I tak dobrze, że Z.Ziobrę nie wywlekli ze szpitala

O 6:00 rano bandyci Tuska i Bodnara, depcząc immunitety poselskie, weszły do mieszkań Posłów na Sejm RP:
- Zbigniewa Ziobry;
- Dariusza Mateckiego;
- Marcina Romanowskiego;
- Michała Wosia.
W przypadku mieszkania byłego ministra sprawiedliwości służby zdemolowały jego dom, funkcjonariusze wybili okna, wyważyli drzwi!

Junta 13 grudnia!

Z informacji medialnych jawi mi się obraz, że wkroczenie służb specjalnych do domu byłego Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego, Posła na Sejm RP Zbigniewa Ziobro pod jego nieobecność to zagrywka rodem ze wschodnich satrapii. Przeszukanie to czynność procesowa, która może być przeprowadzona wobec każdego. Ulubieniec władzy prof. Chmaj twierdzi że wobec posła ma zastosowanie w tej sytuacji immunitet. Pomijając to, obowiązuje konstytucyjna zasada proporcjonalności. Adekwatność sił i środków do charakteru zdarzenia. Postanowienie o przeszukaniu wydała nielegalnie awansowana w ostatnim czasie prokurator Marzena Kowalska. Bezprawnie posługuje się ona tytułem prokuratora Prokuratury Krajowej. Z wiedzy, którą posiadam jako Zastępca Prokuratora Generalnego, który do niedawna brał pełny udział w kierowaniu instytucją wynika, że brak jest jakichkolwiek podstaw, by kwestionować legalność funkcjonowania Funduszu Sprawiedliwości, co ma być przedmiotem śledztwa. Widać jednak w środowisku rządzących, i niestety także w prokuraturze, olbrzymią chęć „dorżnięcia watahy”. Kreowane są rzekome afery, jak np. sprawa Pegasusa, Hermesa etc. To na tej zasadzie wymyślili siłowe wejście, z wybijaniem okien, do domu byłego Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego. Ale on dziś zmaga się ze śmiertelnie groźną chorobą i dosłownie walczy o życie. A to lokuje działanie prokurator Kowalskiej poza jakąkolwiek skalą. Stara się ona dosłownie zniszczyć ciężko chorego człowieka. A to wszystko widzi i aprobuje były Rzecznik Praw Obywatelskich. Panie odnar
, Pan naprawdę uważa, pomijając już kwestię wątpliwej zasadności postępowania, że w tej sprawie nie można było wydać postanowienia o żądaniu wydania rzeczy i zwrócić się o to do obecnego posła Zbigniewa Ziobro? Przekroczono Rubikon.
Panie Ministrze Ziobro moje wyrazy wsparcia dla Pana w tych trudnych chwilach!

Michał Ostrowski
Zastępca Prokuratora Generalnego Adama Bodnara

Zamaskowane bandziory w cywilu napadły i obrabowały dom ministra Ziobry
Dziwicie się?
W Rosji zaczęli od wymordowania rodziny carskiej. W Niemczech od Kryształowej Nocy. Zło nieukarane nachalnieje.
To co robi Tusk to się nazywa "utwardzanie elektoratu", czytam komentarze "jebaćpisów" i tam jest euforia, życzenia dla Ziobry żeby zdechł, że kurwa dobrze mu tak itp. Mamy do czynienia z elektoratem całkowicie zbydlęconym i zindoktrynowanym. Takich ich ruda szmata potrzebuje

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika juur

26-03-2024 [17:57] - juur | Link:

'Zło nieukarane nachalnieje"
Solidarna Polska a szczególnie Patryk Jaki powinni b. uważać. Chanukowa koalicja nie wybacza.

Obrazek użytkownika Kaczysta

26-03-2024 [22:37] - Kaczysta | Link:

Dzisiejsza obecność ciężko chorego ministra Zbigniewa Ziobry, daje dowód na wyjątkową uczciwość i poczciwość tego człowieka. Nie zbiegł pod osłoną nocy do Italii jak Giertych czy jego klient Leszek Czarnecki, przemycony przez żonę w bagażniku swego auta.
Zemsta będzie okrutna.

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2024 [18:38] - sake3 | Link:

To dopiero początek chwali się łysy czerep na pajęczych nóżkach.Po to opróżniono więzienia z morderców,gwałcicieli i bandytów żeby tam trafili znienawidzeni przez reżim tuska ludzie.Przewidują 20000 osób osadzić w więzieniach ale myślę że to nie będzie koniec represji.

Obrazek użytkownika Kaczysta

26-03-2024 [22:40] - Kaczysta | Link:

Najpierw łamią prawo.
Potem będą łamać palce.
A na końcu kręgosłupy

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

26-03-2024 [18:42] - Alina@Warszawa | Link:

Kiedy słyszę od rana o "akcji" w domu Z. Ziobry, nie mogę dosłyszeć co tam znaleźli? Tzn. co tam znaleźli "funkcjonariusze" posłani przez nielegalnego prokuratora, nie słyszę żadnego stanowiska PiS, ani prezesa Kaczyńskiego.
Odnoszę wrażenie, że oto ruda wrona zleciła "akcję" odwetową za aresztowanie Sławku Nowaku. Problem z odwetowością polega jednak na tym, ze aresztowanie S. Nowaka nastąpiło na wniosek ukraińskiej prokuratury w związku z wykrytą tam aferą korupcyjną ze Sławkiem Nowakiem w roli głównej. Widzieliśmy przeszukania mieszkań S. Nowaka i wyciągane ze skrytek grube zwitki banknotów. Nie było dementi (nawet w TVN), że to "prowokacja policyjna" i że Sławku Nowaku nigdy tych pieniędzy nie miał w rękach i nie wie skąd się tyle gotówki wzięło w jego skrytkach. 
Dziś mieliśmy do czynienia z bandyckim napadem na dom Ziobry. Ziobro leży w szpitalu onkologicznym po ciężkiej operacji .... Oprócz tego, że dzieci ZIobry straciły laptopy, czy tablety, nie ma żadnych konkretów. Za parę dni może się dowiemy, że w dziecięcych komputerach są treści terrorystyczne, a 8-gwiazdkowcy będą wyli z zachwytu, że ruda wrona wreszcie dopadła Ziobrę. O tym, że treści terrorystyczne, to nie banknoty $, i że technicy policyjni mogli je wgrać na urządzenia z datą wsteczną nie pomyślą, bo myślenie, to czynność obca, można by nawet stwierdzić, że nieosiągalna dla wyznawców Tuska. 
Zobaczymy co bandyci Tuska wymyślą, bo jak na razie nie znaleźli niczego, czym mogliby się pochwalić w TVN...

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2024 [18:59] - sake3 | Link:

Przy wyłaczonych i oklejonych tasmą monitorach mieli cały wachlarz możliwości i czas do zrobienia wielu działań.Mogli podłożyć spreparowane przez Bodnara obciążajace materiały,mogli zabrawszy dzieciom telefony i laptopy wgrać podejrzane treści.mogli w końcu dom okraść. i zniszczyć sprzęty.Przecież wszyscy mieli zasłoniete twarze.Do tego dochodzi kłamstwo,że mieli zgodę właściciela na taką samowolkę.To dlaczego wyłamywali część ogrodzenia i drzwi,niszcząc elewację skoro mieli zgodę?Kto uwierzy nawet w tę zgodę,by po nieobecnosć właścicieli bandyci buszowali w pomieszczeniu.Bo to byli bandyci,kto wie może to wypuszczeni z więzień musieli ,,odpracować'' swą wolność.

Obrazek użytkownika Ryan

26-03-2024 [19:28] - Ryan | Link:

Z góry przepraszam za to, co za chwilę napiszę, ale jaką k.... trzeba być, żeby zapierdolić dzieciom tablety?
Właściwie, to nie przepraszam

Rudą kurwą, rudą

Obrazek użytkownika spike

26-03-2024 [19:52] - spike | Link:

Złodzieje też mają dzieci, "tym chata bogata, co ukradnie tata".

Bodnar założył, że dzieci brały udział w "spisku".
Ciekawa sprawa z monitoringiem, wygląda na to, że dom był nimi naszpikowany, oni zniszczyli kamery, które pewnie nagrały pierwsze minuty napadu, kwestią jest, czy dotarli do rejestratora, chyba że zapis był w chmurze.
Jest szansa, że kamery w domu były ukryte, bo tak się powinno robić, bandytom wystawia się atrapy, może jakaś ocalała?

Obrazek użytkownika juur

26-03-2024 [18:53] - juur | Link:

Czy to nie dziwne, że Tusk uderza w SP, która jest krytyczna w stosunku do wielu poczynań PIS i bardzo krytyczna w stosunku do Morawieckiego, który praktycznie realizował bez szemrania wszystkie polecenia z Berlina czy Brukseli.
Gdzie sens, gdzie logika by osłabiać obóz krytyczny u swojego konkurenta politycznego.
To szyte zbyt grubymi nićmi.
Chyba że są w zmowie i porozumieniu.

Obrazek użytkownika spike

26-03-2024 [19:01] - spike | Link:

Mafia TuSSka idzie na całość, bo wiedzą, że jak stracą władzę, ich więzienie nie ominie, co powiedział na spędzie TuSSk.
Teraz nie mam wątpliwości, że nadchodzące wybory oni 'wygrają", nie cofną się przed niczym, tym bardziej, że mają za sobą usłużnych sędziów, oni też wiedzą, że postawili swoje kariery na jedną Tuskową kartę, więc wszelkie oszustwa będą zignorowane, jak do tej pory.

Szanowni, szykujcie się na wyprowadzenie Polskiego Sztandaru, zastąpi go upszczona ptasimi kleksami niebieska szmata.
Przybłędy będą zachwycone, co tam Polska, ważne że Kaczyńskiego już nie ma.
Czy Polacy na to pozwolą ???????

PS. Jeden prawnik powiedział, że skoro już nie obowiązują zasady prawa nawet względem osób pod ochroną, to zwykli obywatele tym bardziej mają podstawy bać się, wystarczy, że sympatyzuje z PiS, albo za PiSu dostał stanowisko, wyleci na bruk, co już się ponownie dzieje.

Obrazek użytkownika Ryan

26-03-2024 [19:31] - Ryan | Link:

1. Wczoraj w tvnie obrzydliwy materiał o Ziobrze. 2. Dzisiaj rano służby włamały się do jego domu. Wybili szyby i niszczyli dom.
Wszystko pod nieobecność Ziobry, leczącego się na nowotwór.
Przypadek?
Nie sądzę.
 

Obrazek użytkownika spike

26-03-2024 [19:44] - spike | Link:

Nie ma przypadków, to są znaki, że to dopiero początek.
Nie zdziwię się, jak wróci sprawa 'srebrnych wież", by uwalić Kaczyńskiego.

"Kto nie z Tuskiem, tego zdmuchniem".

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

26-03-2024 [19:37] - wielkopolskizdzichu | Link:

"zastąpi go upszczona ptasimi kleksami niebieska szmata."

Tak napisać o jednym z symboli maryjnych może tylko inspirowany z Kremla dupek.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-03-2024 [06:48] - Tezeusz | Link:

No @ wielkopolski rus...
Jak zwykle smierdzisz gównem sowieckiego i komuszego smiecia.
https://naszeblogi.pl/64811-ki...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

26-03-2024 [19:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

A co na to NATO, a NATO na to nic.

Pisiorstwo zazdrościło Turcji Erdogana, wobec tego skąd taki lament gdy namiastki metod silnego człowieka z Azji Mniejszej  pojawiły się w Polsce.
Powinniście być zachwyceni, a nie jesteście.
Dlaczego?
Czyżbyście byli na liście płac Funduszu Sprawiedliwości?
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

26-03-2024 [22:49] - Kaczysta | Link:

Wszyscy, którzy oddali głos na Tuska, zafundowali nam najazd islamskich imigrantów, piłowanie katolików, seksualizację dzieci, bezrobocie, biedę, wyprzedaż majątku narodowego, brak bezpieczeństwa i rozwoju Polski, łamanie Konstytucji oraz wojnę domową; na poddańczości wobec Unii kończąc. Jesteście popierdoleni. Za pizzę się sprzedać.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

27-03-2024 [05:39] - Władysław Ludendorf | Link:

@z-xyu
tak nazisto, swoje mokre projekcje przypisujesz innym, bo inaczej nie potrafisz nie powiem "myśleć" bo myślenie to nie twoja bajka. Spoko, już niedługo otworzycie stare Auschwitz i w końcu będziesz mógł nosić swój czarny mundur. I sobie wytłumaczysz, że przecież pisiorstwo o tym marzyło....

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-03-2024 [06:44] - wielkopolskizdzichu | Link:

Kaczysto i Ludendorfie.
To nie ja mówiłem o niszczeniu ludzi dnia 09 grudnia 2022 na spotkaniu z miłośnikami PiS w Chojnicach.
Zapowiedź tego co PiS będzie robić, z tymi których wizja Polski w Europie nie pokrywa się z prezesowską, spotkała się z aplauzem podobnych do was.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-03-2024 [06:49] - Tezeusz | Link:

@ wielkopolski rus.. ty nawet nie jesteś głupi ty jestes tęczowy pajac.
https://naszeblogi.pl/64811-ki...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

26-03-2024 [19:44] - Alina@Warszawa | Link:

Obrazek użytkownika spike

26-03-2024 [20:18] - spike | Link:

Zastanawia mnie postać Kosiniaka-Kłamysza, bystrzakiem to on nie jest, ale wystarczająco kumaty, by widzieć przestępcze poczynania Tuska i jego przydupasów Bodnara i Kerwińskiego, musi sobie zdawać sprawę, że nie będą rządzić wiecznie, nadejdzie ten, co wyciągnie to bezprawie i oni będą pociągnięci do odpowiedzialności, ich kariery legną w gruzach.

Może naiwnie sądzę, ale liczę że kolejna władza już nie będzie tuskowa, zrobi to co zaniedbał Kaczyński, czystkę w sądownictwie, prokuraturze i z obecnie rządzącymi, bez względu na wycie Berlina, to ma być przestrogą, że wina zawsze będzie ukarana, a już zamach stanu szczególnie, najwyższe wyroki.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

26-03-2024 [20:29] - Alina@Warszawa | Link:

Sprzed 20 minut:
"Zbigniew Ziobro pojawił się przed swoim domem: Trwa spektakl bezprawia"
https://www.polsatnews.pl/wiad...

Obrazek użytkownika Ryan

26-03-2024 [20:49] - Ryan | Link:

Jeśli siepacze Tuska potrafili się wjebać do Pałacu Prezydenckiego pod nieobecność Głowy Państwa i nasrać do prezydenckiego fortepianu, to są zdolni do wszystkiego. Druga Białoruś. Oni tej władzy już demokratycznie nie oddadzą.

Obrazek użytkownika Kaczysta

26-03-2024 [21:42] - Kaczysta | Link:

Wszystkim zachwyconym napaścią na dom ministra Ziobry powiem tylko jedno.
Jesteście absolutnymi zerami.Jesteście sqrwysynami .Jesteście ludzką padliną.
Tak jak wasz idol Tusk

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

26-03-2024 [22:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Kaczyści przed 15 października domagali się po wyborach zastosowania doktryny Kaczyńskiego tej z grudnia 2022 która zakładała niszczenie tych którym nie po drodze z wizjami Kaczyńskiego.
Kaczystom, PiS przegrało wybory i w związku z tym stosowane są te metody które sam Kaczyński zapowiadał.

Obrazek użytkownika Ryan

26-03-2024 [23:28] - Ryan | Link:

Jest zasadnicza różnica między Giertychem a Ziobro. Ten pierwszy jak zobaczył prokuratora to „zemdlał”, ten drugi, naprawdę ciężko chory przyjechał by stanąć z prokuratorem oko w oko.
Sami oceńcie

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

26-03-2024 [23:42] - Alina@Warszawa | Link:

Patryk Jaki - nowe fakty ws włamania do domu Zbigniewa Ziobro 

Najnowsze fakty dotyczące włamania do domu Ministra Zbigniewa Ziobro - wyjaśniam co zaszło i dlaczego jest to rażącym złamaniem prawa. Zaklejono kamery, wyłamano drzwi, wybito okno, nawet dzieciom zabrano tablety 
Patryk Jaki 

Obrazek użytkownika Ijontichy

27-03-2024 [07:48] - Ijontichy | Link:

ANI SŁOWA ZE STRONY KACZYŃSKIEGO I JEGO SŁUGUSÓW!!! 
Ani potępienia,ani nawet słowa współczucia...Ziobro dalej jest wyklęty przez Dude i Kaczyńskiego.
A miał okazję w 2017 zrobić secesję i być na swoim...już dziś SP miałaby 40% a PiS-u BY NIE BYŁO!!

Obrazek użytkownika juur

27-03-2024 [10:20] - juur | Link:

Tusk atakuje wewnętrzną opozycję PIS, szczególnie krytyczną wobec, żarliwego, globalisty, Morawieckiego...
Chanukowa koalicja robi sobie pisanki z głupich gojów.

Obrazek użytkownika tricolour

27-03-2024 [11:01] - tricolour | Link:

@all

Jest dla mnie najzupełniej oczywiste, że gdyby to Tuska wlekli do suki pomagając sobie kopami, to byście wyli z zachwytu ocierając się z efektów partyjnego orgazmu 

Niestety program cela+ pozostaje - jak wszystkie inne wasze programy - wyłącznie w sferze propagandy i wiecznego chciejstwa. Natomiast program cela++ ( w skrócie C++) jest jak najbardziej realny i działający.

Jak to leciało z waszych ust? Słychać wycie? Znakomicie?

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

27-03-2024 [18:06] - Władysław Ludendorf | Link:

@tri szparo, zabawne jak ty i @z-xuy mierzycie innych swoją miarą, zrób żółwika z twoim idolem Ryszardem Cybą. Wyślij mu jakieś bombonierki.

Obrazek użytkownika tricolour

27-03-2024 [18:28] - tricolour | Link:

@ludek

Popatrz, jaką energię niesie ze sobą prawda - włożyłeś sobie xuja ze szparą w usta gdy skonfrontowałeś się z prawdą.

Smacznego, co mam ci powiedzieć skoro lubujesz się w tym. Wyjmij tylko na Wielki Piątek.