Klub Ronina: Józef Orzeł, Paweł Kuglarz

Jak co poniedziałek wieczór, zapraszamy na transmisje NA ŻYWO z Klubu Ronina. Dziś w programie:

19:00 Przegląd Tygodnia Józefa Orła

20:00 Mec. Paweł Kuglarz -- Kościół atakowany. Stosunki Państwo - Kościół: czy powrót do przeszłości (PRL) jest nieunikniony?  

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-04-2024 [19:09] - Kaczysta | Link:

Jadwiga Staniszkis nie żyje. Miała 81 lat
Oprac.: Bartosz Kołodziejczyk
Polska
1 godz. 7 minut temu
Nie żyje prof. Jadwiga Staniszkis. Wybitna socjolog miała 81 lat. Informację o jej śmierci potwierdziła córka zmarłej. Pogrzeb Staniszkis odbędzie się w czwartek 25 kwietnia w Podkowie Leśnej.
 

Obrazek użytkownika Ryan

16-04-2024 [10:28] - Ryan | Link:

Tego nawet nie da się skomentować. Dno dna i to za publiczne pieniądze. Jebacpisy zadowolone z poziomu?

https://pbs.twimg.com/media/GLPXOz5X0AA4uq_?format=jpg&name=medium