Bomby wybuchały w konstrukcji TU154 M zabijając wszystkich

Mija już wiele lat od momentu, który nazwano największą tragedią po II wojnie światowej w dziejach niepodległego państwa Polskiego. Trzeba powiedzieć, że była to największa tragedia lotnicza, w dziejach lotnictwa światowego. W jednej chwili zginęli przedstawiciele całej elity państwowej i narodowej Rzeczypospolitej. Zginął prezydent RP prof. Lech Kaczyński z Małżonką, zginął ostatni prezydent RP na uchodźstwie. Zginęli wszyscy szefowie rodzajów sił zbrojnych. Zginęli ministrowie i dostojnicy odpowiedzialni za bezpieczeństwo państwa polskiego. [...] Wszyscy w jednej chwili stracili życie, a Polska straciła swoich przywódców.  Skala tej tragedii była większa, niż tylko skala straty indywidualnej, narodowej i państwowej. Skala tej tragedii związana była także z tym, jak ówcześni rządzący potraktowali tych, którzy polegli, jak potraktowali tę tragedię, jak potraktowali zagrożenie państwa polskiego z tego wynikające. Jak się z nich naśmiewali, jak ich wyszydzali, jak ich porzucili w najbardziej dramatycznej chwili państwa polskiego... oddając śledztwo w obce ręce. - mówił minister Antoni Macierewicz.

Na temat przyczyn katastrofy Prezydenckiego Tu 154 M w Smoleńsku dyskusje trwają nieprzerwanie od 2010 r. Przyczyny jej powstania podzieliły Polaków jak nigdy dotąd a emocje sięgają zenitu. To jaka była zatem prawda.

Od pierwszej minuty po smoleńskim zamachu wszyscy rozumni, uczciwi Polacy wiedzą, że dnia 10 kwietnia 2010 pod Smoleńskiem dokonano zbrodni na naszych rodakach. Na wrogim terenie, którym rządzi z piekła rodem, gotowy podpalić świat Putin psychopata, to mogło się wydarzyć. Pomagała mu w tym niemała grupa jego sług. Z szantażowanymi przez niego Obamą, Merkel i Tuskiem włącznie. Tylko co my możemy w takiej konkretnej sytuacji zrobić? Czy wzorem Żydów po wojnie łapiących nazistów niemieckich, wysłać po nich specjalne komando, sprowadzić do Polski i postawić przed naszym sądem doraźnym? Czy może kolejne dziesięć lat przeleci w pozornym działaniu?

Podkomisja do ponownego zbadania wypadku lotniczego zaprezentowała  "Raport z badania zdarzenia lotniczego z udziałem samolotu Tu 154-M nr 101 nad lotniskiem Smoleńsk Siewiernyj na terenie Federacji Rosyjskiej". Antoni Macierewicz przekonywał, że katastrofa rzekomo była "wynikiem aktu bezprawnej ingerencji".

- Podkomisja określiła przyczynę zdarzenia lotniczego z udziałem samolotu Tu 154M 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku jako wynik aktu bezprawnej ingerencji - powiedział szef podkomisji Antoni Macierewicz. Głównymi dowodami mają być "wybuch w lewym skrzydle na 100 metrów przed minięciem brzozy" oraz "eksplozja w centropłacie". Podtrzymano decyzję o unieważnieniu raportu z 2011 r.

Podkomisja potwierdziła obecność na fragmentach samolotu nadmiarowych ilości glinu w stosunku do krzemu co wskazuje i potwierdza wybuch termobaryczny – powiedział Antoni Macierewicz podczas prezentacji raportu podkomisji smoleńskiej.
“W 2012 r. w trakcie badań wraku w Smoleńsku wykryto ślady materiałów wybuchowych takich pentryt, trotyl, heksogen i nitrogliceryna. W 190 przypadkach, w tym jednoczesne wskazania dwóch detektorów wystąpiły w ponad 160 pakietach. Informacje o wykryciu RDX i trotylu zostały ukryte przez prokuraturę wojskową, choć szef tej prokuratury na posiedzeniu sejmowej komisji w 2013 r. przyznał, że obecność trotylu została wykryta” – mówił Macierewicz.Dodał, że podkomisji wystąpiła “w tej sprawie fałszerstwa z wnioskiem o wszczęcie postępowania karnego wobec sprawców”.

Macierewicz mówił też m.in., że brytyjskie laboratorium potwierdziło obecność materiałów wybuchowych RDX, trotyl, pentry w 89 z 238 przebadanych próbek. “W tym na próbkach pobranych z fragmentu lewej części centropłata Tu-154M blisko drzwi awaryjnych, gdzie podkomisja typuje epicentrum wybuchu” – powiedział.

Dodał, że obecność tych materiałów została również potwierdzona na fotelach samolotu oraz w miejscach niedostępnych dla pasażerów, załogi i techników.
“Podkomisja dodatkowo potwierdziła obecność nadmiarowych ilości glinu w stosunku do krzemu, nieporównanie wyższa, wielokrotnie niż w zbadanych próbach ziemi smoleńskiej, co wskazuje i potwierdza wybuch termobaryczny tlenku etylenu w obecności glinu” – mówił Macierewicz.
“Ta podwyższona obecność glinu w stosunku do krzemu wskazuje na obecność innego źródła, z którego pochodzi glin. Tym innym źródłem był ładunek termobaryczny, gdyż w ładunkach tego rodzaju stosowany jest dodatek metalicznego glinu” – powiedział Macierewicz.

Mówił też, że w przeprowadzonych przez podkomisję eksperymentach z użyciem ładunków termobarycznych stwierdzono występowanie po ich detonacji śladów materiałów wysokoenergetycznych RDX na części fragmentów modelu poddanego eksperymentowi. “Materiały wysokoenergetyczne typu RDX oraz pentryt są stosowane w tego typu ładunkach jako inicjujące eksplozji” – powiedział Macierewicz.

Ewidentne dowody są ukrywane w Rosji ! Wrak i skrzynki do dzisiaj są strzeżone jak sam zamachowiec Putin.Wrak a raczej to co z niego zostało tj. 1/3 całości.W każej takiej katastrofie wszystkie kawałki maszyny są zbierane i montowane na specjalnie przygotowanej konstrukcji a potem poddawane różnym badaniom, analizom i oględzinom.Komu na tym zależy aby do tego nie doszło? Wiadomo! Dlaczego czarne skrzynki do dzisiaj są ukrywane? Ich zapis nie jest możliwy do zmanipulowania a tam są dowody!

Żródło :
https://dziennikarzobywatelski...
https://dziennikarzobywatelski...
https://dziennikarzobywatelski...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

10-04-2024 [08:27] - u2 | Link:

Słynny "filmik Koli" oraz analizy ABW i policji. To były cztery "wystrzały" - stwierdzili analitycy

Co tak naprawdę słychać na tzw. filmiku Koli, znanym też jako "1:24"? Słynne nagranie ze Smoleńska z poranka 10 kwietnia 2010 r. było badane przez polskie służby specjalne. W serialu "Reset" ujawniono po raz pierwszy dokładną treść tych analiz...

https://www.youtube.com/watch?v=8H7opAAHu6A

https://niezalezna.pl/polska/slynny-filmik-koli-oraz-analizy-abw-i-policji-to-byly-cztery-wystrzaly-stwierdzili-analitycy/496644

 

Obrazek użytkownika Jabe

10-04-2024 [09:02] - Jabe | Link:

Może i tam są dowody, lecz dowody okazały się być zbędne.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [09:04] - Tezeusz | Link:

@ jebe rus..
Jak czytam twoje z nadania Urbana komentarze na NB ( bo sam nic nie napisałeś  przez 10 lat srania sowieckiego na NB) to mam takie poczucie, że twój mózg jest tobie zbędny zastąpił go sierp i młot... młocie ! Twoja, tak tobie droga, hołota osrana komusza- tęczowa z nadania UBeckiego śmiecia już jest pod Pomnikiem Smoleńskim i będzie wyć gównem komuszym zamiast mózgu...Małpy komusze skaczą na pogrzebie....to ci co grają w gównianej orkiestrze bandyty putlerka.

Obrazek użytkownika Jabe

10-04-2024 [09:13] - Jabe | Link:

Czarne skrzynki okazały się nie być konieczne,  prawda?

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [09:15] - Tezeusz | Link:

@ jebe rus..
twoja skrzynka śmierdzi gównem kacapskim... czujesz ten smród ? Nie musisz po raz kolejny podkreślać swoje komusze i UBckie przekonania- wiemy o tym od dawna. Czuć to gówno z daleka.

Obrazek użytkownika Jabe

10-04-2024 [10:30] - Jabe | Link:

Skoro „wszyscy rozumni, uczciwi Polacy” na­tych­miast wiedzieli, to właściwie nie tylko czarne skrzynki nie były po­trzebne.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [10:49] - Tezeusz | Link:

@jebe rus ...
Skoro nie jesteś rozumny a tłumok komuszy to co się dziwić iż bredzisz o skrzynkach pewno pocztowych ! Rozumu nie potrzebujesz to fakt .

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [09:02] - Tezeusz | Link:

10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku dokonano zamachu na polską delegację. Zginął prezydent Lech Kaczyński i 95 innych osób.
Prezydent Duda wskazał takze, że "my dziś pamiętamy o nich wszystkich i o polskich oficerach, którzy zostali zamordowani przez Sowietów w Katyniu i o tych, którzy tamtego strasznego dnia, tamtą straszną sobotę 10 kwietnia lecieli, by oddać im hołd i oddali życie w służbie dla ojczyzny".
"Wieczna pamięć wszystkim tym, którzy służą Rzeczpospolitej"
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [10:29] - Tezeusz | Link:

„Słyszeliśmy huki, detonacje”. Pilot jaka-40, który lądował w Smoleńsku, o wydarzeniach z 10.04.10
- Przez wiele lat próbuję sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego na samym początku obarczono winą pilotów, a z drugiej strony pomimo dowodów, które wskazywały zupełnie inny przebieg zdarzenia, cały czas mówiono, że piloci za wszelką cenę chcieli wylądować, co jest wierutną bzdurą - powiedział w programie "Po 9" Artur Wosztyl, pilot Jaka, który 10 kwietnia 2010 roku lądował w Smoleńsku przed prezydenckim TU-154 M.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-04-2024 [15:33] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Nie zapomnij o pijanym gen. Błasiku, który podobno na rozkaz Prezydenta miał zmusić pilotów do lądowania.  A  chwilę po katastrofie, rozesłano słynny SMS do platfusów jaka ma być narracja. Generał Petelicki, którego za to zamordowano, ujawnił jego treść.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [15:45] - Tezeusz | Link:

Ej tam to putler gnojownik pierdnął gównem o nasza Tutka się rozleciała to takie proste a jebaćpisy dalej to gówno ssają. Tak się cieszą z tego gówna..jak @ trzykolorowy czy @ jebe  i jemu podobni..

Obrazek użytkownika spike

10-04-2024 [11:31] - spike | Link:

Popełniono kardynalny błąd, badano niewielkie szczątki samolotu, a zrezygnowano ze śledztwa na miejscu, udziału Tuska i jego ferajny w wystawieniu delegacji na śmierć.
Bez pomocy Tuska, Sikorskiego i reszty, do zamachu by nie doszło.
Wstępnym dowodem poszlakowym na zaplanowany zamach jest raport "rządowy" Tuska, mataczenie z dowodami, śledztwem etc., do tego ta seria śmierci "samobójczej" ludzi w jakikolwiek sposób powiązanych z zamachem, mający wiedzę co się stało i jak.
Tusk powinien być aresztowany i wyciśnięte z niego zeznania, bez litości.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że plan zamachu był z inicjatywy trzech państw, w tym Polski.

Obrazek użytkownika Jabe

10-04-2024 [11:54] - Jabe | Link:

Jeśli tak, czemu brat z­marłego prezy­denta nic nie u­czynił?

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [12:09] - tricolour | Link:

@jabe

Odpowiedź na twoje pytanie jest oczywista: bo z katastrofą smoleńską jest identycznie jak z rozbiciem rządowego audi, z prędkości 30km/h też o drzewo, w wyniku czego rozwałka audi była tak duża, że szlag trafił zapisy w aucie, a płyty DVD monitoringu miejskiego popękały.

W jednym i drugim przypadku brat nic nie zrobił.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [14:07] - Tezeusz | Link:

@trzykolor LGBT
Twój mózdzek też nic nie zrobi bo go nie ma zostało tylko kacapstwo  oraz  tęczowe szambo. Taki pokłosie " babci kasi z UB" i innych podobnych chorych...

@Jebe@,trzykolor  KODziarze same komusze szamba się zleciały to zrozumiałe...jak się czyta ich kacapskie wypociny w komentarzach 

Obrazek użytkownika spike

10-04-2024 [14:20] - spike | Link:

@tri
dla mnie oczywiste jest, żeś nie tylko głupi, ale do tego kawał fallusa.

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [14:27] - tricolour | Link:

@spike

Niewątpliwie cwel wszędzie widzi fallusy.

Z niezaspokojonego głodu.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [14:34] - Tezeusz | Link:

@ trzykolor dobrze ze się przyznałeś do cwela dodam.. osranego cwela..To po kim tak masz po LGBT ?

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [14:43] - tricolour | Link:

@tezeusz

Zawziętość, z jaką robisz z siebie szmatę, jest dla mnie dowodem na trafność moich słów. A twa bezsilność jest dodatkowo groteskowa.

😁😁😁

Obrazek użytkownika u2

10-04-2024 [15:17] - u2 | Link:

Zawziętość, z jaką robisz z siebie szmatę

Nie ściemniaj inżynierku z Wrocka. Pytałem się ciebie jako "inżynierka" czy sądzisz że pancerna brzoza mogła rozbić na setki części Tupolewa. Nie potrafiłeś odpowiedzieć, a że zawzięcie atakujesz Polaków na NB to sam z siebie robisz pajaca typu szmaciu.

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [15:51] - tricolour | Link:

@u2

Nie wiem czy mnie o cokolwiek pytałeś, bo ja za tobą nie chodz i nie czytam, w przeciwieństwie do ciebie. 

Ale skoro uniżenie pytałeś, to odpowiadam - mogła. Brzoza była przy tym tak miła, że nie wymazała zapisu czarnych skrzynek, a w audi, przy 30km/h - drzewo wymazało nawet miejski monitoring.

Obrazek użytkownika u2

10-04-2024 [16:12] - u2 | Link:

ja za tobą nie chodz i nie czytam, w przeciwieństwie do ciebie. 

Nie ściemniaj "inżynierku" ciągle tutaj warujesz na NB i ujadasz na nas Polaków.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.

PS A porównanie Audi do Tupolewa to nawet zabawne. Może nawet tekturowy Trabi dałby radę twojej pancernej brzozie :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [16:31] - Tezeusz | Link:

Jaki z niego inżynierek ? osrany jebaćpis taki potomek UBckiego szamba 

Obrazek użytkownika u2

10-04-2024 [16:32] - u2 | Link:

Dlatego piszę w cudzysłowiu. Przypałętał się antypolski szmaciak i ujada na nas Polaków. Widać taki ma odruch bezwarunkowy, że musi ujadać :-)

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [16:51] - tricolour | Link:

@u2

Nie, przyjacielu, nie waruję tylko prostuję wasze wypowiedzi. Robię to do tego stopnia skutecznie, że przeszedłeś na jebanie, by jakoś sobie poradzić z prawdą, którą wam przedkładam przed wasze ograniczone umysły.

Czyli krótko mówiąc *****.***.

🖕🖕🖕

Obrazek użytkownika u2

10-04-2024 [17:02] - u2 | Link:

Nie ściemniaj "inżynierku", ja tobie odpowiedziałem Tuwimem, Polakiem-katolikiem żydowskiego pochodzenia. A twoja pełomafia i lewizna która wypromowała hasło je*ać PiS wcale się wzorowała na Tuwimie. Za bardzo ograniczeni jesteście i nie dorastacie do pięt Tuwima :-)

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [17:24] - tricolour | Link:

@u2

To, że hasło  *****.*** nie było wzorowane na Tuwimie, to jest oczywiste - ono było wzorowane na je*aniu. Przyznam, że czuje się rozbawiony do łez, gdy się tak nadymasz z tym Tuwimem, a jednocześnie piszesz "odpowiedziałem tobie" czy też "wcale się wzorowała" czym dowodzisz, jak jesteś językowo ułomny.

Na drugi raz, gdy będziesz się czymś podpierał, na przykład Tuwimem, bardziej się przyłóż do tej odpowiedzialnej pracy, byś nie robił z siebie durnia, który nie potrafi sam się obsłużyć.

:)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [17:37] - Tezeusz | Link:

@ tri rus..
Co oznacza hasło *****.***    tak chętnie przez ciebie powtarzane na NB - odszyfruję " JEBAĆ TRI"

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [17:46] - tricolour | Link:

@tezeusz

Chciałbyś jebać osranego? Prawdziwy esteta z ciebie... smacznego.

😁😁😁😁😁

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [18:04] - Tezeusz | Link:

@ tri osrany

Tri osrany jebie siebie sam co widać i czuć....taki esteta od kibli kacapskich. Zabolało... ma boleć sowieckiego śmiecia.

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [18:18] - tricolour | Link:

@tezeusz

Rozśmieszyło. Ale nie do osrania.

😛😛😛😛😛

PS. Skąd ci się to osranie ciągle bierze? Jesteś tu jedyny z takim felerem. To rodzinne? Genetyczne? Wyuczone?

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [18:41] - Tezeusz | Link:

"jebać tri". twoje gwiazdeczki osrany lgbt

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [19:42] - tricolour | Link:

@tezeusz

Marzyć każdy może...

🖕🖕🖕

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [20:08] - Tezeusz | Link:

@jebać tri
ty marzysz o rozumie ? za późno został po nim smród UBcki

Obrazek użytkownika u2

10-04-2024 [17:45] - u2 | Link:

Nie nadymaj się tak "inżynierku", przyjacielu Putina i Tuska. Bo pękniesz ze złości :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [17:13] - Tezeusz | Link:

@ tri.. rus
" jedbaćpis" to przecież twoja opcja tych osranych komuszych cweli... Coś nie tak ?
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [15:19] - Tezeusz | Link:

@trzy.rus
Ty nawet nie jesteś szmatą a zwykłym sowieckim szambem zwykłym gównem z LGBT. Z ciebie taki inżynierek jak z koziej dupy razentasze...Zwykły sowiecki cieć z Wrocka. Takie tradycje ?

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2024 [16:53] - tricolour | Link:

@tezeusz

Nie zapomnij tylko o Komunii Świętej w niedzielę. 

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [17:14] - Tezeusz | Link:

@ tri.. rus
" jedbaćpis" to przecież twoja opcja tych osranych komuszych cweli... Coś nie tak ? to twoja komunia na pewno nie święta ino komusza taka osrana...

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2024 [12:51] - sake3 | Link:

A co miał zrobić Kaczyński zabijany,ośmieszany,atakowany przez wszystkie lata?Przecież śledztwo zostało wspaniałomyślnie oddane w ręce tuskowego przyjaciela- Putina.Co miał robić kiedy paniusia Kopaczowa zapewniała o staranności tego śledztwa? Kiedy politycy PO i głupkowaci celebryci wołali o otoczeniu go kordonem sanitarnym bo jest chory umysłowo i na lekach uspakajających Może pan wie co miał zrobić..

Obrazek użytkownika MFW

10-04-2024 [18:14] - MFW | Link:

 "Trzeba powiedzieć, że była to największa tragedia lotnicza, w dziejach lotnictwa światowego."

 Do znaczenia tej tragedii w skali światowej pasuje to, że odbyła się w okresie największej próby budowania kolejnego etapu NWO, jakim była polityka resetu USA/Zachód - Rosja.
Polityka resetu się nie udała(reset kaput w 2013 roku),  ale zbrodnia z nią związana się udała.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2024 [20:28] - Tezeusz | Link:

@ Niejakie Szurki @ Jakieś Bbcie Kasie UBeckie pomiotła chcieli zakłócić obchody zamordowania Prezydenta RP to ludzie ? bydło komusze !

Obrazek użytkownika paparazzi

10-04-2024 [22:16] - paparazzi | Link:

@ Tezeusz, muszę przyznać że logiczne myślenie jest możliwe, dzięki temu wpisowi udowodniłeś w prosty sposób można wyjaśnić wszelkie niedomówienia. Brawo za pamięć i śmierć wrogom Polski. Morderstwo i spisek został dokonany w sytuacji międzynarodowej Détente i neokomunistow u władzy w USA. Putin doskonale sobie zdawał sprawę ze nikt nie będzie ginąl za Polskę.

Obrazek użytkownika Zofia

11-04-2024 [10:07] - Zofia | Link:

Temat bardzo poważny a dyskusja zeszła na tory obrzucania się obelgami. Wiadomo od dawna, że na NB dyżury mają ci z Soku z buraka i prowokują . Oni nie potrafią prowadzić polemiki, bo dostali zadanie prowokować i to robią. Nie każdy ma nerwy ze stali a oni o tym wiedzą . Dodam do powyższego wpisu moją obserwację. Dr Lasek (który niestety nie grzeszy inteligencją) załapał się w nagrodę do rządu Tuska. Zresztą , tak jak pozostali z 8*, entuzjastki aborcji i produkcji dzieci na szkle czy zmiany płci, czy otumaniania naszych polskich dzieci. Śmierć elity z 2010 roku utorowała im drogę do rządu . Im nie zależy na wyjaśnieniu tych śmierci.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [10:14] - Tezeusz | Link:

@ Zofia
Wiadomo kto jest kim na NB pisałem :
https://naszeblogi.pl/64811-ki...
https://naszeblogi.pl/64030-ch...
https://naszeblogi.pl/67102-ch...
Do tego KOdziarze czyli piszący jako "
@ Jabe , @tricolour...itd...komuna w czystej UBeckiej postaci. Ci komentatorzy nie kryją się ze swoim lewactwem. ponieważ nie trafiaja do nich żadne inne argumenty niż ten język jakim się sami posługują w mediach to ten język otrzymują....

Obrazek użytkownika sake3

11-04-2024 [11:48] - sake3 | Link:

@Zofia.......Temat bardzo poważny a niektórzy na NB liczą na jego rozmydlenie albo niepamięć.To pomaga w manipulacji opinią publiczną,że katastrofa została spowodowana decyzjami braci Kaczyńskich.Ta narracja ciągnię się od lat,więc pozwala na utwierdzanie że jest prawdziwa.Wczoraj próbowałam swoim komentarzem przypomnieć,że za tymi działaniami stoi zwykła nienawiść.Przypomniałam atmosferę tamtych lat,obwinianie Kaczyńskich o całe zło świata i nagonkę na Jarosława Kaczyńskiego po katastrofie.Przypomniałam ohydne happeningi z udziałem rozanielonego chamstwem wrzeszczącej dziczy Tuska,politykówPO zaśmiewających się na lotnisku kiedy sprowadzono zwłoki pary prezydenckiej,Giertycha ryczącego ,,kto nie skacze ten za PiS-em'',obrzydliwe naigrywanie-zimny Lech czy kaczka po Smoleńsku.Okazało się,że komentator @Es wypomniał mi pisanie bzdur i insynuacje,bo takich sytuacji nie było.Oprócz zarzucania mi przez niego nieprawdy dowiedziałam się,że jestem dodatkowo niespełna rozumu.Czternaście lat to dużo,ale chyba nie na tyle dużo aby zapomnieć zachowanie się. nibypolaków Czego więc oczekiwać teraz? Nędzna szuja Giertych składa wniosek do prokuratury by przebadać Kaczyńskiego wariografem.Czyli Kaczyńskiego mozna badać,sadzać a więzieniu,uderzyć czy nawet zabić i może to każdy nawet taka kreatura jak Giertych.Jest jakiś odzew tej skandalicznej sprawy ?Choćby na NB? Niestety jest tylko upiorna słowna przepychanka.Fakty,spostrzeżenia nie są już nawet tłem,ich po prostu nie ma w polemice.Jest tylko odczłowieczanie wskazanych przez Tuska Kaczyńskich,obrzydliwy rechot Wałęsy,wariografy w słuzbie oszalałych z nienawiści,kordony sanitarne którymi taka miernocina jak Kluzik-Rostkowska zamierzała otaczać rodzinę Kaczyńskich.Jeszcze parę lat a okaże się,że żadnej katastrofy nawet nie było Nie potrafi się nawet obejść godnie rocznicy o co apelowała pani Wassermann.Przypominająca Wasilewską Nowacka na Powązkach nie była zdolna nawet powiedzieć kilku słów o zmarłych tylko ryczała z wściekłością na Kaczyńskiego.Wynajęta stara czarownica babcia Kasia miotała się bluzgając wokół pomnika a policja tak pałująca i gazująca rolników przyglądała się z sympatią i zrozumieniem wyczynom starej ropuchy.Ja zaś z pewnością zostanę na NB okrzyknięta przez pana @Es jako chora psychicznie i konfabulantka.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [12:17] - Tezeusz | Link:

@sake3
Ciekawy komentarz. Dzięki.
Co do NB wiadomo kto jest kim kto stanowi pokolenie AK a kto UB. Wielu scharakteryzowałem i opisałem ich postawy i wypowiedzi . Pokolenie UB to komentatorzy ich wkład intelektualny w NB to zero. Trudno z zerami dyskutować. ich się olewa i tyle.

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [12:50] - tricolour | Link:

@tezeusz

Sake ma zero. Też potomek UB?

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [14:39] - Tezeusz | Link:

@tri rus
@sake3 to potomek AK nie jak ty UB...

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [17:47] - tricolour | Link:

@tezeusz

Coś ci się pochrzaniło. Sam przecież piszesz "Pokolenie UB to komentatorzy ich wkład intelektualny w NB to zero". No, Sake ma zero - znaczy potomek UB.

Albo pierdzielisz bez sensu z tym dorobkiem.

To jak jest?

😛😛😛😁

Obrazek użytkownika u2

11-04-2024 [17:58] - u2 | Link:

To jak jest?

Jesteś przyjacielem Putina i Tuska. A obaj to agenciaki wiadomych służb typu UB, KGB i Stasi. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [18:03] - tricolour | Link:

@u2

Gdybym był przyjacielem Putina już dawno byś z radości wyskoczył przez okno.

😃

Obrazek użytkownika u2

11-04-2024 [18:46] - u2 | Link:

Jesteś przyjacielem Putina i Tuska. Jako że Tusk i Putin to starzy dobrzy przyjaciele, to ty jesteś ich wspólnym przyjacielem cokolwiek byś tutaj nie wypisywał "inżynierku" z Wrocka :-)

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [18:52] - tricolour | Link:

@u2

Jak równy między równymi...

😛😛😛

Obrazek użytkownika u2

11-04-2024 [19:00] - u2 | Link:

"Jak równy między równymi"

Ano, obaj twoi przyjaciele są niewysocy, no i mają taki charakter, niewysokich lotów. Tak jak ty :-)

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [20:13] - tricolour | Link:

@u2

Wysoki jak topola, durny jak fasola...

😛😛😛

Obrazek użytkownika u2

11-04-2024 [20:55] - u2 | Link:

Przyjacielu Putina i Tuska, tyś wysoki jak fasola, a mądry jak topola :-)

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [21:03] - tricolour | Link:

@u2

Dziękuję za zainteresowanie moją osobą, niestety bez wzajemności...

🖕😜

Obrazek użytkownika u2

11-04-2024 [21:04] - u2 | Link:

Zwracam tylko tobie grzecznie uwagę, żeś nie mój przyjaciel, tylko przyjaciel Putina i Tuska, "inżynierku" z Wrocka :-)

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [21:27] - tricolour | Link:

@u2

Muszę ci podziękować z całego serca za to, że uważasz mnie za przyjaciela Putina i Tuska. Taka nieskromność pokrywa różem me policzki, a ja sam o sobie co najwyżej pomyślałbym, że oni są moimi przyjaciółmi, nic o tym nie wiedząc.

No ale język polski nie jest tak oczywisty...

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [20:03] - Tezeusz | Link:

@ tri..rus
To ty pierdzisz sowieckim łajnem taka z ciebie patriotyczna sowiecka osrana swołocz. Tak to jest ?

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [20:16] - tricolour | Link:

@tezeusz

Nie, jest inaczej, kolego - ty, jako wnuk żołnierza wyklętego, robisz z dziadka łajno swoim osranym językiem, do wielu osób na tym forum. Swoim zachowaniem pokazujesz skąd pochodzisz.

Tak to jest. Zastanów się nad tym.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [20:27] - Tezeusz | Link:

@ tri rus..
Nie miałeś psa a chcesz mieć kolegę...łajno to ty jesteś dodam komuszym. Nie pasuje tobie co pisze po co tutaj włazisz nikt ciebie nie zaprasza. Sam coś napisz chociaż raz bo na razie jesteś ZEREM na NB od ponad 7 lat. Co do zachowania tak traktuję sowieckie szambo. Nie pasuje to wyrywaj...

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [20:31] - tricolour | Link:

@tezeusz

Jednak radzę ci, kolego, byś się zastanowił, kogo robisz z dziadka... dobrze ci radzę.

A sowieckie szambo jeszcze możesz mieć za życia, takie prawdziwe, nastojaszczyje, tylko nie módl się o nie za gorliwie, bo wymodlisz.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [20:37] - Tezeusz | Link:

@ tri rus osmiogwiazdkowy ( jebać tri)
Od kiedy jestem twoim kolegą ? ahahhahahahahahah z komuchami nie mam nic wspólnego tym bardziej z tobą. Radzić to se możesz swojej żonie i dzieciakom tęczowym ? Ty się modlisz do sierpa i młota... młocie ! A twój dziadek to  UB gorliwie wymodlony  ?

Obrazek użytkownika tricolour

11-04-2024 [21:06] - tricolour | Link:

@tezeusz

Ty nawet nie wiesz, co znaczy to "kolego"... Przy okazji wytłumaczę ci, bracie mniejszy, że nie jesteś w stanie obrazić kogokolwiek robiąc z siebie językową szmatę. No, poza tobą samym...

Zastanów się.

😃😃😃

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [21:07] - Tezeusz | Link:

@ tri osmiogwiazdkowy
"Jebać tri "

Obrazek użytkownika u2

11-04-2024 [21:10] - u2 | Link:

Przyjacielu Putina i Tuska, kolegów szukaj sobie u tobie podobnych hejterów :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [21:13] - Tezeusz | Link:

Masz rację @osmiogwiazdkowy tęczowy UBcki @tri to nie tylko komuch ale hejter..przyjaciel putlerka i  tfusska taka szmata językowa to rodzinne ?

Obrazek użytkownika u2

11-04-2024 [21:26] - u2 | Link:

to rodzinne ?

To typowy psychopata próbujący wyżywać się na innych. Podobnie jak jego przyjaciele Putin i Tusk. Z pewnością ta jego psychopatia ma źródło rodzinne, tak jak u wymienionych polityków.

Strony