Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

I znowu Admin nie uszanował motta swojego portalu.

Ijontichy, 27.06.2023
Miałem uzupełnić notkę,ale w archiwum??? W archiwum gasują szcury i myszy! 
A teraz zagadka,który jest który? :-)))Image
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 495
Eugeniusz Kościesza

Eugeniusz Kościesza

27.06.2023 19:17

@autor -prowokator
I znowu „austriackie gadanie” przez (nie) pisanie udającego sfiksowanego na „sińce z fikszyn” ,tego  niemieckiego pochodzenia autora domnienanego Hansa od  bzdetów. Hansa bazgrzącego swym szwabskim- pismiennym platfusem pod niniejszym logo "inyjtychuj" . Zapomniał się jednak odnieść do własnych anty-austriackich -jako rzekomo antypolskich –wynurzeń , które to jako innostraniec popełnił w swoim wpisie .  Notabene, w którym to chcący czy niechcący, ujawnił swą niemiecką tożsamość i co najmniej tematycznie historyczną  indolencję, o ile nie wręcz jako .de,...piszący jako "polski"  Austriak z Krakowa:
naszeblogi.pl
admin

Admin Naszeblogi.pl

27.06.2023 19:45

Ijon -- jeszcze jedna taka "notka" i będziesz znowu wpisywał timestampy w komentarzach
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 311
Liczba wyświetleń: 340,577
Liczba komentarzy: 2,457

Ostatnie wpisy blogera

  • Jak wszyscy,to Kaczyński też!?
  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?
  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL

Moje ostatnie komentarze

  • Jaki grzeczny???Gdzie moja notka o porsche Dudy???U Sakiewicza na niezależnej.pl była...i też wcięło ;-)))
  • Ha! Tajny gabnet,,,"gdzie ja napisałem,że gabinet ma być tajny"...poznajesz styl,...gdzie ja to napisałem?Tu żadne strony nie wychodzą "trochę mądrzejsze" bo to niemozliwe...z definicji.I rozśmieszył…
  • A gdzie to sie podział trzeci muszkieter @grześ?Ty i @Zbyszek...to tylko część gabinetu :-)))

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • sake2020, Wyjątkowe widać to porsche skoro warte notki wiodącego blogerka z NB? Czyżby miało kierownicę ze złota,rozwijało predkosć kosmiczną, nabyte nielegalnie albo było jedynym takim egzemplarzem w Polsce?…
  • Ijontichy, Jaki grzeczny???Gdzie moja notka o porsche Dudy???U Sakiewicza na niezależnej.pl była...i też wcięło ;-)))
  • NASZ_HENRY, Grzeczny bloger, grzeczny, tfu grzeszny do lochu nie pójdzie 🇵🇱

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności