Chamstwo w sieci cz 8.@ Tomaszek

Na portalu patriotycznym Nasze Blogi od wielu lat są i komentują  nieliczni blogerzy w jednym celu : by obrazić innych, wulgarnie zniszczyć treści o tematyce patriotyczno - narodowych i innych. Kim zatem oni są, co sobą reprezentują nich przemówią fakty przez słowa jakie zamieszczają w swoich komentarzach. Oto niektóre wybrane w ramach tematyki "Chamstwo w sieci cz 8"

ZAPRASZAM !
Tak nas blogerów portalu o treści patriotyczno - narodowej "Nasze Blogi.pl" oczernia i obraża niejaki @ Tomaszek (https://naszeblogi.pl/users/to...) pisze o sobie cytuję :

"Ja -   Historia, Posiada konto przez
4 lata 5 miesięcy"

Dotychczas przez okres pobytu na portalu " Nasze Blogi.pl" nie napisał i nie zamieścił @ Tomaszek żadnego materiału, ani jednego - co wynika z statystyki Listy wpisów na blogu. Czym zatem się zajmuje ten komentator to wyjaśnią jego wybrane z ostatniego okresu czasu komentarzach pod materiałami blogerów z portalu NB - Cytaty :

1. "Za dowód weź wypociny twojego herbatnika walniętego Teźka on tu "nawykrywał" że Sherlock Holmes wysiada . On wszystkich "wykrywa" z automatu ."

2. "Gówna ci zabrakło do osrywania ? Cienko jakoś aż głupio ."

3. "Wrócił wigorek chłopakowi już myślałem ,ześ chory jakiś , depresja , czy co ? Może jeszcze o jakichś wyczynach napisać ? To się rozruszasz . W końcu za coś ten medal od Bula dostałeś ."

4. "Już ci pisałem chamie koderasto wal się.."

5. "Tri to ty się chyba nawąchałeś , takie bzdety wypisujesz . Może piwkowypij . MK17 i dwa metry rozpiętości , a antena to chyba była z parkingu przy blokach .  Napisz co jeszcze masz po kolana . Może to był szybowiec i w szyby nie trafił . Znów ZONK półgłówku . A Bin Laden to nawet czytać nie umiał , jaki nauczyciel taki uczeń . W kompie to chyba tylko w obrazki klikasz jak tak . Mentor na wczasach to ci chłopaki z pod trzepaka bajerów wypisywania nie kontrolują ..."

6. " Tam już jest redaktorków co niemiara . W dupie mam jakieś redagowanie . Mam ciekawsze zajecia niż trollowanie po internecie . A z tym kacapkiem to ostrożnie tryzubi wypiardzie. Zaczynasz jak twój mentor ten zeus mitoman poje....any ."

7. "Jakieś pajace próbują ludziom wmówić że to Rosja wbija klin między narody .Gówno prawda , ten klin to UPAdlińskie widły i siekiery podniesione na niewinnych ."

8. " Ty i twój dorobek to osrane gówno , ścierwo , sranie sowieckim łajnem , i w ogóle ogólne obesranie . Rzeczywiście dorobek , intelekt że job twaju mać . Ja takiego nie uznaję i nie potrzebuję tym bardziej . Pewnie na tą intencję od bula medal dostałeś . Rzeczywiście awans na blagiera to twój awans , wklejanie na sztuki.."

9. "Pewnie mentor ci w gumki leci z wypłatą , tak się motasz z tymi pieniędzmi i dalej ni chu...steczki"

10. " Zesrało się na całej linii , miota się toto jak szczur w pułapce . Dobrze , tak ma być . Taka panika i szał małpiego mózgu ci się przyda . Słodkiego pierdzenia już nie będzie , informaytczny analfabeto . Zatęskinisz jeszcze za przewijaniem cewek co ci Tata kazał jak go wkur...iałeś . W dupie mam twoje riby czy ryby , Splity i Wrocławie . Twoje fantazje i nocne marzenia . Kręcisz mącisz jakiejś dyskusji próbujesz . Dla mnie to nie dyskusja , to po prostu opier...alanie chama tępego .
Tyle "

11. "Mnie moderuje Admin palancie ." " Admin oszalał w dwie minuty puścił mi komentarz . Cyganie go porwali i podmienili ?"Admin to moderuje jak babka Pawlakowa w sądzie w "Samych swoich".

12. "Ten smród to twój dorobek intelektualny i nie tylko ."

13. " Dalej pływasz na śledziach jełopie . To ci się jednak riby z rybami porypały . Co zdjęć w necie zabrakło . pobaw sie kutasem , tylko to potrafisz . Tylko zdjęć nie wklejaj ."

14. "Ryja sobie wycierasz ? Czy zasłony szukasz dla zbrorni swoich UPAdlińców ."

15. "To jednak ci trochę dupa truchleje . Coś nawet kolana otrzepałeś , tak mu dałeś ."

16. "Ty pajacu plugawy  to trollujesz tu i tylko byłby wstyd , gdybym nie wiedział kim na prawdę jesteś . Oprócz skakania po grobach pomordowanych przez twoich ziomków na Wołyniu , w Malopolsce , Galicji czy Lubelszczyżnie to wybielałeś SS Galizien , UPA , OUN ,Banderę ,Melnyka i innych , którzy tej rzezi dokonali ,  ten cały motłoch a nawet posunąłeś się do sugestii że Polacy sami sobie winni.."

17. " Już ci pisałem złamasie , nie jestem ku...wa Londyńczykiem . Dotarło jełopie po raz kolejny ?"

18."Może Zdzichu z Tricolourem "Mein kampf " nieśmiało zacytują i zwala na Hitlera ."

19. "Pokaż , każdy kto zrobił ma ich setkę , ale to co zrobiłeś a nie zbiór jakichś fotek z netu ,które cały dzień zbierałeś . Chorwat cię olał i dupa z króla . Dzwon gumowy i złamas, zachlany denaturat  jesteś . 
Wal się.."

20."To twierdzisz kałmuckie nasienie , że warto się skurwić by posiąść władzę ? Nic nowego w twoich sferach ..."

21."epoksyd niewidoczna mydelniczka pierdzipęd bezszelestny . Chorwat to by miał ubaw gdyby widział jak się wijesz piskorzu z jego sprsętem  "

22. " UPAdliński przykrywkowcu . Od początku do końca . Teraz widać jasno kto kogo przykrywa . I co próbuje przemycać . Kreujesz się na kolejną szmatę sprzedajną na NB ."

23. "Bo jemu to ten kutas wylazł z rozporka tylko trochę i mało go widać . Do Trybunału Stanu to się nie nadaje ."

24. " Tyle razy się przefarbowywałeś  ze nie pamiętasz koderasto jak sie nazywasz ? I odjeb się od mojego ojca śmieciu spod fałszywej flagi ."

25. " O ile dobrze wiem to w trybie normalnym masz tylko podstawówkę za uszy wyciągniętą Andrzeju M . No i jakąś lewą maturę z kursów dla ormowców u Bula i spółki  . Wykształciuch pełną klatą "

26. ".On ma chyba w domu baby niedorżnięte . Czysty zysk taki ginekolog amator w chacie ."

27. "23-12-2023 [19:00] - Tomaszek | Link: Pięć tysięcy odsłon , zyeby i
Pięć tysięcy odsłon , zyeby i wyśmianie przez większość blogerów na NB osiągnęłeś łosiu prosty . Te pięć tysięcy odsłon to moje . Andrzej M to ty , wyłudzacz książek i oszust emerytów , niepłacący wypłaty pracownikom . Nie dziw że posługujesz się grypserą na Forum ..."

28. "Wyyebaliście wszystko pajace ."
.....................................................
itd.. itd jest tego naprawdę dużo. By nie zanudzać czytelników wybrałem te najnowsze z ostatnich dni i tygodni, nie sięgałem głębiej tam dopiero sypie się chamstwo, poniżanie innych, prymitywizm, brak podstawowej kultury osobistej i obycia. Czyżby takie tradycje a może wynik wychowania ? - tak się pytam. Nie wspomnę także o pisowni tego komentatora @ Tomaszka są w podstawówce za te bazgroły dostał by pałę jak nic. Błędy ortograficzne, interpunkcja, nieznajomość znaczenia słów które używa, to tylko minimum z tego co zacytowałem. Ale co najgorsze przewija się w tych komentarzach jakiś chaos wręcz nieskoordynowany bełkot wyrazów bez związku przyczynowego.

Komentator @ Tomaszek, jak wynika z treści analizowanych przeze mnie jego komentarzy, obraża w formie chamskiej w swoich pseudo komentarzach, bez związku z treściami zamieszczanych materiałów, nie tylko Admina portalu ale co najmniej 7 piszących blogerów z dużym dorobkiem intelektualnym, a on sam jaki ma dorobek ? - ZEROWY ! takie są fakty.

Pisze tak ten przytoczony powyżej, pseudo londyńczyk, pseudo marynarz, jak sam o sobie pisze, komentator , o Boże, o sobie : "historyk " może jednak to jednak jest histeria...nie historia i to by się zgadzało nie uważacie ?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [10:25] - Tezeusz | Link:

@ Tomaszek to jak wskazuje powyższy materiał, jak mniemam, to wynik minionego systemu komunistycznego i migracja ( ucieczka) do Wielkiej Brytanii. Moją intencją nie było obrażanie kogokolwiek, ale pokazanie konkretnych wypowiedzi bez komentowania ich treści - to pozostawiam innym. Poglądy polityczne @ Tomaszka mnie nie interesują - jego problem i jego rodziny, ale celowe, permanentne i wulgarne zaśmiecanie dorobku innych, ciekawych materiałów wielu blogerów NB, którzy poświęcili swój intelekt i wolny czas by je napisać i pokazać innym - to już problem który uważałem ,że trzeba nie tylko pokazać ale i napiętnować.

Obrazek użytkownika Ijontichy

06-08-2023 [15:01] - Ijontichy | Link:

I kto mówi o chamstwie na NB? Schizofrenia @ Tezeuszka już sięgnęła apogeum...

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [16:49] - Tezeusz | Link:

@Iljon..
 Stań przed lustrem..i pomyśl o belce w oku.

Choć ty posiadasz dorobek na NB 
Liczba wpisów: 80
Liczba wyświetleń: 93,434
Liczba komentarzy 878

I tutaj masz mój szacun..mimo, że w wielu przypadkach mamy inne zdania i poglądy. Ale  jednak liczy się wkład intelektualny na NB i ty go posiadasz, przeczytałem twoje materiały kilka było naprawdę ciekawych..
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [22:06] - Tomaszek | Link:

I jeszcze tylko kolana wytrzep Andrzej bo błyszczą jak twój wkłąd intelektualny .

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [23:29] - Tomaszek | Link:

Konie kują a karaluch się szczyci że ma więcej nóg .

Obrazek użytkownika EsaurGappa

06-08-2023 [16:00] - EsaurGappa | Link:

Cześć halo halo Tr...Tezuszu ,a czy ja też jestem na twojej tęczowo czarnej liście "gównianych" komentatorów czasem blogerów,bo że Ty jesteś na tej liście to wiemy wszyscy.Czytający twoje patriotyczne publikacje,mówimy wtedy ach...,komentarze twoje rodaku to jednak kompilacje chamstwa i kompleksów... i zwykłej tłuszćzy dyrdymałów.
Podsumowując Tomaszek nie dorasta ci do pięt w tym internetowym szaleństwie,bijesz go po całości.Czy powinnienem teraz przytoczyć twe obelgi obmowy i kurestwo płynące z ust twoich na tyn forum byśmy porównali sumę chamstwa?Brawo ty,rycerzyku odważny, bohaterze Naszych Blogów,obrońco nieświadomych serc i rozumów.Idź na urlop chłopie bo się skopiujesz po raz enty.Reset jest twój.powodzonka

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [16:30] - Tezeusz | Link:

Te Grappa vel Gapuś..
Obrońco uciśnionych tych od chamstwa, takiś mądry  to napisz coś normalnego może nawet patriotycznego bo przez 3 lata na NB napisałeś zero..." tylko komentarze...tak ciągniesz   bez urlopu tylko samo kurestwo" jak napisałeś i słusznie..
Dawaj napisz acan i opublikuj czekam..I nie pisz  teź w liczbie mnogiej to mi przypomina twoje czasy..takie " kurewskie" komusze i tęczowe..Kolejny historyk tutaj się ujawnił @Gapuś.....wróć histeryk...
A ludzi oceniam, jak ciebie to interesuje  pod względem rozumu są mądrzy i głupi a ciebie jak oceniam pomyśl..

Sam piszesz tak cytuję :

"Takie słowa tu na Naszych Blogach to chluba nasza,nas tu zgromadzonych...pisarzy jedno okich.Tyś dama pośród tęgich chamów,dziewczyno aż mi zaparł dech gdy czytałem twoje małe obietnice.."
Myślisz że jestem kretynem!!?Wkurwia mnie wasza zapalczywość..."
"Nie będziesz mały "polaczku"mówił co mam pisać  a czego nie,jestem.."
"Kurwa mać dzień jak co dzień, w GoTV Chatgpt.com."

Któż to pisze obrońca chamstwa a sam...A na koniec :
Dla ciebie patriotyzm to jak sam piszesz cytuję : ,"fanatyzm i na to rzygasz "..... twoje słowa pokazują kim i czym tak naprawdę jesteś jesteś.  Starczy czy jeszcze ?

Tak siebie osobiście oceniłeś w komentarzu-
"No cóż sam nie wiem dlaczego tak "uczepiłem" się NB,proszę mi wierzyć nie wiem w jakim celu piszę tu od trzech lat a od wielu czytam innych blogerów.
Nie raz nie dwa a wielokrotnie pisałem tutaj totalne bzdury,chamsko się odnośiłem do innych moja krytyka była często bezzasadna,ale co zrobić jak człowiek prosty,schorowany i niewykształcony." -
w punkt !

Chciałeś błysnąć i wyszło jak wyszło ! a szkoda..Posiadasz wiedzę, lekkie pióro, znasz poezję, składnie piszesz do dzieła czekam na twój materiał...
 

Obrazek użytkownika u2

06-08-2023 [18:39] - u2 | Link:

Grappa vel Gapuś..

Miał już nie komentować na NB, bo ponoć go upokorzyłem, nie wiem co prawda  jak, a napisałem niewinne słowa, że słynna pisarka S-F Ursula le Guinn nie mogła czegoś napisać antypolskiego, bo kocha nas Polacken :-)

Obrazek użytkownika EsaurGappa

06-08-2023 [20:27] - EsaurGappa | Link:

Fart jednak bo jestem w opozycji wobec ludzi takich ty i tych którzy piszą z tobą na priv,systemowe trybiki dobrze zgrane ufoludki medialne,wielka machina polityki pożarła waszą codzienność. 
NB to rozrywkowy kabaret słow intelektualnych tchórzy trzeci szereg mitomania na skalę Tusi Janoszek.
Tak trafiliście w samo serce,bezlitośni bezwzględni  ...ach teraz cierpię za swe słowa brzydkie,być może fałszywie oskarżałem ciebie i twego funfla o działanie w zmowie.Sorry Winetue. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [20:35] - Tezeusz | Link:

@Grappka
"Fart jednak bo jestem w opozycji wobec ludzi takich ty i tych którzy piszą z tobą na priv,systemowe trybiki dobrze zgrane ufoludki medialne,wielka machina polityki pożarła waszą codzienność. 
NB to rozrywkowy kabaret słow intelektualnych tchórzy trzeci szereg mitomania na skalę Tusi Janoszek."

A prosiłem pijesz nie pisz bo rozum ucieka i zostaje zwykła glupota...i kabaret ale..z ciebie...tchórzu. Nic nie pisałem o gównie komuszym.....

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [20:55] - Tomaszek | Link:

Teziek
To ty półgłówku nawet na trzeźwo nie ogarniasz . Bez osranych putlerków , smordu sowieckiego łajna i onuc jakoś ci do łba nie wchodzi ., nawet bez gówna komuszego .

Obrazek użytkownika u2

06-08-2023 [20:36] - u2 | Link:

Tak trafiliście w samo serce,bezlitośni bezwzględni  ...ach teraz cierpię za swe słowa brzydkie,być może fałszywie oskarżałem ciebie i twego funfla o działanie w zmowie

Stary, zlituj się, nie wiem o co tobie chodzi. Czym ciebie uraziłem ? Po tym jak napisałem że Ursula le Guinn nigdy by nie napisała nic antypolskiego, bo kocha nas Polacken, ty nagle się wyłączyłeś obrażony wielce na mnie :-)

PS. Funfel to nie jest zbyt przyjazne określnie, widać obudził się w tobie duch wojownika :-)

Obrazek użytkownika EsaurGappa

06-08-2023 [21:08] - EsaurGappa | Link:

No i co z tego wynika? Ty mnie nie razisz ty mnie rozśmieszasz bo się wpierdalasz chamsko gdy grzecznie do kogoś piszę.
Tak jak Sekator i Eustachy to na NB Waldorf i Statler to ty u2 Gonzo i  Tezusz zwierzak to niewatpliwe gwiazdy pisowskiej propagandy  negatywne gadziny klakierzy obrońcy polityków wy niezależni blogerzy  ...ależ brawo brawo ...dla was obu za wspólną na mnie kontrofensywę.

p.s przechowujecie moje wybrane teksty ...?
Jaki to zaszczyt być przez was zaszczuty...mua*
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [21:12] - Tezeusz | Link:

@Grapka rus..
Napisałem kim jesteś kak obrażasz ludzi na podstawie twoich komentarzy, a ty jak widać nie tylko " chamsko się wpierdalasz" jak sam piszesz ale dlaczego tak śmierdzisz gównem komuszym ..śmierdzisz..jak każdy cham i prostak takie intelektualne zero..a to komplement dla ciebie..

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [22:44] - Tomaszek | Link:

Teziek
Cóż za odwaga , z gównem do Esaura to jak z pięścią d Bruce'a '. Twój intelekt w kiblu spłynął .

Obrazek użytkownika u2

06-08-2023 [21:46] - u2 | Link:

się wpierdalasz chamsko gdy grzecznie do kogoś piszę.

Nie ściemniaj gapciu, ty tutaj na NB wcale grzeczny nie jesteś. Ale dobrze że napisałeś, że tak bez powodu się na mnie obraziłeś. Może to wpływ tego 335-metrowego masztu w Łazach koło Raszyna :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

06-08-2023 [18:23] - rolnik z mazur | Link:

@ tezeuszku

Ludzie lapta zlodzieja! Aż się uśmiałem. Cham wytyka chamstwo. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [18:32] - Tezeusz | Link:

@ rolnik
"Ludzie lapta zlodzieja! Aż się uśmiałem. Cham wytyka chamstwo." - Tak sam o sobie tyle w tobie szczerości i samokrytycyzmu- brawo ! Nie ma to jak wyczucie oborowego. Aż się uśmiałem.

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [20:49] - Tomaszek | Link:

Teziek
I jeszcze raz do ciebie , żebys sobie przyswoił co twoi trolle dla ciebie wypisali .
1. "Za dowód weź wypociny twojego herbatnika walniętego Teźka on tu "nawykrywał" że Sherlock Holmes wysiada . On wszystkich "wykrywa" z automatu ."
2. "Gówna ci zabrakło do osrywania ? Cienko jakoś aż głupio ."
3. "Wrócił wigorek chłopakowi już myślałem ,ześ chory jakiś , depresja , czy co ? Może jeszcze o jakichś wyczynach napisać ? To się rozruszasz . W końcu za coś ten medal od Bula dostałeś ."
4. "Już ci pisałem chamie koderasto wal się.."
6. " Tam już jest redaktorków co niemiara . W dupie mam jakieś redagowanie . Mam ciekawsze zajecia niż trollowanie po internecie . A z tym kacapkiem to ostrożnie tryzubi wypiardzie. Zaczynasz jak twój mentor ten zeus mitoman poje....any ."
7. "Jakieś pajace próbują ludziom wmówić że to Rosja wbija klin między narody .Gówno prawda , ten klin to UPAdlińskie widły i siekiery podniesione na niewinnych ."
8. " Ty i twój dorobek to osrane gówno , ścierwo , sranie sowieckim łajnem , i w ogóle ogólne obesranie . Rzeczywiście dorobek , intelekt że job twaju mać . Ja takiego nie uznaję i nie potrzebuję tym bardziej . Pewnie na tą intencję od bula medal dostałeś . Rzeczywiście awans na blagiera to twój awans , wklejanie na sztuki.."
9. "Pewnie mentor ci w gumki leci z wypłatą , tak się motasz z tymi pieniędzmi i dalej ni chu...steczki"
15. "To jednak ci trochę dupa truchleje . Coś nawet kolana otrzepałeś , tak mu dałeś ."
16. "Ty pajacu plugawy  to trollujesz tu i tylko byłby wstyd , gdybym nie wiedział kim na prawdę jesteś . Oprócz skakania po grobach pomordowanych przez twoich ziomków na Wołyniu , w Malopolsce , Galicji czy Lubelszczyżnie to wybielałeś SS Galizien , UPA , OUN ,Banderę ,Melnyka i innych , którzy tej rzezi dokonali ,  ten cały motłoch a nawet posunąłeś się do sugestii że Polacy sami sobie winni.."
17. " Już ci pisałem złamasie , nie jestem ku...wa Londyńczykiem . Dotarło jełopie po raz kolejny ?"
I jeszcze coś co pominąłes  lub wyedytowałeś i usunąłąę s międzyczasie
4. "Ryja sobie wycierasz ? Czy zasłony szukasz dla zbrorni swoich UPAdlińców ."
21.przefarbowany kodziarzu z syndromem Napoleona . Raz nawet w tym kopiowaniu i wklejaniu jako "dziennikarz obywatelski " tak się zagalpowałeś , że na liście dziadów koderastów zapomniałeś usunąć siebie . I tak poszło .He he he pajacu . 
I dalej tak uważam , pominięte nie były do ciebie .
I wal się chamie od rodziny , ja w przeciwieństwie do ciebie nie używam moich przodków jako podpórek mentalnych z wymyślonymi życiorysami .
P.S.
Jednym z efektów tej notki jest to że dziś jakoś mało było obesranych , łajna , gówna , ruskich onuc itp twoich błysków intelektu . Ale jak by ktoś miał niedosyt to Pan Tezeusz i i jego ferajna w TV https://www.youtube.com/watch?... .

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [21:58] - Tezeusz | Link:

@ Tomaszek rus
Brawo przyznajesz sie do swego chamstwa i powtarzasz swoje wypowiedzi - a co na to internauci w necie..Wkrótce się przekonamy- już poszło w sieć. ! Zadowolony będziesz sławny. Uwielbiam ptysie wasze wycie..
Taki z ciebie Scierwoneonowy Blog Mikker - bingo !

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [22:03] - Tomaszek | Link:

W porównaniu z twoją koprofonią to potoki elokwencji buraku .

Obrazek użytkownika u2

06-08-2023 [18:41] - u2 | Link:

Cham wytyka chamstwo. 

Jungi zapamiętaj, nazywanie kogoś chamem to nie jest oznaka dobrych manier. Rzuciłeś się ponownie jak hiena i szakal na Tezeusza, widać masz w tym interes swoich niemieckich spółek, którymi ponoć zarządzasz :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [19:57] - Tomaszek | Link:

Ubocie 
To nie Mariam Więcławek przewidział tylko Bareja . https://www.youtube.com/watch?... 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [20:46] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek już jesteś znany w necie ludzie czytają .

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [22:56] - Tomaszek | Link:

A co se wyobrażasz łosiu prosty , że tylko Doda jest słynna bo znana . Tylko ty jesteś słynny bo obesrany . Ale cóż mistrzu , nie moja dyscyplina .

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-08-2023 [07:46] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek rus..
ONR ciebie uwielbia oj uwielbia..

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-08-2023 [20:06] - wielkopolskizdzichu | Link:

tezeuszek nie jest chamem, on po prostu jest chory. Ma zespół Tourette’a, połączony prawdopodobnie z zespołem Delbrücka.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [20:44] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski idiota
Ale dlaczego od ciebie cham śmierdzi od dawna przypomnieć jak ludzi obrażasz na NB chcesz ? Paranoiku  Żaden problem...
Taki z ciebie cham paranoik :

"Pisiorka gośka tęskniąca za rozwiązaniami ostatecznym z takimi jak ja, ubolewa ze ktoś jej złorzeczy i życzy Cybę na dobranoc.
Zachowaj gośka jakiś poziom, skoro innych widzisz dyndających na sznurku to taki sam los musisz założyć wobec samej siebie."

"Tylko idioci i kremlowskie coorwy marzą o wyprowadzeniu Polski z UE."

itd..nie wspomnę jak wulgarnie obrażałeś Powstanców Wielkopolskich mogę przypomnieć..Co za idiota z ciebie komuszku .
https://naszeblogi.pl/64811-ki...

Zanim cwelu komuś uwagę zwrócisz zobacz kim i czym jesteś i jak ciebie oceniają..Komentarzy nie zamieszczę same przekleństwa ...za obrażanie Powstańców..ścierwoneonowy chłopczyku.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-08-2023 [21:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

tezeuszku... z uporem maniaka dajesz do zrozumienia wszystkim, nawet tym których poglądy polityczne są tożsame z twoimi, żeś palant. 
To że nie rozumiesz biblijnego zwrotu o rzucaniu pereł przed wieprze ..... olać to.
Zarzucasz wielu komentatorom to że nie napisali nic patriotycznego, problem w tym tezeuszku, że ty też nic takiego nie napisałeś.
ty nie jesteś w stanie zrobić najprostszej kwerendy w Internecie by zdobyć materiał do własnego tekstu. Wszystko czym się posługujesz to cudza własność intelektualna, o czym nie wspominasz, ty nie jesteś w stanie napisać samodzielnie logicznego wywodu.
Nie chodzi mi o zdania  złożone, szczyty krasomówstwa i retoryki, ale o to że jedynym twoim własnym wkładem, a nawet w to można powątpiewać, są wskazujące na problemy natury psychicznej, ciągłe wtręty o obsraniu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [22:01] - Tezeusz | Link:

@ wielkopolski rus
Kim i czy jesteś jest tutaj :
https://naszeblogi.pl/64811-ki...
Wkrótce będzie i tobie część 2 - szczęśliwy. ONR i kibice to uwielbiają. Ty wielkopolski idioto posiadasz konto na NB przez 7 lat 4 tygodnie i nic nie napisałeś zupełne ZERO !!! Zero intelektualne i ty śmiesz mnie oceniać. Żart czy takie tęczowo komusze zbydlęcenie. A co do "osrania" jak sam piszesz o sobie to fakt.. śmierdzisz komuchem..
Lubię ptysie wasze wycie.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-08-2023 [22:21] - wielkopolskizdzichu | Link:

"kibice to uwielbiają"
Ty mnie kibicami nie strasz bo ja z Starego Kotła z dębieckiego stadionu.

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [22:16] - Tomaszek | Link:

Zdzichu
Raz nawet w tym kopiowaniu i wklejaniu jako "dziennikarz obywatelski " tak się zagalpował , że na liście dziadów koderastów zapomniał usunąć siebie z tekstu pierwotnego. I tak poszło
He he he  . 

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [22:40] - Tomaszek | Link:

Zdzichu 
Za moich czasów to te wszystkie zespoły jak nie rodzice pasem to chłopaki pod trzepakiem czy gdzie tam kopami w dupę leczyli . Było za darmo i 100 procent skutecznie . 

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-08-2023 [20:58] - Kaczysta | Link:

Czy ten ruski przygłup jeszcze łazi po tej ziemi?

https://i.ytimg.com/vi/GvWuZAa4YAw/maxresdefault.jpg

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [21:20] - Tezeusz | Link:

Administruje scierwoneonkowym portalikiem opluwającym NATO...jak długo jeszcze ?

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-08-2023 [21:38] - Kaczysta | Link:

a to Toy-Toy jeszcze istnieje?

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [22:49] - Tomaszek | Link:

Kaczysto
A cóż to za zdjęcie , czyżby parafianin po spowiedzi . Taki smutny jakiś . A może się nie spowiadał a ty go na ulicy z pokutą przyskrzyniłeś . Potem się dziwisz  że cię nie lubi .

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2023 [22:30] - Tezeusz | Link:

To już na bank wiemy kim i czym jest @ Tomaszek, @wielkopolski, @ Esaur
Był ten materiał potrzeby by się ludziska wreszcie ujawnili kim i czym są na portalu NB.Jak to ktoś kiedyś napisał "Uwielbiam ptysie wasze wycie"
A @Tomaszka prawda zabolała..

A ja proszę o komentarze, dużo komentarzy licznik bije czekam na 2 mln odsłon :

Liczba wpisów: 1,112
Liczba wyświetleń: 1,765,299
Liczba komentarzy: 13,123

Zapraszam także na mój blog :
https://dziennikarzobywatelski...
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2023 [22:53] - Tomaszek | Link:

Jeszcze zobaczysz nową wersję powiedzonka " Teziek płakał jak odsłaniał "

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [12:45] - Tezeusz | Link:

@ Tomaszek ..rus
Faktycznie coś z twoją psyche żle jest walnięta.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-08-2023 [23:08] - wielkopolskizdzichu | Link:

tezeuszku czyżbyś ścigał się w ilości wyświetleń z jazgotem. Ścigaj się z Rihanną po tym jak na scenie zerwano jej stanik.
Masz szansę.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [11:52] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski lgbt
Nosisz staniki i szpileczki....oj dziewczynka czy zbok..

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [21:25] - Tomaszek | Link:

Zdzichu 
Niech tylko uważa żeby mu fani gaci zamiast biustonosza nie ściągnęli , bo się twarz pokaże .

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [22:25] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek rus
wolisz chłopców ? takie zasady lgbt a to nabyte czy wrodzone ? tak z lubością o tym piszesz zboku.

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [22:53] - Tomaszek | Link:

Teziek 
Bez gówna się nie liczy  , ZONK , bez punktu . Krótko pisząc zesrało się po raz kolejny .

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2023 [08:47] - sake3 | Link:

Jak sens ma ,,dyskusja'' o chamstwie prowadzona na tym blogu? Czy w Polsce nie ma waznych spraw,niepokojących sytuacji ,problemów do omawiania?Co może nas obchodzić czy Putin jest osrany czy nie,jak funkcjonuje jakiś ścierwoneon,czy kto jest kremlowską onucą.Przecież gołym okiem widać że Polaków skłóca się ze sobą po to by we wzajemnych sporach i awanturach nie zauważyli jak tę Polskę nam obcy zabierają.Cisza wokół palących problemów których w Polsce nie ubywa , beznadziejna,nic nie dająca dyskusja i bitwa na wyzwiska. Portal NB ma skromną liczbę blogerów i blogów więc niech chociaż tematyka będzie urozmaicona a nie biciem piany na temat chamstwa.

Obrazek użytkownika tricolour

07-08-2023 [09:15] - tricolour | Link:

@sake

Polaków nikt nie skłóca. Sami się skłócają, widzą mordy Lempart, suche podeszwy, a inni widzą osrane onuce.

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2023 [09:23] - sake3 | Link:

@Tricolour.....A jeszcze inni zachlane wycirusy wśród osób których nigdy nie widzieli na oczy.

Obrazek użytkownika tricolour

07-08-2023 [12:38] - tricolour | Link:

@sake

To pisz do tych innych, po co do mnie?

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [22:36] - Tomaszek | Link:

Widzisz tricolour 
Ty to mi w ferworze tylko parę razy ch...jem bluznąłęś ale to już  ponad cztery lata . Trudno zdarza się nawet w rodzinie z fortepianem . ale u tego buraka te gówna zanim coś napiszesz to za dużo . Nawet jeżeli to żytnia z tatarem to obrzydnie człowiekowi . Wróciłem z tesco kupiłem chlebek i coś do chlebka i zaczynam Teźkow jazdę .Lets Rockn'Roll . Bez Elvisa , teraz będzie Crazy Joe z małolackich czasów . https://www.youtube.com/watch?... .
Aha 
Jeździdełko fajne , tylko tak na prawdę to dzieciakom tego nie za bardzo . trochę za mocne i słaba kontrola jazdy moim zdaniem na jedenaście lat . A żona to niech na miotle polata .

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-08-2023 [07:50] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek zboczek. A w tym Tesko swoją miłość kolegę spotkałeś ? a buziaki były....

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [12:12] - Tezeusz | Link:

@ sake 3
Piszących aktywnych tych co mają coś do powiedzenia jest mało. Gdyby nie oni komentatorów by nie było...Ot i cała prawda. Portal istnieje dzięki głównie piszącym. a komentatorzy to takie tęczowe kwiatki, raz są raz ich nie ma...nie wnoszą "wartości dodanej"
Przykład : Niepoprawni.pl. Wielu piszących odeszło i co jaka jest pozycja portalu ?

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2023 [13:23] - sake3 | Link:

Piszących aktywnych jest mało ale problemów w Polsce wiele.Dlaczego nie pisze się się własnie o nich ? A jeśli już jakiś bloger problem poruszy to albo w dyskusji zjeżdża się na szczepionki i maseczki,albo rozmawia się o niczym lub wyzywa Czy dyskusja o chamstwie i sposób jej prowadzenia jest własnie tym najpilniejszym tematem? 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [13:35] - Tezeusz | Link:

@ sake 3
"Czy dyskusja o chamstwie i sposób jej prowadzenia jest własnie tym najpilniejszym tematem?"
Właśnie dlatego takie osoby pokazywać i piętnować w mediach społecznościowych.

Przykład z okazji rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego opracowałem i wstawiłem 11 materiałów. Zobacz komentarze ? ręce opadają. Takie zachowanie trzeba ujawniać i piętnować w całym internecie. I ja to czynię. Nie toleruję na moich blogach plucia na Polskę i wyszydzanie tych co za tę Polskę walczyli i ginęli. Będę pokazywał takich ludzi

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2023 [14:15] - sake3 | Link:

Zaglądanie w głąb historii musi być powiązane z dniem dzisiejszym.Inaczej np PW staje corocznie zwykłą pyskówką w całym internecie.Ale nie możemy pokazywać w dzisiejszym odbiorze tylko róznicy w ocenianiu sensowności PW. Dlaczego w tym samym czasie na spędzie zwanym  festiwalem Owsiaka profanuje się Hymn Polski? O tym panuje milczenie a to równa się jako przyzwolenie.Podczas obchodów rocznicy PW na Wisle grano Międzynarodówkę w godzinie ..W''. Taki prezent i taki hołd złożył Trzaskowski.Przemowy miała wiekowa uczestniczka powstania i była to przemowa skandaliczna.Czy to akurat był czas na atakowanie rządu i promowanie praw kobiet?W ubiegłym roku ta starsza pani promowała 1-go sierpnia mniejszości seksualne.Czy ktoś zwrócił uwagę ,że było to niestosowne? Owa pani obdarowana niemieckim medalem ,,za zasługi'' plecie o przyjaźnie z Niemcami,których wyższość uznaje i zrwaca się do polskiego patrioty publicznie ,,ty chamie''.Organizator MN w tym roku nie został wpuszczony do muzeum PW przez pana Ołdakowskiego.To wszystko tolerujemy i przemilczamy a toczymy idiotyczną dyskusję o chamstwie.Żeby przykryć rocznicę obchodów rzezi na WOli Pani Dulkiewicz zaprasza na Jarmark Dominikański niemiecki zespół z ulubionymi piosenkami Wermachtu.Nietrudno zauważyć ,że wszystkie rocznice są przesłaniane,odstawiane na to boczny,albo z fałszywym przekazem.Są więc problemy do poruszania wśród wielu zresztą innych.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [14:27] - Tezeusz | Link:

@sake3
Ciekawy temat napisz go w formie materiału.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-08-2023 [15:08] - wielkopolskizdzichu | Link:

"samym czasie na spędzie zwanym  festiwalem Owsiaka profanuje się Hymn Polski"
Na czym polegała ta profanacja masońskiej przyśpiewki mającej na celu zachęcenie Polaków do oddawania życia za interesy Napoleona?

Skoro nie ma w tej przyśpiewce odwołania do Boga to jak można tę przyśpiewkę sprofanować?

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2023 [18:21] - sake3 | Link:

Niemiecki hymn też uważa pan za przyspiewkę? Albo rosyjski? Stoi pan pewnie na baczność wypręzony jak struna.Hymn państwowy jest świętością.Sportowcy to bardzie rozumieją niż pan czy ta tłuszcza na spędzie Owsiaka.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-08-2023 [20:32] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Niemiecki hymn też uważa pan za przyspiewkę? Albo rosyjski? Stoi pan pewnie na baczność wypręzony jak struna."

Dlaczego miałbym stać wyprężony na dźwięki hymnu innego państwa? Stoję w postawie  luźnej. Jak rozumiem sake ruki pa szwam układa na odgłos "Niemcy, Niemcy ponad wszystko". Ja nie. 
Ja się prężę jak struna gdy słyszę "Gaude Mater Polonia"

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [23:40] - Tomaszek | Link:

Teziek 
Nie napisałeś , tylko wkleiłeś to co ci UPAdliński mentor napisał albo z netu skopiował , Ruscy winni i trochę Niemcy . Jakieś zasłony dymne i  wykoślawienie . Sam w to nie wierzysz , temu takie sranie nad grobami odczyniasz na forum . Na każdą uwage małpiego mózgu dostajesz że ci mentor wypłatę uwali . Twój komp na klawiaturze oprócz touch pada czy myszki ma klawisze z obrazkami gówno , putlerek  , onuca , SBek , komuch , ruski , pedofil  i co tam jeszcze . Jak wciskasz putlerka i pause to ci wychodzi obesrany putlerk . i sam chamie plujesz na Polske odmawiając godnego pochówku ofiarom twoich idoli z UPA czy SS Galizien i robiąc z nich stara szwabską metodą jakichś kucharzy i sanitariusy i kogo tam jeszcze . To jest plucie na ofiary obojętnie czy to Wołyń czy Powstanie czy Obozy śmierci . Rozgrywasz to na zamówienie szmato sprzedajna , Tyle o twoim "patriotyzmie .Twój pułk Azow to z takimi emblematami walczy na hełmaczh polecam minuty 3,50 i 4,30 i 4,50 i w ogóle cały film patrioto UPAdliński .Języka nie trzeba znać obejrzyj obrazki . Za to mi się cała anatomia od pasa w dół się dostała i oczywiście szambo z wysypiskiem . Admin mi uwalił komentarze bez moderacji . W KODzie ci się zesrało to się przefarbowałeś po raz kolejny . minutę i Twoje i twoich kolesiów  Sława Ukrainie to okrzyk UPA podobnie jak wczorajsze śpiewanko w Gdańsku gebelsów w gdańsku . Tryzuby tez w Polsce tak śpiewają  tak śpiewają i jeszcze więcej i cisza . Gdzie teksty ? Mentor nie podesłał ?
Będziesz się smażył w piekle razem z twoimi Banderą i Zełenskim . 

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-08-2023 [09:31] - Tomaszek | Link:

Obrazek użytkownika mada

07-08-2023 [13:42] - mada | Link:

Niektóre komentarze naprawdę dowcipne.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [13:52] - Tezeusz | Link:

@mada
Te komentarze ( które cytuję w moich materiałach) nie są śmieszne i dowcipne one plują na Polskę one są tragiczne i świadczą o tych co je piszą np. potomkowie UB, PZPR, Resortowi itp... samo bagno patriotyczne ale chyba roSSji...Taka jest postawa tych pseudo polaków liżących dupsko putinowi...Oni w genach to mają oraz chamstwo, agresję, brak wiedzy historycznej..np. @wielkopolski rus...

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [21:19] - Tomaszek | Link:

Teziek
Żalisz się na wszystkich że ci w "patriotyzmie" przeszkadzają  i brzydko komentują . A jak mają komentować i dyskutować z gównem osranym putlerkiem i sowiecką onucą . Dorabiasz wszystkim jakieś esbeckie geny i pochodzenie chazarskie to się przedstaw jak wszyscy blogerzy . To metodą "na wnuczka " dopisałeś się do żołnierzy wyklętych , AK i Parasola  i jeszcze tam czego . Jak mitoman i oszust  to wygląda . Pokaż kim jesteś . Bluzgasz ludziom to nie licz na coś lepszego . Co takiego w życiu robiłeś . Pokazałeś się na NB i innych blogerniach jakieś trzy lata temu i od razu kierownik zamieszania . Bezimienny bohater i autorytet co z choinki się urwał . Masz już trochę latek i co ? W krzakach spałeś ? A może coś dobrego zrobiłeś ? A może w kwiatki komuś nasrałeś ? Skaczesz na klatę Zdzichowi to się dowiedz że mimo różnic między nami to uważam że do pięt mu nie dorastasz ani pod względem jakiejkolwiek wiedzy nie tylko historycznej i obycia też . Tylko w sraniu górujesz nad wszystkimi tu . 
Gratulacje .
Teraz lecę po chleb do Tesco . Ale nie licz że ujdzie ci na sucho . Wieczór przed nami .

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-08-2023 [15:01] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek lgbt
Jak koledzy ? love wali...hahahaha ONR ciebie podziwia..

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-08-2023 [23:50] - Tomaszek | Link:

Mada 
Bo życie to też trochę Rockn'Rolla . Teraz mam czas jazdy dla Ciebie też Crazy Joe https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-08-2023 [15:02] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek.lgbt
Jak tradycje tęczowe prosto z  UB czy PZPR..Żyją a ten smród tęczowy....

Obrazek użytkownika EsaurGappa

21-08-2023 [22:35] - EsaurGappa | Link:

Cześć autorze.Tak apropo twojego bycia w Elicie  tu na forum,ja jestem tu wcześniej od ciebie samolubny bucu!I moje 1000  komentarzy ty samochwało!Może i jestem tęczowym kwiatkim,ktosiem na tym portalu,który założył śwp Jurek Targalski.Ja tubylec prosty chłop koc....m Nasze Blogi już prawie dekadę,za rozrywkę za werbalny underground za wszystkich odważnych Blogerów,przy których kręci sìe tylu tu ciekawych "-polaków-" którzy  mają poczucie czasu i są energią napędzającą nas wszystkich tu .....dziwnych dzieciaķów.
Bywamy po ludzku chamidłami,ale każdy z nas lubi się jednak na wesoło się przytulić  przeprosić i pomóc każdemu znaleźć swoje miejsce w szeregu.
Tak czy siak wdepneliśmy wszyscy w NB i bądźmy czasem dla siebie jak Rodzina!
Tezi Tezeuszu Polaku zakopuję topór wojenny, wolę wygrać z wygranymi dnia codziennnego aniżeli płachcić się przed nie wiadomo czym np przed jutrem.
Gloria Victis bracie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-08-2023 [07:08] - Tezeusz | Link:

Esaur ...
Twój pobyt na NB nie zaowocował niczym napisałeś zero materiałów, zero intelektualne, zero wiedzy bucu a komentarze srasz sowieckim scierwem i tyle. Z zerem się nie dyskutuje zero się olewa..
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-08-2023 [07:39] - Tezeusz | Link:

Esaur ...
Twój pobyt na NB nie zaowocował niczym napisałeś zero materiałów, zero intelektualne, zero wiedzy bucu a komentarze srasz sowieckim scierwem i tyle. Z zerem się nie dyskutuje zero się olewa..To tak na marginesie obrońco komucha @Tomaszka..swój swego..Osobiscie do ciebie nic nie mam jak mnie nie atakujesz..Czekam na twój materiał chętnie przeczytam...do dzieła .
 

Strony