Berlin - śmierdząca bajka.

Kto wierzy w śmierdzące bajki ?

Kto jeszcze wierzy w bajki które śmierdzą na odległość ?

Berlińska tragedia to tylko jeden mały bączek w ciągu klozetowej batalii .

Najwidoczniej mają nas za babcie klozetowe.

I słusznie.

A wszystko zaczęło się od obstrukcji tego feralnego dnia 11.09.2001 r.

J.W. B. wypróżnił się i zaczął czytać bajki przedszkolakom, gdy kierowany pewną ręką islamskiego terrorysty ( po kilku godzinach treningu pilotażu ) Boeing wykonując karkołomne manewry wśród drapaczy chmur wbił się w wieże WTC.

Po kilku sekundach trafił je szlag i zapadły się.

Jedna z nich WTC 7 nie trafiona – ale ot tak dla towarzystwa ( ubezpieczeniowego ? ) zapadła się także, bo jakżeby inaczej .

J.W.B zmarszczył czoło ale nie przestał czytać bajek.

Bajek ciąg dalszy.

Shlomo Spihro - izraleski specjalista od terroryzmu był owego feralnego dnia przypadkowo na miejscu w Berlinie na Breitscheidplatz – jak powiedział w wywiadzie – w miejscu łączącym stary Berlin z nowym.

Gdy

Złowroga czarna ciężarówka na polskich numerach wbiła się w tłum niewinnych poszukiwaczy świątecznej atmosfery.

To teraz się jej przyjrzyjcie.

Czy tak wygląda narzędzie zbrodni ?

Gdzie ślady krwi, resztki ubrań przejechanych ?

Nic z tych rzeczy nie widać- jak w Smoleńsku.

Odpicowana.

Ale jak sprzątali to znaleźli dokumenty sprawcy.

Richard Gutjahr – niemiecki dziennikarz – chyba wiedział o zamachach w Nicei i w Monachium.

Dwa razy znalazł się tam "przypadkowo" tuż przed zamachami i filmował ich przebieg od samego początku.

Jego żona - Einat Wilf była przypadkowo agentką izraelskich służby specjalnych (jednostka 8200 - od dywersji i sabotażu elektronicznego).

Dlaczego tak świetnie dobrane małżeństwo nie ostrzegło niemieckich służb o tym, że zamachy będą miały miejsce ?

No sam nie wiem.

Zginęło w sumie wielu niewinnych ludzi, ponad 90. - tego wątku nikt w Niemczech nie badał.

Skąd Richard Gutjahr wiedział o zamachach ?

Pewnie od swojej żony?

A może -

Kilka miesięcy temu – kto to jeszcze pamięta w natłoku zdarz eń -

To Mossad sfilmował zamachy zorganizowane w Nicei i Monachium, co wskazuje na jego zaangażowanie w ich przygotowaniu".

 Do powyższego wniosku doszedł amerykański portal informacyjny i śledczy Veterans Today, który opublikował materiał potwierdzający iż dziennikarz mający powiązania z izraelskim wywiadem − jako pierwszy sfilmował zamachy w Nicei i w Monachium, po czym rozpowszechnił je w Internecie.

 Według portalu jest nim Richard Gutjahr, niemiecki fotograf i dziennikarz. Na Twitterze Gutjahr napisał:

"Znajduję się naprzeciw centrum handlowego Olimpia".

 Gutjahr jest mężem Einat Wilf, byłej agentki Mossadu (w stopniu porucznika) i ex doradcy (Foreign Policy Advisor) izraelskiego premiera Shimona Peresa w latach 2004−2007.

Portal Gearoidocolmain.org precyzuje, że zamach w Monachium miał miejsce w 72 rocznicę ataku "false flag", który 22 lipca 1946 roku doprowadził do utworzenia państwa Izrael (spowodował zniszczenie hotelu King David, siedziby brytyjskiej administracji w Palestynie i 92 ofiary śmiertelne). Atak zorganizowany był przez izraelskich zamachowców ubranych po arabsku i porozumiewających się między sobą w dialekcie arabskim.

Jak pisze Veterans Today − celem zamachu w Monachium jest stworzenie atmosfery nienawiści i nieufności między wspólnotami muzułmańską i chrześcijańską, z której realizacji − korzyści ciągnąłby Izrael.

 Według VT jest to ukryta wojna realizowana przez syjonistów. (...)

A Berlin – Breitscheidplatz ?

Nic tylko się bać.

Według VT jest to ukryta wojna realizowana przez syjonistów. (...)

A Berlin – Breitscheidplatz ?

Nic tylko się bać.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

25-12-2016 [10:59] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Zdaje się ze pan rolnik w innym miejscu broni Putina, natomiast wychodzi mu ze wszystkie drogi prowadza do Tel-Awiwu. Byloby to calkiem zabawne, gdyby nie to ze stało się już norma na wielu portalach.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [11:17] - rolnik z mazur | Link:

Bronienie,kogokolwiek nie wchodzi w rachubę. No takie są zasady demokracji - w końcu się przegłosuje co jest prawdą. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Józef Darski

25-12-2016 [12:13] - Józef Darski | Link:

Veterans Today to jeden z instrumentów rosyjskiej wojny informacyjnej podobnie jak The Saker, Russia Insider, Global Research i wiele, wiele innych. Dalej intoks rozpowszechnia agentura i pudła rezonansowe

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [13:05] - rolnik z mazur | Link:

Dobrze wiedzieć ale i tak to nie zwalnia od myślenia- samodzielnego myślenia a nie powielania. Od naukowca można więcej oczekiwać. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-12-2016 [17:22] - Imć Waszeć | Link:

Słusznie. Zawsze trzeba myśleć samodzielnie. Przyczyną, dla której takie kraje nasycone kolorowymi jak Niemcy rezygnują z monitoringu ulicznego nawet imprez masowych, nie jest jakaś wrodzona wstydliwość władz, że obywateli podglądać jest nieładnie. Przyczyną jest to:

http://www.ibtimes.co.uk/hacke...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [13:16] - rolnik z mazur | Link:

Generalnie to mam gdzieś tego typu tuby informacyjne. Powtarzam - od tytułu doktora można wymagać myślenia samodzielnie a nie włączać płytę. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Józef Darski

25-12-2016 [18:32] - Józef Darski | Link:

Nie myśli Pan samodzielnie, bo powtarzanie rosyjskich tez wojny informacyjnej nie jest myśleniem tylko służeniem Rosji, bezmyślnym jeśli jest Pan zwykłym pudłem rezonansowym, albo wykonywaniem zadania, ale w takim wypadku myślała już za Pana Łubianka, a Pan tylko powtarza lub lekko modyfikuje tekst - wzorzec by znalazły się w nim konkretnie zalecane tezy. Od wielu miesięcy prowadzi Pan, przyznam inteligentnie, rosyjską dezinformację. Ciekawe jaki ma Pan stopień. Jeznach na Neon24.pl robi to jednak w sposób bardzie otwarty i bezczelny.

Dla pudła rezonansowego polecam Sputnika. Może Pan czerpać do woli. Tam za wszystkich myśli Łubianka i jej przyjaciele.

Ciekawe, że pominął Pan wymienione przez mnie tytuły mediów - przedłużenia KGB. Zabolało? To dobrze. Wszystkie media KGB, z których korzysta agentura, są ewidencjonowane.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [19:05] - rolnik z mazur | Link:

Już tak mi dawno ciśnienie nie podskoczyło. Może faktycznie jestem jakimś śpiochem, który obudzi się na tekst ....
Ja tych k... tytułów to nawet nie znam. No dobra zgłoszę się na łubiankę po wypłatę. Nie będę za darmo lał wodę na ich młyn. Panie doktorze ( nic przeciwko doktorom ) od gotowania na gazie zacznij pan myśleć i nie bądź pan tubą rezonansową. Myślenie to ciężka praca i rozumiem, że nie każdy chce się jej podjąć dobrowolnie. Pozdrawiam RO Z M.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [19:15] - rolnik z mazur | Link:

I jeszcze dodam, że znam rosyjski jako tako głównie ze szkoły. Wszyscy którzy znają rosyjski to śpiochy. A ci którzy znają american english to cacy. Oszczędź pan moją inteligencję, bo spór jest trywialny. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika anakonda

26-12-2016 [08:10] - anakonda | Link:

@ Józef Darski
2016-12-25 [18:32]

Panie Darski nie powinien Pan rzucac kamieniami znajdujac sie w szklanym pokoju,
tym bardziej, ze Pan jest takze postacia o co najmniej kontrowersyjnej biografii.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-12-2016 [17:13] - Imć Waszeć | Link:

Nie wiem czy panowie się orientujecie w temacie ostatnich zamachów w Internecie. Mam na myśli np. ten atak na USA, kiedy zablokowano główne serwisy informacyjne, albo atak - który jest postrzegany jako próba przed innym atakiem - kiedy wykorzystano Internet Rzeczy (IoT) i trojana Mirai do zdmuchnięcia z mapy Internetu całego kraju w Afryce zachodniej (Liberia). Otóż jest wspólny mianownik dla tych ataków - botnety i botnety koordynujące. Jeden z takich botnetów koordynujących ataki typu DDoS został stworzony w Izraelu. Nazywa się serwisem vDOS. Na tym hakerzy zarabiają miliony. Tak więc możecie mieć panowie obaj rację. Ostatni znany atak był przedwczoraj i dotyczył serwisów sprzedających gry Online: Steam i Uplay. A tu są źródła:

1) https://krebsonsecurity.com/20...
2) http://how2play.pl/gamerlifest...
3) Konferencja we Francji z udziałem Europolu: https://www.botconf.eu/
4) http://securityaffairs.co/word...

A teraz trochę o Windows 10. Warto wiedzieć, że system ten ma w zwyczaju strasznie trzepać dyskiem w najmniej spodziewanych momentach. Nawet wtedy (a może zwłaszcza), kiedy nic nie robimy. Jest to spowodowane tym, że w systemie tym są zaszyte pewne "usprawnienia". Nie będę tu szczegółowo tego opisywać i tylko je wymienię:

1) Funkcja realizująca rozproszony update systemu. Gdy jesteśmy w sieci lokalnej, to Windows traktuje każdy inny komputer jako źródło patchy z poprawkami. Wtedy ten komputer, który miał "szczęście" ściągnąć poprawki szybciej, zaczyna mulić, bo z niego pobierają inne komputery (tak jak sieci Pear to Pear).
2) Telemetria - złożone zagadnienie, ale generalnie i oficjalnie chodzi o wszystkie serwisy online wraz z kafelkami i sklepem Microsoftu. A nieoficjalnie?
3) Microsoft donosi, że co jakiś czas likwiduje duży botnet: 2011 - Rustock, 2013 - grupa ZeroAccess, itd.

http://digitalcommons.law.scu....

Prawdopodobnie namierzanie ich jest związane z telemetrią.

PS: Został opublikowany kod źródłowy trojana Mirai, tak więc można spodziewać się Armageddonu: https://krebsonsecurity.com/20...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [18:33] - rolnik z mazur | Link:

Wcale mnie to nie dziwi. Mój komp też ostatnio się dziwnie zachowuje. Chyba go zacznę traktować jak wroga. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-12-2016 [19:08] - Imć Waszeć | Link:

Koniecznie ;).

Właśnie niedawno podano, że Microsoft udostępnił narzędzie do wyłączania telemetrię. Dotąd było to prawdziwym rzeźbieniem:

http://www.dobreprogramy.pl/wi...

To samo dotyczy różnych innych programów i urządzeń, np. kart graficznych:

http://www.benchmark.pl/aktual...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [21:24] - rolnik z mazur | Link:

Zaczynam się rozkręcać. Dziennikarze Bilda muszą podpisać( Par 2 - umowy o pracę ), że nigdy nie podważą - przyjaźni z narodem amerykańskim i .... żydowskim bo to są kamienie graniczne ich wolności. Skąd to wiem ? Od złowrogiego Putinka ? Nie - to wiedza ogólnie dostępna, Widocznie p. Darski ma swoje kamienie graniczne ja ich nie mam. Piszę co uważam za stosowne. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Domasuł

25-12-2016 [22:07] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Pan mnozy tu teorie spiskowe, chociaz nie Pan jeden w necie. Teorie spiskowe mnozone w Polsce sa na reke tym, ktorym faktycznie (od zawsze zreszta) zalezy na szkodzeniu w naszym kraju. Chodzi o to zeby Polak szukal wrogow na ksiezycu a nie widzial tych ktorzy obrabiaja go pod jego wlasnym nosem. Ale oczywiscie moze Pan pisac co chce; w koncu to tylko internet - mamy pelna wolnosc.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [23:09] - rolnik z mazur | Link:

To ja właśnie o tym piszę ale widać, że czytanie ze zrozumieniem to jednak duży problem. Teorie spiskowe to wytrych jak nacjonalista, bolszewik. Po cholerę dyskutować od razu obrzucić błotem. Wie pan skąd to ? Pozdrawiam ro z m i powtarzam do bulu - myślenie nie boli

Obrazek użytkownika angela

25-12-2016 [16:07] - angela | Link:

A ja tym razem obronie rolnika z maz., bo nie kto inny jak p.Soros, i ludzie z nim powiązani, finansuja lub pracują nad rozpanstwowieniem krajow,i naplywem islamistów do Europy.
Natomiast lewactwo ma to do siebie, ze wspierają się w walce z chrześcijaństwem i Państwami narodowymi.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [16:30] - rolnik z mazur | Link:

No nic dodać i nic ująć. Prawda się sama broni. Pomimo to - dzięki dobry człowieku. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [19:51] - rolnik z mazur | Link:

Zacznijmy może dyskusję co jest k.... w interesie Polski. ANI TRZYMANIE SIĘ RĘKAWA .... tej czy innej opcji nam nie służy. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [20:19] - rolnik z mazur | Link:

Prosty przykład - gdzie jest riposta i to k... porządna na to co wypisują na niemieckich portalach albo co ta k...pop...była agentka Stasi wygaduje łącznie ze swoim kaszubskim przydupasem. Nóż się otwiera a Darski- chyba tuba nie wiadomo kogo op..... mnie za związki z łubianką. Tak wygrałem powiatowy konkurs wiedzy o ZSRR i dostałem szachy, które nam do tej pory. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [23:23] - rolnik z mazur | Link:

Tak jest - uczta się hebrajskiego bo to język poważny. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to co ważne jest explicite napisane w pierwszych pięciu księgach Mojżesza - ale nie czytają matołki. Ruki nie dachadiat i wszyscy chyba zabliudili w trioch sosnach a może to tylko poslie dożdika w czietwierg. Pozdrawiam świątecznie ro z m.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

25-12-2016 [22:44] - Goral Supreme | Link:

Serdecznosci w Swieta Przyjscia Nowonarodzonego !
Brzydko to wszystko pachnie od 1933 roku...
Stworzyli Bestie,ktora wymknela sie spod Ich kontroli...Facet mial talenta o ktorych nie wiedzieli :-))miala to byc lokalna wojenka zakonczona negocjami i odejsciem od ustalen Traktatu Wersalskiego.."sprzatali" po tym niekontrolowanym przez nich wydarzeniu do wczesnych 1990's..Od tego czasu wszystko idzie zgodnie z planem ..czasami wymsknie Im sie publicznie fragment calego planu
https://www.youtube.com/watch?...
EU bylo tylko tymczasowym narzedziem stworzonym do osiagniecia celu...niedlugo padnie...jest juz niepotrzebne i staje sie obciazeniem..Niektorzy Anglicy to przejrzeli i uciekli w czasie...to samo dzieje sie obecnie w USA..
Pozostaje zapytac czy jest dla Nas wystarczajaca ilosc czasu aby umknac przed Ich planem ?
Osobiscie jestem sceptyczny...obecnemu "rzadowi" zwyczajnie brakuje "jaj" aby cos z tym zrobic..Pojechali tam wszyscy 21 Listopada aby " krew wymieszac" :-))Dostali ostrzezenie na drodze z Lotniska i "czeski film"...
Darskim bym sie nie przejmowal...zwyczajny figurant....a moze i nie..od przysiegi nie ma odwolania :-)) i umie sie uwierzytelniac..Umiejetnosc Mimikry wielkim talentem...:-))
Czekam na wiecej z twojej strony...Pzdr.
ps.zostawiam rowniez na prive.bowiem novy cenzor gra w druzynie Darskiego :-))

Obrazek użytkownika Mind Service

26-12-2016 [00:40] - Mind Service | Link:

@Goral Supreme

- Co Ty bredzisz? Głowa Cię nie boli?

Obrazek użytkownika twardek

26-12-2016 [14:21] - twardek | Link:

"Co Ty bredzisz?"
---
No właśnie, da się jakoś uszczegółowić to pytanie?