Dwuznaczność

Najnowszy pomysł Zbigniewa Gryglasa. "Husaria" na quadach

Cytat z Ludwika Jerzego Kerna: 

"CIĘLIŚMY DLA CHWAŁY,CIĘLIŚMY DLA GLORII....NIKT TAK JAK POLACY
  NIE NACIĄŁ SIE W HISTORII"

Ostatnie zwycięstwo,to Wiedeń w 1683...potem juz powolny upadek Polski,do dziś! 

Duda,Morawiecki i Błaszczak...pan Kuźmiuk gada bzdury...śni mu się ofensywa ...dyplomatyczna...oksymoron w użyciu tego politruka.

Powtórzę jeszcze jeden wiersz...zadedykuję go wszystkim szalonym lewakom i optymistom.

"Od Au,od Au,od Austerlitz bili nas w dupę,a my na to nic,
 bo taki już zwyczaj od Boga my mamy,
 że bija nas w dupę
 a my nic nie gadamy" 

Ten wierszyk ukazał się w latach 60/70 w krakowskim Przekroju...bez ingerencji cenzury (sic!) 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kocur1

19-02-2023 [12:07] - Kocur1 | Link:

Podejrzewam zbyt duza ilosc wypitego alkoholu, ktory sklonil ciebie pajacyku do napisania tych bzdur.....

Obrazek użytkownika Ijontichy

19-02-2023 [15:13] - Ijontichy | Link:

A ty cybuchu ile pijesz? IQ masz ponizej 70...to nie dziwne,że nie pojmujesz prostych spraw...pół roku na NB..i jeszcze chodzi na czterech nogach.

Obrazek użytkownika Kocur1

19-02-2023 [15:46] - Kocur1 | Link:

40 lat temu, jakby mi ktos powiedzial, ze ludzie beda az tak glupi jak ty (internet), to bym nie uwierzyl...

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-02-2023 [08:10] - Ijontichy | Link:

40 lat temu,to twój tatuś jeszcze chodził z ogonem,mama ćwiczyła wyprostowana postawę,a ty sam jesteś dowodem na teorie Monoda.
Vaffanculo!

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

20-02-2023 [21:14] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Tekst  dekonspirujący tożsamość autora
Tekst (chyba niechcący wbrew intencjom go piszącego) ukazuje ukrywaną dotąd etniczno-polityczną  tożsamość autora o ksywie  „Ijontichy”!
Tym tekstem autor posta sam się wysypał swoim austriacko-niemieckim (czyli ideowo platfusowym wyznaniem). Otóż sprawa "dekonspiracji" faktycznego pochodzenia jest bardzo prosta.  Gdy pisze wyraźnie o „ braniu przez nas w dupę od Austerlitz” i trwale każdorazowo od tej pory.
 
Otóż w dupę w bitwie pod Austerlitz dostali akurat Austriacy wespół  z armią Rosyjską od wojsk cesarsko-francuskich. Żadne wojska polskie w tej bitwie stoczonej w 1805 roku udziału nie brały po żadnej ze stron ! Natomiast faktem jest (co jako o swej nacji cytuje –ten zapewne austriackiego pochodzenia )autor tego posta:
"Od Au,od Au,od Austerlitz bili nas w dupę,a my na to nic,
 bo taki już zwyczaj od Boga my mamy,
 że bija nas w dupę
 a my nic nie gadamy" 
Austria od czasu tej bitwy, zawsze do tej pory brała w dupę , nawet przegrywając toczoną oddzielnie z Księstwem Warszawskim batalię 1809 roku. Cała też i reszta po tym to już były same austriackie branie w dupę, po którym pozostało jedynie „austriackie gadanie” jakie np. notorycznie uprawiają wspólcześni POpierdojcze! Analogicznie jako ten „nasz” polskojęzyczny  autor onego posta!  

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

20-02-2023 [21:22] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Tekst ukazuje jednoznacznie albo ukrywaną dotąd etniczno-polityczną  tożsamość autora o ksywie  „Ijontichy” albo jego lichą do cna wiedzę -o tym co sam pisze !