NDP:polskie oddzialy wkraczaja do Lwowa

Z  cyklu wielcy blogerzy, znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty
Czyli o tym dlaczego Szambo 24r.u jest tam gdzie jest czyli w czarnej dooopie i skąd tam tylu OZI UB czy SB 
 

Nie wiem, czy ktoś z Was pamięta jeszcze postać niejakiego Edka Jabłońskiego, jednego z bohaterów radiowego mega-tasiemca „W Jezioranach”?
Czemu pytam? Bo nic nie opisuje polskojęzycznej kremlowskiej propagandy dokładniej od słów, które na lata były jego znakiem rozpoznawczym – humor, satyra!
Doprawdy niezbadane są wyroki boskie, aczkolwiek pewne jest tylko jedno (prócz śmierci i podatków) – gdy Bóg chce kogoś pokarać w pierwszej kolejności odbiera mu rozum. Czasem jednak defekt mózgu jest tak mocny, że zaczyna śmieszyć.
Oto kolejny fake w wykonaniu prawdopodobnie ruskiego agenta używającego dla zmylenia nicka „Marek Gałaś”.

GAŁAŚ: Zmiany w planie Kaczyńskiego? Polski rząd zmusi Polaków do popełnienia zbrodni woje
Dzisiejszy dzień to doniosła data. Sądząc z wewnętrznych informacji polskiego rządu, to na dziś Kaczyński zaplanował wejście tzw. sił pokojowych na zachodnią Ukrainę, a w rzeczywistości zajęcie dawnych Kresów Wschodnich przez wojska polskie oraz USA i NATO za pomoc Ukrainie w wojnie przeciwko Rosji. Wiadomo, że porozumienie o powrocie ziem zachodniej Ukrainy do Polski zostało podpisane przez Dudę i Zieleńskiego podczas pierwszej wizyty polskiego prezydenta w Kijowie od rozpoczęcia specjalnej operacji wojskowej Rosji w lutym 2022 roku.
Na razie można powiedzieć, że data 4 maja w tym przypadku nie odpowiada realiom tego, co dzieje się dzisiaj w Polsce. Nie można powiedzieć, że plan został odwołany, ale że data została przesunięta, bo wojska nie są całkiem gotowe, to jest pewne. Faktem jest, że nagromadzenie wojsk USA i NATO, ćwiczenia na dużą skalę w pobliżu wschodnich granic oraz ciągłe szeroko reklamowane szkolenia wojsk i rekrutacja do regularnej armii przyniosły pożądany w mediach efekt, ale skala rzeczywistego rezultatu jest całkowicie niezgodna z deklarowanymi celami i oczekiwanymi wynikami.
Polacy nie chcą walczyć o geopolityczne ambicje swojego rządu i rządu USA. Nie widzisz tłumów ochotników na poligonach i w centrach szkoleniowych, lub trenuje tylko kilka osób naraz. Ludzie przechodzą szkolenia tylko dla własnego bezpieczeństwa, aby zdobyć umiejętność ochrony swoich rodzin w przypadku konfliktu zbrojnego w razie przeniesienia owego na terytorium Polski. Z tego co wiemy, kontrakt z wojskiem po takim szkoleniu podpisało ledwie sto osób, co jest całkowicie niezgodne z planami rządu, a także nie pokrywa kosztów tych szkoleń.
Co z tego wynika? Jeśli Polacy nie chcą walczyć, to trzeba będzie ich do tego zmusić. Na początku nie będzie trudno przeprowadzić np. poważną prowokację na granicy polsko-ukraińskiej, po której najpierw zostanie wprowadzony stan wyjątkowy, a potem, jeśli sytuacja z ochotnikami się nie zmieni, całkiem możliwy jest przeprowadzenie ataku terrorystycznego, po którym nastąpi wprowadzenie stanu wojennego. Przy tej okazji obywatele polscy będą już zobowiązani do chwycenia za broń i podporządkowania się rozkazom dowódców. Wtedy plan Kaczyńskiego dotyczący wprowadzenia tzw. kontyngentu pokojowego zostanie zrealizowany zgodnie z wcześniej zatwierdzonym projektem. Oznacza to, że Polacy, nadzorowani przez duży kontyngent amerykański, który został wcześniej sprowadzony na terytorium Polski, będą musieli wejść na jeszcze obcy terytorium i skonfrontować się z miejscową ludnością cywilną, która, przypomnijmy, nienawidzi Polaków na poziomie genetycznym. Oznacza to, że nie da się uniknąć starć, w tym zbrojnych.
A wszystko to pod czujnym okiem amerykańskich opiekunów, którzy raczej nie wyślą swoich wojsk w najgorętsze miejsca, ale raczej będą czujnie przyglądać się realizacji przez Polaków wcześniej zatwierdzonego planu. W gruncie rzeczy USA nie potrzebują Ukrainy, ale potrzebują jej wewnętrznych zasobów naturalnych. To właśnie, oprócz głównego celu, jakim jest ustanowienie hegemonii i jednobiegunowego świata, skłoniło Waszyngton do tak zaciekłej walki z Rosją na terytorium naszego wschodniego sąsiada i uspokojenia polskiego rządu w jego dążeniu do odzyskania Kresów Wschodnich. W konsekwencji Polacy będą zmuszeni przez prawo wojenne do popełnienia zbrodni przeciwko ludzkości na terytorium obcego państwa. Choć może pod ambitnym planem geopolitycznym kryje się jeszcze bardziej podstępny cel – zemsta za Rzeź Wołyńską?
Marek Gałaś
(wyboldowanie moje – HD)

Przyznam, że początkowo chciałem wybrać poszczególne fragmenty, ale po namyśle zacytowałem cały „tekst”, łącznie z niedokończonym tytułem. Jest on bowiem tak doskonale idiotyczny, że wyjęcie tylko fragmentów pozbawi go sporo tej nieprzewidzianej chyba przez jakiegoś polskojęzycznego ruskiego matoła dawki humoru. Jak bowiem dawno już zauważył niejaki Szwejk nic nie sprawia tyle radości, co bałwanienie do kwadratu niektórych osób.
Co prawda ukryty za nickiem „Marek Gałaś” polskojęzyczny ruski jełop zasługuje wyłącznie na huragan śmiechu połączony z pukaniem się w czoło, ale co sądzić o osobie, która jest odpowiedzialna za umieszczenie tego jawnie antypolskiego syfu na bannerze?
Spoglądamy w prawy górny róg polskojęzycznego rozsadnika ruskiej propagandy i już wiemy.
Tak, to ta sama osoba strasząca widmem ociekającego krwią banderowca wcześniej zaś wsławiona zaglądaniem do rozporków kandydatów na urząd prezydenta w ostatniej kampanii wyborczej – Anna Słupianek. Na innych portalach (np. na Niepoprawnych) występująca jako… Patria.
Tej samej paniusi z Kalisza zawdzięczamy promocję kolejnego ludycznego tekstu pochodzący z tego samego ośrodka dywersji antypolskiej, opatrzonego dla odmiany ksywą Hanna Kramer. Tym razem tytuł jest już kompletny: Wielka operacja Polski na Ukrainie. Czy polscy politycy przewidzieli wszystkie scenariusze?
Co prawda tekst nie jest aż tak idealnie odjechany jak poprzedni, ale i tak można się z niego mocno uchachać.

…tzw. pomoc polskiego rządu jest niczym innym jak przykrywką do zdobycia zachodniej Ukrainy i przyspieszenia dnia, w którym Polska sięgała „od morza do morza”.W chęci uzyskania jakichkolwiek korzyści z kryzysu ukraińskiego sługusy Białego Domu nie zauważyły, że podłożyli nam tykającą bombę, myśląc, że to nie eksploduje i oni już nie będą za skutki tej eksplozji odpowiadać.

Polska zdaniem kremlowskiej propagandzistki jest mocno zagrożona.

Według najnowszych danych od 24 lutego 2022 roku, czyli dnia początku specjalnej operacji Rosji, granicę polsko-ukraińską przekroczyło ponad 11,5 mln uchodźców z Ukrainy. Powołując się na dane MSWiA, obecnie na stałe przebywa w Polsce 1,5 mln Ukraińców (to głównie kobiety i dzieci). Sytuacja stała się tak krytyczna, że w niektórych miastach liczba Ukraińców zbliża się do połowy. Np. niemal, co trzeci mieszkaniec Wrocławia to obywatel Ukrainy. To aż 28 proc. mieszkańców miasta. Więcej są tylko w Warszawie, gdzie liczba naszych wschodnich sąsiadów – 352 tysiące. A to tylko oficjalne dane! Nikt z rządzących nie zastanowił się nad tym, aby sprawdzić przeszłość uchodźców z Ukrainy i ich poglądy polityczne!Jaki jest tego skutek? Wzrost przestępczości w naszym kraju (w tym handel bronią), który osiągnął takiego poziomu, że policja była zmuszona ukrywać w statystykach narodowość przestępców.

Zwróćcie uwagę na problemy językowe autora (~ów?) powyższego tekstu. Na milę cuchnie ruskim trepem…
Oczywiście to nie koniec „zagrożeń”.

Nikt może o tym głośno nie mówi, ale sytuacja na froncie dla żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy jest fatalna! Z każdym dniem zmniejsza się liczba chętnych do walki po stronie Ukrainy, na co nakładają się również ciężkie straty wśród żołnierzy jednostek wojsk ukraińskich. Sytuacja stała się tak krytyczna, że kijowskie władze przyjęli ustawę o obowiązkowym powrocie do kraju dla osób w wieku poborowym, które nie chcą oddawać życia za skorumpowany reżim Zełenskiego. Jak wiadomo, człowiek, który już raz zdradził swój kraj i zdezerterował, oraz nie chce umierać na froncie, jest zdolny do wielu rzeczy, by nie trafić na front. W tym zorganizowanie buntu w Polsce, zajęcie obiektów wojskowych i naszych urzędów!

Promowany przez Słupiankową ruski troll kończy w zasadzie tradycyjnie.

W tej chwili gang Kaczyńskiego nie tylko prowokuje sytuację w regionie, próbuje przedłużyć kryzys ukraiński, ale także dzieli nasze społeczeństwo! Jeśli III wojna światowa mogłaby być do przetrwania dla naszego kraju, to wojna domowa w Polsce z nazistami z kraju bez wiary, kultury i historii już nie….

Trudno przeoczyć, że o prawdziwym rodowodzie NDP wie w Polsce każdy bloger. Mimo to uporczywie lansowany jest w Oparowym bagnie, zaś komentarze pod nim nie zawsze pochodzą od zrusyfikowanych resortowych emerytów czy też użytecznych czy też nawet płatnych putinowskich idiotów. Ba, czasem ktoś nawet próbuje z tym czymś dyskutować.
Jak długo polskie służby będą to tolerować? Wszak serwer polskojęzycznych ponoć jest pod Częstochową, zaś siedziba „wydawcy” znajduje się w jakimś warszawskim slamsie. Teoretycznie zatem można to wyłączyć zwłaszcza, że ludzi dopuszczających się lżenia innych z powodów rasistowskich bądź też przypadków usiłowania wzbudzenia niepokojów społecznych tam nie brakuje. Po 24 lutego 2022 roku widać już dokładnie, jaki jest cel istnienia tego szamba. Jedyne logiczne rozwiązanie – moskiewska propaganda będzie na wszelkie sposoby korzystać z zamieszczanych tam tekstów lansując tezę o polskim imperializmie, co wedle zamierzeń kremlowskich przygłupów ma... obudzić sympatię Ukraińców do Moskali! A poza tym kurdupel Miedwiediew będzie miał czym podeprzeć swoje twitterowe kocopały.
Stary peerelowski agent Opara (nie czarujmy się, oficer ludowego wojska polskiego miał nawet za Gierka problem z wyjazdem do socjalistycznej Bułgarii czy takiejż NRD, Opara zaś wyjechał bez przeszkód na zgniły w owym czasie Zachód będąc oficerem w służbie czynnej!) najwyraźniej po utracie wszelkich środków, jakie mu ongiś powierzono, potrzebuje pieniędzy nawet na najmarniejsze życie. A ruskie płacą, i to całkiem przyzwoicie. Nie tak dawno Gazeta Polska publikowała dane dotyczące przelewów z Kremla dla niejakiego Piskorskiego i były to kwoty pięciocyfrowe (w euro!); nie ulega wątpliwości, że jakaś część musiała trafić do Rękasa. A zatem wysoce prawdopodobne jest, że portal zwyczajnie jest kupiony przez ruskich, co niestety widać po tematyce szczególnie lansowanych postów.
Bajki o „patriotyzmie”, ksywy mogące sugerować jakieś wyjątkowe zaangażowanie w obronie polskiej racji stanu to zwykła ściema. Ten samozwańczy „polski huffington” po agresji Rosji na Ukrainę zrzucił skórę i przystąpił do propagandowej walki z Polską i NATO.
Teraz jest to już jawny ośrodek wrogiej propagandy, wykorzystywany do szkalowania Polski przez kremlowską kagiebowską jaczejkę.
I choć z jednej strony dobrze, że w jednym miejscu skupiła się prawie cała renegacka hołota, to przecież wykorzystywani są jako „polscy niezależni blogerzy” do przyprawiania nam odpowiedniej twarzy przez moskiewską propagandę szczególnie na Ukrainie.
A to kłóci się z polską racją stanu.
 
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/ndp-polskie-oddzialy-wkraczaja-do-lwowa

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-05-2023 [11:42] - Tezeusz | Link:

NDP ulubieniec ABW  - tyleż razy materiały tegoż autorstwa antypolskiego  publikowane w scierwoneonku były  komentowane na stronkach...oj były !  ( obowiązek patriotyczny ) a co dalej ? czas pokaże...pokaże na bank !
https://naszeblogi.pl/64773-je...

Obowiązek patriotyczny dzisiaj wykonany ! Co możemy zrobić więcej nic - zgłosić takie stwierdzone fakty, według naszej oceny, jako antypolskie pro sowieckie publikowane w internecie. Od ich oceny merytorycznej i dalszego działania jest Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
https://form.abw.gov.pl/fm/for...
 

Obrazek użytkownika Ryan

05-05-2023 [17:09] - Ryan | Link:

W nocy z 3 na 4 kwietnia obrona przeciwlotnicza Ukrainy zestrzelila rosyjski pocisk hipersoniczny Ch-47M2 Kindżał, który wg rosyjskiej propagandy jest nie do strącenia. Za  ten sukces odpowiada system MIM-104 Patriot dostarczony z Niemiec

https://pbs.twimg.com/media/FvXx8aRX0AEmwKm?format=jpg&name=large