Feminizm stolarski

Wyjątkowo dramatyczne chwile w mieszkaniu Hiobowskich zaczęły się od bardzo banalnej rzeczy. W klapie podnoszonej szafki kuchennej przestał działać podnośnik gazowy i klapa opadała pod własnym ciężarem.
- Mógłbyś naprawić - sarkała mama Łukaszka.
- Naprawię, gdy przyznasz, że feminizm się kończy kiedy trzeba wymienić siłownik w szafce - powiedział tata Łukaszka i upił łyk herbaty.
- Nigdy - rzuciła mama przez zaciśnięte zęby i ruszyła na poszukiwania stolarza.
Znalazła go kilka mieszkań dalej, u mamy Wiktymiusza. Przykręcał nowy uchwyt do szuflady.
- Jakich osoba stolarska używa zaimków? - odezwała się mama Łukaszka.
Stolarz wolno się odwrócił i niepewnie zapytał, czy chodzi o elementy do mocowania szyb w drzwiczkach.
- Nie, chodzi mi o części mowy, jak się mam zwracać.
- Proszę pana - odparł z godnością stolarz.
- A więc proszę pana mam dla pana propozycję pracy.
Stolarz najpierw nie chciał się zgodzić, argumentując tym, że i tak ma dużo roboty. Później, kiedy usłyszał, że chodzi o drobiazg, zgodził się. Ale okazało się, że mama Łukaszka chowa w zanadrzu jeszcze jeden warunek.
- Przebrać się?!!! Za kobietę?!!!
- Cicho! Tak, zapłacę panu.
- Ale z góry.
I banknoty powędrowały do kieszeni pana stolarza. Pan stolarz wybrał coś z garderoby mamy Wiktymiusza, przebrał się i poszedł z mamą Łukaszka do jej mieszkania. Tam tata Łukaszka obejrzał go podejrzliwie, mruknął "hm", ale nic nie powiedział. Stolarz obejrzał podnośnik, stwierdził, że ma taki nowy w aucie pod blokiem i że wraca za pięć minut.
Wrócił za trzy. Oparł się o drzwi, miał błędny wzrok i ciężko dyszał.
- Na schodach jest moja żona! Chyba mnie rozpoznała! Co robić?
- Podnośnik w klapie niech pani zrobi - zaproponował tata Łukaszka patrząc na stolarza coraz bardziej podejrzliwie. - W jakim kraju braliście ślub? Bo chyba nie w Polsce.
- W Ekwadorze - odparł nieprzytomnie pan stolarz i zabrał się za wymianę siłownika. Kiedy już kończył rozległ się dzwonek do drzwi. Łukaszek runął aby otworzyć, na progu stała jakaś pani. Pani zagaiła:
- Szukam mojego męża, stolarza. Podejrzewam, że mnie zdradza. Czy jest tutaj?
- Zaraz sprawdzę - odparł Łukaszek. Powędrował wgłąb mieszkania, zatrzymał się przed stolarzem i wyciągnął dłoń. Banknoty od mamy Łukaszka drugi raz zmieniły właściciela. Łukaszek wrócił do drzwi i oznajmił:
- U nas jest jakiś pan, który przebiera się za pieniądze w damskie ubrania.
Pani spojrzała na niego z obrzydzeniem i odeszła bez słowa. Stolarz dokończył. skasował pieniądze za naprawę i umknął cichaczem obiecując oddać ubranie mamie Wiktymiusza przy najbliższej okazji.
Mama Łukaszka stanęła przed synem i zażądała zwrotu pieniędzy, które dostał od stolarza.
- To moje pieniądze! - zaperzył się Łukaszek.
- A nie, bo moje! - zawołała mama.
Wśród Hiobowskich wybuchła gwałtowna dyskusja czyje są pieniądze: Łukaszka, mamy Łukaszka, stolarza, rządu, prezesa Narodowego Banku Polskiego czy Żydów.
- Bez nich nie zrobię zakupów - argumentowała mama.
- Pieniądze na żywność wydajesz na crossdressing? - Łukaszek uniósł brew. - Pożycz od taty.
- Pożyczę, gdy przyznasz, że feminizm się kończy kiedy trzeba mieć pieniądze - powiedział tata Łukaszka i upił łyk herbaty.
- Nigdy!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-10-2023 [06:54] - NASZ_HENRY | Link:

Feminizm w tych dniach zaczyna królować na NB.
Feministkom na otarcie łez po facetach  kwiatek 🌼

Obrazek użytkownika sake3

11-10-2023 [09:53] - sake3 | Link:

 A ja umiem przykręcić uchwyt do szuflady. Czyli jestem mężczyzną a nie jestem feministką? Zawiłe to.Może na spokojnie już po wyborach pochylę się nad tym moim problemem. 

Obrazek użytkownika u2

11-10-2023 [20:55] - u2 | Link:

Czyli jesteś tzw. handywoman.

Obrazek użytkownika K2

11-10-2023 [20:09] - K2 | Link:

Eeee tam...

Feminizm się skończy, gdy po ulicach będą chodzić hordy cywilizowanych inaczej :)

A wtedy babeczki będą przemykać się cichaczem pod murami, ale tylko w godzinach ze słońcem...

Obrazek użytkownika Jan1797

11-10-2023 [20:29] - Jan1797 | Link:

Czy ja wiem? Dzisiaj czołówka trzeciej stacji telewizyjnej była żenująca, a przecież stworzona przez kobietę, czyli osobę, od której można wymagać więcej. Wizja Polki niemająca nic wspólnego z trzecimi, a jednak uległej. Mieć wybór to jest wolność. Złym wyborem jest brak wyboru. O tym w kolejnej stacji tv;  https://www.youtube.com/watch?...