrym timingiem. Czasem trzeba po prostu wyciąć ten rak, zanim sam się rozleje.Ale ironia losu jest bezlitosna i cholernie zabawna. Bo ci wszyscy „niezniszczalni”, „wybrańcy Allaha”, „lwy pustyni”, „duchowie rewolucji” – okazuje się, że jednak krwawią, sikają ze strachu i umierają jak zwykli ludzie. Saddam płakał w bunkrze, Kaddafi błagał o litość jak stara baba, bin Laden chował się w szafie jak tchórz, a następni „niepokonani” kończą z plastrem na gębie albo w zamrażarce.

Wieczny? Nieśmiertelny? Qrwa mać, żaden z was nie jest nieśmiertelny – jesteście po prostu głośno umierającymi dupkami z kompleksem wielkości kontynentu. A hydra? No jasne, odrasta. Zawsze odrasta. Ale za każdym razem nowa głowa jest trochę słabsza, trochę bardziej zdesperowana, trochę bardziej amatorska. ISIS 1.0 miało kalifat wielkości Polski. ISIS 2.0 miało już tylko piach i YouTube. ISIS 3.0 to już w zasadzie memy na Telegramie i 14-latkowie z nożem kuchennym.

Postęp, qrwa, postęp.Więc tak – ścinamy te głowy. Jedna po drugiej. Nie dlatego, że to kończy wojnę (bo nie kończy). Ale dlatego, że każdy ścięty łeb to jeden mniej psychol, który jutro każe wysadzać autobusy albo palić szkoły. I to już jest zysk. Czysty, cyniczny, krwawy zysk. A następny „niezwyciężony wódz” i tak skończy tak samo – z dziurą w potylicy, błagając o jeszcze jedną sekundę życia. I będzie po nim kolejny. I kolejny.Tylko proszę – następnym razem, jak któryś znowu zacznie bredzić o „wiecznym imperium” i „boskiej misji”, przypomnijcie mu dyskretnie:

„Patrz, debilu, na YouTubie jest już playlista ‘Ostatnie chwile dyktatorów Bliskiego Wschodu’. .”Ścinamy dalej. Z uśmiechem. Bo to działa. Powoli. Ale działa.

A wy, panowie w turbanach i mundurach z AliExpress – mamy następny numer na was. Rezerwujcie sobie ładny worek na zwłoki.

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 317
Mrówka

Mrówka

04.03.2026 06:54

Trudno polemizować z powyższym. Proponuję zatem poniższe:

czy-wielkie-krolestwo-upadnie

po-ataku-na-iran

nadejscie-mesjasza

Es

Es

04.03.2026 07:35

Świat czeka kiedy ukarany zostanie glówny" psychol " tamtego regionu, ktory od lat organizuje kolejne - jak obecna-  wojny aby uniknąć odpowiedzialności za pospolite przestępstwa we własnym kraju

Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 513
Liczba wyświetleń: 1,239,603
Liczba komentarzy: 5,654

Ostatnie wpisy blogera

  • Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów
  • Ci sędziowscy zwyrodnialcy w Iranie to hańba dla rodzaju ludzkiego
  • Rok temu wygrała Polska

Moje ostatnie komentarze

  • a rosjanie?
  • Rocznica wiekopomnego tryumfu Rafała Krótkiego, a jakże ważnego dla świata  pbs.twimg.com
  • Jakikolwiek sprzeciw Tuska w tej materii zrówna go z przyzwoleniem na gloryfikacje bestialskiego zamordowania ponad stu tysięcy Polaków przez ukraińską swołocz, dla niepoznaki nazywanej bandami UPA.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • JzL, Zobacz w lustro a zobaczysz tego pedofilato takie proste parchu 
  • Mirek Skalski, "Jarek Ruszkiewicz...... postać znana na wielu portalachPewnie go osobiście znasz" - Osobiście nie ale znam jego świetną publicystykę ale co to mnie obchodzi? Niech on się martwi. Mam nadzieję, że…
  • tricolour, Wytłumaczę ci, bo jesteś ruskim pachołkiem wiec nie rozumiesz, nie jesteś w stanie dotrzeć do sedna...."znajdują się jeszcze renegaci cieszący się z wyimaginowanych "sukcesów" bojowych Ukrainy? Z…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności