Co dalej z Europą?

Okazuje się, że scentralizowana federacja europejska, z której nie będzie można wystąpić, była tajnym zamysłem ojców założycieli UE. Kto zatem tak naprawdę potrzebuje Unii Europejskiej? Społeczeństwa krajów Europy czy eurokraci? Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu "Rozmowy Europejskie" pt.: "Przyszłość Unii Europejskiej". Rozmawiają Rafał Ziemkiewicz i Paweł Lisicki, moderuje Karol Gac 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

14-04-2023 [12:00] - u2 | Link:

Paweł Lisicki

Często występował we WSI24. Jakoś nie mam do niego przekonania. Mówi często od rzeczy.

Obrazek użytkownika Czesław2

14-04-2023 [12:03] - Czesław2 | Link:

Ja bym chciał wiedzieć, kto to są ci eurokraci? Bo przecież do nich należą wszystkie europejskie rządy.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-04-2023 [17:06] - Alina@Warszawa | Link:

Tymczasem taki Putin ogłasza publicznie, że wypowiada jakiś układ, umowę międzynarodową i słowo staje się prawem. Krótko.
Ciekawa jestem, czy nasz prezydent  A. Duda potrafi coś takiego zrobić szczególnie wobec bezprawnych działań Niemki z UE?
Po prostu ogłosić, że Polska nie będzie spełniać przepisów np. o świadectwach energetycznych, albo opłatach za emisję CO2 jako niezgodnych z nasza konstytucją, albo polską racją stanu.