Niepokorni, niezłomni, wyklęci

"Żołnierze Wyklęci – czy warto zachować o nich pamięć?". W dyskusji udział wzięli: prof. Krzysztof Szwagrzyk – wybitny historyk, zastępca prezesa Instytutu Pamięci Narodowej, Marcin Maślanka – prezes Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej „Gryf” i Jacek Bury – pedagog, organizator wydarzeń o charakterze kulturalnym i edukacyjnym. Debatę prowadzi Kamil Sulej – prezes zarządu Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-02-2024 [07:07] - NASZ_HENRY | Link:

 

@adminie pobudka - średnio jeden komentarz na dwie godziny; NB chylą się do upadku 😎
 

 

Obrazek użytkownika sake3

26-02-2024 [11:33] - sake3 | Link:

@NASZ-HENRY....Dlaczego chyla się ku upadkowi?   Bo na NB nie ma już niezłomnych,są tylko triumfatorzy i wyklęci.Triumfatorzy-bo ich propagandowe akcje zadaly egzamin i już nie muszą się męczyć pisarstwem,wykłęci bo pod ciężarem wyśmiewania i szyderstwa nie mają siły się przeciwstawić.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-02-2024 [15:27] - NASZ_HENRY | Link:

 

@sake3 ... Bardzo zgrabne podsumowanie  aktualnej sytuacji na NB 🌼
 

 

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

26-02-2024 [16:52] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3 
Uważam, że Henry ma sporo siły... Myślę, że starczyłoby jej na tysiąc wpisów... 
Może Pani Go poprosi, by coś opublikował i pokrzepił tych, którzy nie mają już siły się przeciwstawić? 
Bo ja, jak może Pani pamięta, próbowałam Go zachęcić... Z jakiegoś powodu jednak nie chciał, przynajmniej wtedy  podtrzymać tego chylącego się gmachu NB... :( 

Obrazek użytkownika tricolour

26-02-2024 [17:28] - tricolour | Link:

@Ely

Niestety, to się nie uda, bo jednorazowa akcja nie ożywi trupa. My tu nie rozmawiamy tylko obrzucany się ze swoich pozycji jednoznacznie umiejscowionych: triumfatorzy vs wyklęci. Wybory parlamentarne zamieniły tylko miejsca .

Psy szczekają, karawana jedzie dalej, a wszędzie słychać kwik świń odrywanych od koryta.

Obrazek użytkownika sake3

26-02-2024 [19:01] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely.......Nie wiem czy NB to akurat gmach w każdym razie nie szeregowiec.Powodem obecnego pochylenia jest zbyt głęboki podział.Nieprawdą jest ,że opcja triumfujący i wyklęci zamienili się miejscami po zmianie władzy.Wyklęci byli od dawna zawsze na cenzurowanym,zawsze wyśmiewanym,teraz to się tylko pogłębiło.Proponowana przez Panią akcja jest za późno,ale jednak może przyniesie przynajmniej jakieś refleksje i skłoni do powrotu zniechęconych.

Obrazek użytkownika tricolour

26-02-2024 [19:20] - tricolour | Link:

@sake

Zawsze wyśmiewanym? O kim pisałaś "bezczelny wypierdek" albo "eurognida" kilka dni temu? Kto wyśmiewał urodę Mossbacher? Kto wyśmiewa się z Lempart?

Nie jesteś zdolna do autorefleksji. Jedyne co potrafisz, to znaleźć Michalik jako przeciwwagę.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

26-02-2024 [22:46] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3 & @Tricolour
Tam też są gmachy, nie szeregowce... 
Przepraszam za ponure skojarzenia.
https://businessinsider.com.pl...

Obrazek użytkownika sake3

27-02-2024 [08:48] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely......Tak sobie wyobrażam widoki na odległych planetach tyle że tu nie ma miejsc na lądowiska dla pojazdów kosmicnych.W wielu opowiadaniach s-f są takie wielkie ,tajemnicze budowle opuszczone nie wiadomo dlaczego.Tak więc nie trzeba jechać daleko w kosmos,,wystarczy udać się do Chin.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

27-02-2024 [15:08] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3 
Zaiste... Krajobraz, jak z jednego z moich ulubionych filmów, tj. Jestem legendą...