Order Orła Białego dla każdego

Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Izraelu odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa – poinformował prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

Jak dodał, uroczystość odbędzie się  w Jerozolimie.
Order Orła Białego to najwyższe odznaczenie państwowe RP. Nadawane jest za najbardziej znamienite zasługi cywilne i wojskowe dla Rzeczypospolitej Polskiej,  dokonane zarówno w czasie pokoju jak i w czasie wojny.

Order nie dzieli się na klasy.

Nadawany jest najwybitniejszym Polakom  - kawalerami Orderu Orła Białego są  tacy wybitni Polacy jak  : A. Michnik, J.K Bielecki ... oraz  oczywiście nadawany jest najwyższym rangą przedstawicielom państw obcych.  

Kawalerem Orła Białego-  jutro, pojutrze...(  w najbliższych dniach ) zostanie  wielki przyjaciel narodu polskiego – prof. Szewach Weiss.

Prezydent RP - Andrzej Duda odznaczy prof. Szewacha Weissa Orderem Orła Białego podczas wizyty w Izraelu i Palestynie, która odbędzie się w dniach 16-19 stycznia br. - następnego dnia po konkursie skoków w Wiśle, który wygrał w obecności PAD-  Kamil Stoch.

Prof. Szewach Weiss to wybitny, wieloletni i  sprawdzony przyjaciel, zatroskany losem Polski i jej mieszkańców.

To jest właśnie  ten nobliwy dżentelmen o naznaczonym " bulem " obliczu, zatroskany losem Polaków-  ulubieniec kamer telewizyjnych TVN,  Polsatu i innych, który  prezentowany jest do " bulu " tubylcom w celu kształecania w trudnej lekcji współżycia i współodczuwania.

To on - jako wielki przyjaciel Polaków i Polski  z wielkim ubolewaniem w głosie na antenie polskojęzycznych  tv  niejednokrotnie twierdził, że niemalże wszystkie państwa dokonały już materialnego zadośćuczynienia za holocaust narodu żydowskiego - oprócz niestety jego ukochanej Polski.

Swoja drogą holocaust a shoah ? Goje i tak tego nie pojmą.

Wmówiono tubylcom, że holocaust i powtarzają bezmyślnie..

Polska  natomiast  te -  drobne - " peanuts "   ca about 65 000 000 000  USD  ( skąd wziąć ? ) nie przekazała  jeszcze organizacjom reprezentującym ....( ? ) - potomków  holocaustu to ... Ale to i tak nie byłby  koniec niestety  roszczeń  ponieważ  trzeba uwzględnić również nienarodzone potomstwo potomków ofiar holokaustu itd, itd etc.

Żądania pieniężne  dotyczą roszczeń plemiennych a nie roszczeń konkretnych poszkodowanych spadkobierców.

I tu leży pies pogrzebany.

Prawo polskie i ogólnie rzymskie nie uznaje roszczeń plemiennych. Takie roszczenia w judaizmie to norma.

Gdyby Szewach Weiss i " organizacje holocaustu " nie były tego świadome to już dawno Polska miałaby na karku najbardziej renomowane kancelarie prawnicze i pozwy na wokandach  międzynarodowych sądów.

I co z tym począć ?

Brawo PAD - dawać Order Orła Białego na potęgę komu się tylko da. To niewiele kosztuje.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

15-01-2017 [21:51] - Jabe | Link:

Skąd konkluzja, że „komu się tylko da”?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-01-2017 [22:35] - rolnik z mazur | Link:

A czemu np. - nie Trumpowi - ot tak dla zachęty i  "goodwillu "?  Tylko trzeba się by pofatygować do  Waszyngtonu jak do Jerozolimy.  Każdy jest łasy na ordery, którymi  potem można  się chwalić a nawet moczyć w zupie. Pozdrawiam  ro z m.

Obrazek użytkownika Jabe

15-01-2017 [22:43] - Jabe | Link:

Hierarchię trzeba zachować. Zresztą niech się Trump sam pofatyguje. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-01-2017 [23:06] - rolnik z mazur | Link:

Odnoszę dziwne wrażenie, że brak nam pewności siebie. Pozdrawiam ro z m.