Klub Ronina: Orzeł, Saryusz-Wolski

Zapraszamy na transmisję z Klubu Ronina. Dziś NA ŻYWO o 19:00 Przegląd Tygodnia Józefa Orła oraz po 20:00 Jacek Saryusz-Wolski o Unii Europejskiej.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-05-2024 [18:42] - NASZ_HENRY | Link:

  

Poseł Saryusz Wolski, powiedział na spotkaniu 25 maja, że jedyne na co możemy liczyć, to mała grupa zdeterminowanych posłów, blokująca w PE powstanie superpaństwa. Ciekawa perspektywa. Aż chce się zapytać jakimi metodami poseł chciałby utrzymać wewnętrzną lojalność w takiej grupie i jak ochronić ją przed naciskami i przekupstwem? Bo jeśli mamy mniejszość, szczególnie zdeterminowaną, do praktyka uczy, że wkrótce staje się ona narzędziem do uwiarygodniania większości. Dostaje w zamian profity i różne cacka całkiem nieważne, ale robiące wrażenie na publiczności. Ciekawie się zanosi 😎