NA ŻYWO Klub Ronina: Orzeł, Masłoń

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na transmisję LIVE z Klubu Ronina. Dziś od 19.00 Przegląd Tygodnia Józefa Orła oraz Wieczór autorski Krzysztofa Masłonia 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-09-2023 [20:23] - Alina@Warszawa | Link:

Certyfikaty CO2 to przekręt, to oszustwo, to bezprawne "sprywatyzowanie" tlenu i sprzedaż tego tlenu tym co robią CO2. Kto pobiera opłaty? Co się dzieje z tymi pieniędzmi? Czy w naszej konstytucji jest mowa, że musimy płacić jakimś międzynarodowym oszustom za spalanie węgla, z pobieraniem tlenu z atmosfery? Kto się ogłosił właścicielem tlenu atmosferycznego na jakiej podstawie prawnej?