Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Polityczna nekrofilia

JzL, 12.11.2025

Tusk kręci bekę z ciężko chorego człowieka, który zmarł 8 m-cy temu. Tusk pamietaj... karma wraca

Ten Tuska post z X o "doktrynie Kononowicza" to szczyt cynizmu, zwłaszcza że  pan Kononowicz zmarł raptem osiem miesięcy temu (w marcu 2025). Facet, który stał się memem przez te słynne "Żeby nie było niczego" z kampanii na prezydenta Białegostoku w 2006, a potem walczył z rakiem gardła i oskrzela – i Tusk go wyciąga jak polityczny rekwizyt, żeby wbić szpilę w prezydenta Nawrockiego. To jest polityczna nekrofilia - to wykorzystywanie zmarłego, chorego człowieka do walenia w politycznych rywali

Krzysztof Kononowicz nie żyje. Znamy doktrynę Neumanna, twojego bliskiego człowieka i znamy historię z życia Krzysztofa Kononowicza, człowieka, którego wykończyli tacy ludzie jacy dziś rządzą Polską.

Dlaczego mścisz się na zmarłych?

Dlaczego to boli?

Pan Kononowicz nie był politykiem – to tragiczna figura: bezdomny, chory, wykorzystany przez internet i media, a potem zapomniany. Jego "doktryna" to parodia obietnic polityków, którzy obiecują cuda, a kończą na niczym. Tusk, cytując to, niby wbija gwóźdź w Prezydenta Nawrockiego , ale kosztem czyjejś pamięci. 

Tusku rudy mściwy trollu - Pana  Kononowicza zostaw w spokoju. Gość nie żyje. Nikt z was nie potrafił mu pomóc. Teraz jakieś przywoływanie. Bardziej bym powiedział że to wasza doktryna. Jak jesteście u władzy nie ma niczego. Ani nie jest taniej ani nie jest lepiej ani nie mamy więcej.

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 342
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

13.11.2025 02:50

O jeju jeju

"Gość nie żyje"

Piłsudzki też nie żyje a jego gadki kursują jak żywe. Ta o biciu k...ew zwłaszcza.

W dodatku używają go najczęściej, ci których k....mi nazwać można.

sake3

sake2020

13.11.2025 19:40

@JzL   Łatwo zauważyć, że władza wykorzystuje choroby niewygodnych dla siebie osób do ataku na nich. Gęby demokracji pełne tak gdakające o tolerancji, równości i pochylenia się nad każdym ciężkie a nawet śmiertelne choroby traktują lekceważąco bez śladu empatii i prześmiewczo. Dziwne,że w przypadku choroby alkoholowej wiceszefa MSZ Szejny kryto niewygodne fakty i posunięcia, wysłano na urlop a nawet finansowano kurację. W przypadku Ziobry cynicznie stwierdza się, że wygląda ,,kwitnąco''  i nie ma przeszkód w kontynuacji więzienia na 25 lat. W szpitalach zawsze spotykałam się z sympatią personelu czy odwiedzających rodzin wobec chorych kiedy chodziłam do dziadka,ojca i męża i niezrozumiałe jest dla mnie pogardliwe i pełne nienawiści podejście dziś. Czy ci ludzie nie rozumieją że i ich to może spotkać? Jak się czuje taki chory z którego choroby tak się nabijają?Będzie im wesoło?  

JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 660
Liczba wyświetleń: 1,726,102
Liczba komentarzy: 7,573

Ostatnie wpisy blogera

  • Świat się dowiedział o Rzezi Wołyńskiej i tylko to się liczy
  • Zełenski bez Orderu Orła Białego
  • Tak senator KO dziękował Kacprzykowi

Moje ostatnie komentarze

  • Kilka dni temu  tusk mówił, że popiera i rozumie decyzję Prezydenta Nawrockiego ale odebrał telefon z Berlina i już nie  popiera i nie rozumie tej decyzji. Jaka to jest szmata bez…
  • Skoro ukraińscy notable oddają Polsce ordery i odznaczenia to do pełni szczęścia brakuje nam już tylko zwrotu tegorocznej subwencji budżetowej przez Związek Ukraińców w Polsce, siedlisko wołyńskich…
  • Na znak protestu przeciwko decyzji o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego, Sławomir Nowak oddał otrzymany podczas swojego pobytu na Ukrainie zegarek.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • mada, A meble sobie zostawił? Czy jeszcze przeszukuje.
  • mada, Muszę przeprosić @trójkolorowego, bo przez chwilę myślałem, że to on pisze to od siebie.
  • tricolour, Odrobinę się mylisz - mam dobrą pamięć historyczną i narodową dumę więc uznaję twoje argumenty za trafne. Problem z nimi jest tylko taki, że świat poza naszymi granicami nie chce ich słuchać i jeszcz…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności