Narodowcy w Powstaniu Warszawskim

O narodowcach w Powstaniu Warszawskim w Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia” rozmawiali: Leszek Żebrowski – historyk i publicysta, Michał Gruszczyński – Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i Aleksander Kowaliński – Ruch Narodowy. Wydarzenie poprowadził Arkadiusz Jabłoński z Młodzieży Wszechpolskiej. Organizatorami debaty byli: Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”, Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia”, Młodzież Wszechpolska, Ruch Narodowy i Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

06-08-2023 [19:44] - u2 | Link:

Włączyłem na chybił-trafił na 1 godz. 43 min. I trafiłem na dr Żebrowskiego, który perorował, że IPN doprowadził do zaniku pamięci o AK, na spotkaniach z IPN jest 5 osób, nie więcej. A p. Żebrowski wręcz przeciwnie, osiągnął wielki sukces w promocji AK. Nie wiem komu wierzyć.

Dosłuchałem do 1 godz. 50 min. Na razie odłożę oglądanie wywodów dr Żebrowskiego. Aby nie krewniak aktora Michała Żebrowskiego, oddanego sługi PRT, który mu załatwia dotacje do jego teatru ? :-)

Obrazek użytkownika mada

08-08-2023 [10:09] - mada | Link:

Faktycznie, o Narodowcach nic prawie nie wiem.
"Najgorsze powstanie to powstanie Gazety Wyborczej" - to najlepsze podsumowanie naszego "zwycięstwa" nad komuną.