Powstaje NGO

Jeszcze przyjdą takie mrozy że przymarznie ruski cap do radzieckiej kozy
Do takiego wniosku doszedł słynny Spiryto Libero (dla niepoznaki ruszkiewiczem zwanym) w swej najnowszej wklejce zamieszczonej na zapleczu kasyna czyli Leonku24 r.u

Okazuje się w/g ruszkiewicza że za wszystkie porażki rosyjskich orków są winne tropikalne upały jakie nawiedziły Ukrainę.A na to wojska cara putina nie były opowiednio przygotowane.Brak klimatyzacji w czołgach i innych wozach bojowych, zamiast zimnej wody mineralnej to ciepła wódka i szybko psującą się tuszonka w tak wysokiej temperaturze
Jedynym wiec ratunkiem jest Dziadek Mroz.
Wprawdzie Spiryto zapomniał że wczasie tej wojny już raz był Dziadek Mróz i nie pomógł, ale tamten był i stary i głupi z  wystrzępioną już brodą
Teraz będzie z nowego poboru.Młody, ale doświadczony i autentycznie pochodzący z Syberii.A nie jak tamten zawodowy ściemniacz wprost z Kremla

Dziadek dziadkiem ale on sam tej wojny nie wygra.Potrzebna jest powszechna mobilizacja tak w samej rosji jak i poza jej dotychczasowymi granicami gdzie jest wielu autentycznych fanów psychola z kremla.
Więc Spirytus wychodzi z propozycja by na Leonku ogłosić werbunek do NGO. To w skrócie Neonowa Grupa Operacyjna im.Motoroli. Słynny Arsen Pawłów to ten co po nim został telefon komórkowy tej m-ki.Reszta zutylizowana.została na zawsze
                                                

Ewentualny teatr działań NGO to okolice Donbasu które kto jak kto ale ruszkiewicz zna doskonale.Zbilzajaca się ofensywa wojsk Ukrainy zmusza Spiryta do szybkich i natychmiastowych działań.
Jako dowódcę NGO ruszkiewicz proponuję sam siebie.I nie jest to z jego strony narcyzm czy cynizm. Ale jako ten który przysięgał na wierność armii radzieckiej i ZSRR ma do tego pełne prawo i ja to sam osobiście popieram.Trzymajmy się pryncypiów i zasad.
O tym jak potocza sie losy tej grupy, pewnie dowiemy sie w bezposrednich relacja z frontu, za co odpowiedzialnosc ma wziac sam Opara i zona Spiryta pani Repsol

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

04-10-2022 [18:59] - Ryan | Link:

W uzupelnieniu

Komu i czemu służy falsyfikacja rzeczywistości?

Jeden z komentatorów użył lapidarnego, ale oddającego istotę, określenia „gniot propagandowy” w odniesieniu do publicystyki komisarza @Spirito Libero, czyli „wpływowego” na Neon24 ( tak siebie określa ?!) J. Ruszkiewicza.
Tenże @SL, który ma także wielu naśladowców i klakierów, nachalnie propaguje ( propagują) pogląd jakoby Rosja Putina, to uśpiony, leniwy, ale potężny lew, a USA, to jedynie ujadający, krzykliwy i niegroźny kundelek. Fałszywość i naiwność tego poglądu bije w oczy i sprzeczna jest z realną rzeczywistością.
Wymieniona wyżej grupa falsyfikatorów -, której @SL jest jedynie najbardziej aktywnym reprezentantem, - każdego z publicystów lub komentatorów na Neon24, który prezentuje poglądy krytyczne wobec prokremlowskiej euforii oraz uproszczonej, żeby nie powiedzieć prostackiej, oceny potencjału gospodarczego, militarnego i politycznego USA, uznaje za „ ekspozyturę syjonistyczną” lub „ jadowitą antyrosyjską agenturę" itp. Ci falsyfikatorzy uprawiający czystej wody propagandę zaszli już tak daleko w swoim zaślepieniu i zacietrzewieniu, że uznają za niebyłe ich zdezaktualizowane prognozy i przepowiednie, które głosili nie kilka lat, czy miesięcy wcześniej, ale kilka tygodni wcześniej.
Do arsenału ulubionych wytrychów, używanych przez komisarza @SL i jego pobratymców, dołączono ostatnio epitet „ fan banderowskiej Ukrainy”
, który rzekomo odnosić się ma do tych, którzy dostrzegają nie tylko realne porażki rosyjskich jednostek wojskowych w wojnie na Ukrainie, ale co ważniejsze wskazują na głębokie, systemowe przyczyny leżące po stronie systemu władzy w Rosji, także te za czasów już niemal 23 letnich rządów W. Putina. Używanie epitetu „ fan banderowskiej Ukrainy”- szczególnie w stosunku do osób, które od lat nie tylko w publicystycznych, bezpiecznych ( często anonimowych) pyskówkach przeciwstawiały się promocji ideologii banderowskiej a nawet konkretnemu materialnemu wsparciu środowisk banderowskich, ale które ryzykowały swoje zawodowe pozycje, a nawet bezpieczeństwo fizyczne – jest nie tyle nie na miejscu, co kwalifikuje autora takich epitetów jako obmierzłego kłamcę, zwykłego niegodziwca, a nawet świadomego dezinformatora.
cdn

Obrazek użytkownika Ryan

04-10-2022 [19:01] - Ryan | Link:

Pozostaje odpowiedź na pytanie komu i czemu ma służyć ta uprawiana z uporem falsyfikacja rzeczywistości?
Życie w iluzjach, zaklinanie rzeczywistości propagandowymi hasłami jest skuteczne jedynie do momentu aż nie następuje test wiarygodności w postaci realnego sprawdzianu iluzorycznych bytów. Im dłużej trwa świat iluzji, im dłużej okłamuje się poszczególnych ludzi, a nawet – co jest bardzo niebezpieczne w skutkach - całe społeczności, a nawet naród, tym zderzenie z realną rzeczywistością bywa dotkliwsze i bardziej dewastujące. Tworzenie i rozpowszechnianie iluzji na terenie wroga jest jednym z najefektywniejszych sposobów prowadzenia wojny. Dlatego świat iluzji jaki płynie z ekranów telewizorów, laptopów i smartfonów jest często podmienioną rzeczywistością służącą osłabieniu, zdemoralizowaniu i w ostateczności pokonaniu wroga.
Iluzją nie da się nakarmić społeczeństwa, zdobyć na trwale jego poparcie, a tym bardziej wygrać w bezwzględnej wojnie o przetrwanie, na warunkach gwarantujących suwerenność i rozwój państwa. Rosja jest w takiej sytuacji.

Realnie, narodowo i suwerenistycznie myślący Polacy winni być zwolennikami i przyjaciółmi Rosji, ale takiej, która pozbędzie się iluzji i pasożytujących falsyfikatorów rzeczywistości. Tacy, są obecni w Rosji nie tylko na kanałach telewizyjnych i w sieciach społecznościowych, ale co gorsze sprawują władzę rządową i w sektorze finansowo-bankowym, a także są obecni w najbliższym otoczeniu prezydenta Rosji. Sami Rosjanie, ci naprawdę patriotycznie, odpowiedzialnie i realistycznie myślący - wiedzą doskonale jak wielkie są zaniedbania ostatnich 30-40 lat w ich państwie i jakie są źródła choroby, z którą zmaga się Rosja. Łatwo to zrozumieć także patriotycznie i narodowo myślącemu Polakowi, bo choroba tocząca Polskę jest podobna.

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-10-2022 [19:14] - Tezeusz | Link:

WAŻNE !
Skoro publikowane materiały np. Scierwoneonowe są wymierzone przeciwko bezpieczeństwu Polski i jej sojuszom w tym NATO, stanowią one propagandę moskwy w  ramach tzw " wojny hybrydowej". Każdy Polak gdy się z takim spotka zgodnie z publiczną prośbą Koordynatora Służb Specjalnych Pana Ministra Żaryna zgłasza taki fakt do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na specjalnym druku ( poniżej link). I to nie jest podpierdzielanie a OBOWIĄZEK ! Rosja jest naszym wrogiem straszy zagładą Polski, zabija na Ukrainie niewinnych ludzi, morduje, gwałci itd...nie ma  sentymentów. walka z wrogiem w Polsce trwa odbywa się to także w internecie..Pisałem o tym wielokrotnie. Od oceny tych zjawisk są specjaliści wysokiej klasy ze Służb oni mają odpowiednią wiedzę i narzędzia do przeciwdziałania takim zjawiskom i to szybko i konkretnie...Polskę mamy jedną a wrogów wielu..
https://form.abw.gov.pl/fm/for...

Obrazek użytkownika u2

04-10-2022 [19:23] - u2 | Link:

Polacy winni być zwolennikami i przyjaciółmi Rosji

Tak, ale pod warunkiem, że Rosja odda nagrabione przez wieki ziemie prawowitym właścicielom. Jak się skurczy 55 razy to można z kacapami się nawet zaprzyjaźnić :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-10-2022 [19:25] - Tezeusz | Link:

@u2
"z kacapami się nawet zaprzyjaźnić ":
Żart : Ta przyjażń była w Katyniu, Smoleńsku jak mordowali Żołnierzy Wyklętych...

Obrazek użytkownika u2

04-10-2022 [19:37] - u2 | Link:

Oczywiście rozliczenie Rosji ze zbrodni ludobójstwa i zbrodni wojennych to podstawa. Zakładam, że jak już Chiny rozczłonkują Rosję, takie rozliczenie będzie dużo łatwiejsze.

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-10-2022 [19:58] - Kaczysta | Link:

Pewiem żydochuj i nekrofil na Toy-Toyu piszę że w Katyniu mordu dokonali Ukraińcy

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-10-2022 [20:24] - Tezeusz | Link:

Bo to osrane ścierwoneonowe debile rusofilowe są..

Obrazek użytkownika Pers

04-10-2022 [19:59] - Pers | Link:

@u-bucik
//ak, ale pod warunkiem, że Rosja odda nagrabione przez wieki ziemie prawowitym właścicielom.//

To co zajumał CCCP to jest teraz we władaniu Ukrainy, Białorusi i Litwy.
Do nich zgłoś się z pretensjami matołku.
A jak Rosjanie dojdą do Bugu to Lwów z okolicami chętnie nam oddadzą :))))
Cieszysz się?

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-10-2022 [22:36] - Tezeusz | Link:

@Rus..gówno

Dostał kolejnego plaskacza aż zadudniło do Moskwy ! Strzał był ostry i konkretny a @ Zawisza dopierdzielił na maxa Jarusiowi i był nokaut.
https://wps.nowyekran24.com/po...

@Zawisza zaorał rusofila tak :

"Jarek, o którym tu mowa dobiera teksty w których znajdzie coś, co w jakiś sposób jest poparciem dla Rosji, a jak wiemy, dziennikarzy propagandy obu stron znajdziemy w każdym kraju Europy Zachodniej, bo w Rosji za jakąkolwiek prawdę o stanie armii grozi więzienie. Taki dobór "ekspertów" nie raz doprowadza do tego, że za dwa dni tezy postawione w jego tekstach można już tylko odbierać z uśmiechem politowania."
 

Pozostał  po Jarus....smród..

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-10-2022 [19:55] - Kaczysta | Link:

O muj bosze
A on takie piękny był
taki radziecki
szkooooooda

Jak nie Zawisza to Stasio
jak nie Stasio to Oświat
jak nie Oświat to puuug
leją szmaciarza w mordę równo
aż echo tutaj niesie
i to w jego domku
smutne to

Obrazek użytkownika J z L

05-10-2022 [12:00] - J z L | Link:

I pomyśleć Kaczorku że ta ruska dziwka miała tam kiedyś coś do gadania
​Kiedyś
Dziś srają mu na ryj i to równo

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Pers

05-10-2022 [13:12] - Pers | Link:

@kaczuś
Mogą mi wziąć w usta (po uprzedniej dezynfekcji) i delikatnie popieścić.
Jak im pozwolę :)))))

Obrazek użytkownika Pers

04-10-2022 [19:54] - Pers | Link:

Uwielbiam wasze wycie.
Czuję się wtedy znakomicie :))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-10-2022 [22:26] - Tezeusz | Link:

@Rus
"Uwielbiam wasze wycie.
Czuję się wtedy znakomicie :))))))))))"

Wyjesz jak ci zajeb.. bloga !! nie wyj !! hahaha

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-10-2022 [20:19] - Kaczysta | Link:

Joe Biden ogłosił przyjęcie kolejnego pakietu pomocy wojskowej dla Ukrainy o wartości 625 mln dolarów. W skład nowej transzy wejdą m.in. cztery kolejne wyrzutnie HIMARS, będzie ich teraz łącznie 26 a także amunicja artyleryjska i pojazdy opancerzone o zwiększonej odporności na miny (MRAP). 

Powtórzył też w rozmowie z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, że USA będą wspierać Ukrainę "tak długo, jak trzeba".

Jak podał w komunikacie Biały Dom, Biden wraz z wiceprezydent Kamalą Harris przekazali Zełenskiemu, że USA nigdy nie uznają rzekomej aneksji ukraińskiego terytorium przez Rosję i zapewnili o kontynuacji wsparcia dla Ukrainy.

 

Obrazek użytkownika Maverick

04-10-2022 [21:15] - Maverick | Link:

Napisałem to na gajówce Maruchy  https://marucha.wordpress.com/...

# 62 oglądałem ten wywiad chcieli go zagłuszyć i przerywali, jednak dokończył swój wywód Jeffrey Sachs.

Gdy on doradzał w przejściu z ekonomii komunistycznej na rynkową w Polin i Jelcynowi w Rosji, to miał wtedy szczere intecje, jednak nie znając planów globalistów, nie zdawał sobie sprawy ze chodziło im o skolonizowanie tych krajów a nie demokrację, co zajęło mu lata aby to zrozumieć. W Polin Balczerowicz i jego banda podszyła się pod jego plan i spartaczyła wszystko doprowadzając do deindustarlizacji Polski. W Rosję chcieli doprowadzić do bankrupctwa i wywołać im wojny na południu co zaczęli czynić wojną czeczeńską. Al'Bright otwarcie mówiła ze Rosja ma za dużo bobactw naturalnych i powinna się z rzydzianmi dzielic. Sam słyszałem te słowa a teraz google usunął wszystkie referencje do tego jej wywiadu. Zauważcie też ze rzydziany lubią zmieniać nazwiska na jakies, sugerujące coś wielkiego ta rzydzianka na "Albright" czyli sugerując ze jest ona "Jasnością-ponad-wszystko"'

Powoli zmieniam swoje zdanie na temat tego Jeffrey-a bo wywodzi z biednej rodziny rzydziańskiej z Detroit. Chyba nieliczny wśród nich co ma duszę i empatię. 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

04-10-2022 [21:48] - Siberian Husky Dog | Link:

Zaledwie w trzy dni Rosja straciła 3450 km2 okupowanych terenów we wschodniej Ukrainie oraz około 1950 km2 w okolicach Chersonia

 

Obrazek użytkownika Pers

05-10-2022 [00:00] - Pers | Link:

@admin
Widzisz jak ci ubogacam Nasze Blogi?
Gdzieś pierdnę a tu zaraz komentują.
Daj mi bloga to dopiero będzie jazda  :)

No ale ty wolisz @ścierwouszy :))))))))))))
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-10-2022 [09:32] - Tezeusz | Link:

@ Ruszkiewicz faktycznie "pierdzisz", jak piszesz, sowieckim szambem ale niech to ocenią już odpowiedni specjaliści.. blog już ci wypierdzielili w kosmos...Ale chamstwo to twoja wizytówka ..dowody ?
https://naszeblogi.pl/64030-ch...

Obrazek użytkownika sake3

05-10-2022 [14:43] - sake3 | Link:

@Prs....No,ja też jestem za tym żeby Admin dał panu bloga. Wszak potrzebne są wieści z pierwszej ręki co słychać w bunkrze u Putina ,czy ten bunt generałów zakończył się wywózką do łagrów czy miłym podwieczorkiem z ,,herbatką' .Obiecuję że będę wiernym czytelnikiem ,cierpliwym recenzentem tylko błagam mniej patosu.

Obrazek użytkownika Pers

05-10-2022 [16:46] - Pers | Link:

@sake
Przyjaciółko moja wirtualna (taka szorstka przyjaźń damsko męska :) czy możesz kliknąć tutaj https://kurier-poranny.blogspo...
i powiedzieć @ścierwouszowi, że powinien albo zmienić okulistę albo przestać palić głupa.
Zrobisz to dla mnie @sake?
Dziękuję :)))))