Ich pierwsza Wigilia

Jakość żartów przedstawicieli totalnej opozycji, którzy zbijają obecnie bąki w sejmie jest żałosna. Ponieważ klin trza wbić klinem, równie żałosny jest poniższy żart zwrotny skierowany przede wszystkim do obdarzonej niezwykłym poczuciem humoru posłanki Muchy. Uwaga! Będzie żenująco:
Czym popijają pasztet w Wigilię w sejmie "obrońcy demokracji"?
                                                                                                                                                                                       
                                                                             
                                                                                                                                                        

  Ha, ha, hi, hi. A teraz zróbmy sobie focie, najlepiej z Agnieszką Pomaską lub Izabelą Leszczyną. Ha, ha Leszczyną. Rafał Trzaskowski w tym czasie grzeje się przy koksowniku, a Sławomir Nitras grzebie w damskich pisowskich torebkach. Dobranoc Państwu.
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

30-12-2016 [08:04] - angela | Link:

Produce of .... ?????
'Polskość, to nienormalnosc', hasło twórcy tego bałaganu.