Dość cywilizacji mięczaków

To smutne i niestety symptomatyczne, że kiedy Europa wyraźnie skręca w prawo Polacy w ostatnich wyborach postanowili wykonać ostry zakręt w lewo i postawić na słabnącą i tracącą poparcie na Starym Kontynencie lewacko-liberalną międzynarodówkę. Kiedy miliony Europejczyków zaczyna dostrzegać rodzący się neokomunizm i ideologiczne szaleństwo prowadzące do zguby, Polacy w większości zadecydowali, aby władzę w Polsce powierzyć ewidentnym szkodnikom i zdrajcom. Do dziś szczycimy się tym, że Polacy stali na czele tych narodów, które walnie przyczyniły się do upadku komunizmu. Dziś po wyborach  śmiało można powiedzieć, że staliśmy się hamulcowym przemian, bo faktem jest, że głosami Polaków władzę przejęli przedstawiciele opcji politycznych, które nie mają nic przeciwko pozbawieniu Polski suwerenności i nie da się ukryć, że rządy przejęli politycy wspierani nie tylko przez Berlin, ale całą tę neomarksistowską bandę dążącą do likwidacji państw narodowych. W zasadzie to co się stało po ubiegłorocznych wyborach najlepiej oddają zmiany w oświacie. Nowa lista lektur szkolnych urasta do symbolu i mówi nam, że oto Polacy postanowili zastąpić Adama Mickiewicza, i Henryka Sienkiewicza, Olgą Tokarczuk i Mariuszem Szczygłem.

To wielce znaczące, że ministerstwo, na czele którego stoi neomarksistka Nowacka uznało,  że czas przerwać zapoznawanie uczniów z „opisami zwyczajów i obyczajów” zaczerpniętych z „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. No bo, po co podsuwać młodym Polakom pod nos lekturę, z której mogliby się dowiedzieć, jakie symptomy zapowiadały zniknięcie Polski z map świata na 123 lata? Już w pierwszej księdze „Pana Tadeusza" Gospodarstwo czytamy:        

Ach, ja pamiętam czasy, kiedy do Ojczyzny
Pierwszy raz zawitała moda francuszczyzny!
Gdy raptem paniczyki młode z cudzych krajów
Wtargnęli do nas hordą gorszą od Nogajów,
Prześladując w Ojczyźnie Boga, przodków wiarę,
Prawa i obyczaje, nawet suknie stare.
Źałośnie było widzieć wyżółkłych młokosów,
Gadających przez nosy, a często bez nosów,
Opatrzonych w broszurki i w różne gazety,
Głoszących nowe wiary, prawa, toalety.
Miała nad umysłami wielką moc ta tłuszcza;
Bo Pan Bóg, kiedy karę na naród przepuszcza,
Odbiera naprzód rozum od obywateli.
I tak mędrsi fircykom oprzeć się nie śmieli,
I zląkł ich się jak dżumy jakiej cały naród,
Bo już sam wewnątrz siebie czuł choroby zaród;
Krzyczano na modnisiów, a brano z nich wzory;
Zmieniano wiarę, mowę, prawa i ubiory.
Była to maszkarada, zapustna swawola,
Po której miał przyjść wkrótce wielki post - niewola!

Jak więc widzimy metoda na zniewalanie narodów poprzez podstępne wszczepienie im „wirusa postępu” to nie jest nowy wynalazek, ale stary, od wieków wykorzystywany z powodzeniem sposób. Jednak pojawia się światełko w tunelu i rodzi się nadzieja, że w końcu narody pogonią lewacką hołotę, której kolejna antyludzka mutacja niszczy fundamenty cywilizacji chrześcijańskiej oferując budowę „nowego wspaniałego świata”. Zwróćmy też uwagę, że jak na komendę lewacko-liberalna międzynarodówka znowu przystąpiła do akcji straszenia Donaldem Trumpem, który ma wielką szansę na prezydenturę. W 2016 roku wspierający Trumpa w kampanii wyborczej Clint Eastwood powiedział: Dość cywilizacji mięczaków, gdzie wszyscy całują się po tyłkach. Słowa legendarnego aktora nic a nic nie straciły na swojej aktualności. A nam Polakom - szczególnie młodym - życzę, aby spełnił się często cytowany przez Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego poetycki testament młodego polskiego bohatera wojny polsko-bolszewickiej, który umierając pisał:   

Na tę ziemię ukochaną,
Na tę naszą, naszą ziemię,
Przyjdzie nowych ludzi plemię,
Takich jeszcze nie widziano!

Felieton ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

08-03-2024 [21:58] - sake3 | Link:

No nie wiem czy się szczycimy że stojąc na czele narodów spowodowaliśmy upadek komunizmu.To zawłaszczył sobie bowiem człowiek który do dziś przekonuje,że to on sam,jedynie przy pomocy Danuśki ,,obalył komunę tymi oto ręcamy'.Ten sam człowiek dziś z radością trzyma z komuną.Czyli powrót komuny mieni się dziś nowoczesnością i postępem.Nie widać,żeby inne państwa w Europie były komunie przeciwne,ale jak dotąd cenią sobie suwerenność.Czy Polska w dążeniach by zostać niemiecką kolonią znowu stanie na czele narodów tym razem z programem zniszczenia suwerenności.'

Obrazek użytkownika Jabe

08-03-2024 [22:30] - Jabe | Link:

A kto go na fotel wasadził? Jakieś refleksje?

Obrazek użytkownika marsie

08-03-2024 [22:39] - marsie | Link:

Super, ale ja oglądam teraz naszą Igę i nie mam czasu:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

09-03-2024 [07:53] - Siberian Husky Dog | Link:

Ryża Pała już chce wsadzać do pierdla lekarzy, którzy odmówią aborcji. Za chwilę będzie wsadzał do pierdla nauczycieli, którzy wspomną że Niemcy mordowali Polaków. Nieco później rolników, którzy chcą hodować świnie, czy bydło.
To nierealne?
Jak najbardziej realne!

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

09-03-2024 [09:59] - Eugeniusz Kościesza | Link:

@Kokos: „Polacy w większości zadecydowali” , powierzyć władzę zdrajcom.”  Na pewno nie Polacy , a  "obywatele polscy" ! 
 
Autor trochę przesadza z tym iż to  „Polacy w większości zadecydowali, aby władzę w Polsce powierzyć ewidentnym szkodnikom i zdrajcom.”  wynik wyborów był zapewne bliski remisu 60 do 40 ze wskazaniem na PiS . Jednak przekręty i celowa dywersja żydkomunistycznych w swej obsadzie Państwowej Komisji Wyborczej i takowego warszafkowego Sądu Najwyższego zrobiła analogiczny fałsz jak czynili  stale od 1946 r !
I nie ma co szczekać na etnicznie polską większość . Jeżeli są Polacy są miekiszonami to tylko dlatego ,że po ustąpieniu Krasnoj Armii- dotąd nie powiesili kacapskiej swołoczy na latarniach Warszawy .
Zaś po tych „ciekawych czasach”- które warszafkowy reżim sprowadza na Polskę- o ile przetrwamy –co najmniej trzeba będzie przenieść wszelkie urzędy stołeczne do różnych ośrodków wojewódzkich (internet przetrwa więc łączność miedzy nimi będzie w pełni zachowana i strategiczne usunięcie głownego celu potencjalnej agresji ) Wtedy tych obecnych posiadaczy stałego meldunku w lewobrzeżnym obszarze stołecznym należy trwale odizolować od łączności z resztą kraju i świata za ogrodzeniem. Takim  jak te na granicy z Białorusią (analogicznie do  wizji filmowej Johna Carpentera „Ucieczka z Nowego Jorku” ) i bez dostępu do internetu , i żywieniem robaczaną euro-karmą –jaką wprowadzić planowali dla Polaków. przymusowym zielonym ładem ,bez zasilania z zewnątrz . By już więcej nigdy kacapskiego pochodzenia talmudowe pomioty warszafki Narodowi Polskiemu nie mogły więcej szkodzić  i jak dotąd- nadmiarowo na urzędach się mnożyć…  
A wtedy nie będzie tych dotychczasowych przekrętów wyborczych i Polacy będą mogli świadomie dokonywać wyborów spośród siebie –wiedząc kto kandydatów  jest kim i co sobą realnie reprezentuje .
Że niby pomarzyć zawsze można? No cóż –niektórzy po to żyją -by materializować własne marzenia , jeszcze za własnego życia ! Ale też samo gadanie do realizacji wizji nie wystarczy. Jak zostało już po wielokroć przeprowadzane i opisane: zawsze  z bronią, a nie  jak bezbronny gołodupiec- idiota ze smartfonem w ręku!  

Obrazek użytkownika Jan1797

10-03-2024 [19:58] - Jan1797 | Link:

To smutne i niestety symptomatyczne, że kiedy Europa wyraźnie skręca w prawo Polacy w ostatnich wyborach postanowili wykonać ostry zakręt w lewo,
@kokos,
Pogląd, że część Polonii obudzona dzisiaj zagrożeniem ze wschodu wyraża swoje zaniepokojenie moim zdaniem okpił nie pobudził jaźń Polonijną. Jeżeli prawdziwy to reprezentuje cząstkę konfa-ko. Komentarze to potwierdzają. Na szczęście stanowią oni 10% ogółu Polonii. To tytułem e bieżączki.
A komentarz?
Nie interesuje mnie co tu mówi AMD o Nawalnym; https://www.youtube.com/watch?...  Didaskalia również -w większości. Może jedynie, ilu dzisiaj ma świadomość ugotowanej żaby? Tej samej, którą wciskali Polakom jako opinię o działaniach rządu ZP. Ilu potrafi to zrozumieć?
Pozdrawiam serdecznie