24.września na tym portalu zadałem pytanie...link później.

Pytanie brzmiało: CZY MEDIA ZABIJĄ PIS? 

Teraz się poświęciłem,zrobiłem rajzę po portalach,po telewizjach,po różnych radiach...i jest tylko jeden temat: CZARNE MARSZE,ABORCJA,WINA PIS-U.

Jak juz tu nieraz pisałem,nie ma niezależnych mediów,nie ma "naszych",nie ma "ichnich"...jest jeden wyznacznik,jeden "bóg" i jeden cel---PIENIĄDZ.

Nie będę sie wypowiadał na temat "skrobać,czy nie skrobać"...bo każdy normalny człowiek nie jest zwolennikiem zabijania.Mnie interesuje BIZNES ABORCYJNY! 

Kto na tym zarabia,kto uważa,że lepiej dać zarobić krajowemu biznesowi,niż niemieckiemu,czy czeskiemu? Przeciez to tylko rzut beretem...

PiS odpuścił media...nie ma już żadnych "pisowskich mediów"...radiowa jedynka i TVP1...? Nie rozsmieszajcie mnie...to margines marginesu.

Na jedyną podpowiedź z PR-u...na którą sobie PiS pozwolił,to układ dłoni [mowa ciała] podczas wystapień medialnych.

Kancelaria Tuska zatrudniała ponad 100 speców od "przekazu medialnego"...i to dało efekty przez 8 lat...niestety,ale nasz "ciemny lud" WIDZI,ale nie rozumie.

Dlaczego nie ma w TVP codziennego brifingu Pani premier? Dlaczego nie ma Pana prezydenta? Rzecznikami powinni być ludzie,którzy nie dadzą się "zastrzelic" tym z TVN,Superstacji,RMF-FM,czy nawet TrUjki...nie zabierać im przepustek,tylko zgnoić i zmieszać z błotem...na miejscu i natychmiast!

Juz tu X razy pisałem...media są w obcych rękach,płacone przez portfele UE,Rosji,Izraela i Niemcy...I TO JEST WOJNA! 
A na wojnie nie bierze się jeńców,ani nie zostawia się niedobitych wrogów na polu bitwy...polecam Sztukę Wojny Sun-Tsy...i nie mówcie mi,ze to było dawno,a Sun-Tsy był barbarzyńcą...teraz dopiero jest wojna na wyniszczenie...i cywilizacja chrześcijańska przegrywa...z lewactwem i Islamem...sprowadzanym do Europy.

PS. http://naszeblogi.pl/63729-czy...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PDP

04-10-2016 [12:06] - PDP | Link:

Widzę to zupełnie inaczej.
Ze strony opozycji nastąpiła całkowita klapa z KODem, rezolucjami z Brukseli, TK i Rzeplińskim.

Prawdopodobnie chłopaki od Mańka Kamińskiego są już samego szczytu POlszewickiej ośmiornicy. Idzie odtajnienie akt.
Stąd ta freudowska pomyłka Grzecha Schetyny na konwencji PO "Zlikwidujemy CBA i IPN". On wyartykułował prawdziwe postulaty tego środowiska WPROST.

Oni nie mają już czasu, rzucili ostatni nośny temat - aborcję. I liczą, że uda się obalenie rządu.

Nie, nie uda się.

Zaraz poleci Rzepliński i natychmiast należy zrobić porządek z sądownictwem i prokuratura. A wówczas wytnie się Aferałów do korzeni, środowisko UD/KLD/UW oraz ich zaplecze medialno-biznesowe musi zostać kompletnie zniszczone.

I tak będzie.

Obrazek użytkownika Tarantoga

04-10-2016 [16:19] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jest tu notka internauty Kokos26...i ma zupełnie inną wersję :-)

Stawiam 100€,że to On ma rację...ja też jestem pesymistą i gdzieś tu,na NB napisałe,że jak tak dalej pójdzie,to w 2017 mamy nowe wybory...

Jeżeli rząd PiS-u nie ruszy "tej martwej skorupy",czyli tego "spoleCZERŃstwa,to ma przerąbane...

Obrazek użytkownika PDP

04-10-2016 [17:17] - PDP | Link:

Bo tutaj, na NB, generalnie dominują ludzie słabej wiary :)

Pamiętam pełne lamentów notki po wyborach samorządowych 2014. Że już się nic nie da zrobić, każde wybory zostaną "przewalone". Ja wówczas cały czas pisałem, że ten system pada i POlszewia legnie w gruzy. Nie mam czasu tego wszystkiego w tej chwili odgrzebywać, ale pamiętam te pełne histerii i niemocy wpisy.

Co więcej, lewica hasełkami o LGBT, tęczowymi transparentami, proaborcyjną retoryką sama wysłała się w polityczny niebyt i skowycze z politycznych zaświatów. Bo wybory, proszę Pana, wygrywa się na prowincji (w większości mocno konserwatywnej). To matematyka, daleka od nakręcanych sztucznie i z premedytacją emocji.

Nie będzie żadnych wyborów w 2017. Te parę manifestacji w lewackich ośrodkach typu Wrocław, Warszawa, Poznań jest co najwyżej sygnałem przed wyborami samorządowymi, że jeśli chce się uzyskać tam dobry wynik, sprawę trzeba szybko wyciszyć i zaproponować inne tematy.

PS. Tymczasem w Agorze grupowe zwolnienia. Do odstrzału idzie prawie 150 osób. Brakuje kilku milionów na opłacanie aparatu propagandy z rządowych ogłoszeń i reklam. Czytelników, którzy chcą wydać miesięcznie te parędziesiąt złotych na kłamliwy badziew, nie ma. Symptomatyczne.

Obrazek użytkownika Jabe

04-10-2016 [18:55] - Jabe | Link:

Rząd zapowiada sprzedaż „resztówek”, tj. drobnych udziałów w przedsiębiorstwach. Ponoć rząd odziedziczył akcje Agory. Wie Pan może, czy zostały sprzedane lub teraz będą?

Obrazek użytkownika PDP

05-10-2016 [00:15] - PDP | Link:

To OFE mają udziały w Agorze (PZU, Nationale-Nederlanden i Aegon) więc ewentualna nacjonalizacja OFE będzie oznaczała przejęcie tych udziałów. Jest to jakieś 32 % akcji Agory.

PZU za czasów PO ratował Agorę, kupując jej akcje.

Obrazek użytkownika xena2012

04-10-2016 [20:00] - xena2012 | Link:

klapa i gafy opozycji sa starannie tuszowane a nawet przekierunkowane na PiS.Komentator Tarantoga ma racjęchoć zmieścił ją w lakonicznej notce.Błąd PiS-u polega między innymi na odpuszczeniu sobie ,,prasówki''internetowej,która jest najlepszym barometrem wskazującym wahania,poglady,spostrzeżenia.Tragedią jest TV gdzie na okrągło ogladamy i słuchamy krzyków,ordynarnych wyzwisk i robienia min przez opozycję.Przybrały jak zauważyłam wpierane na siłę przez opozycję kłamstwa kwitowane najczęściej lekceważącym ,,a, przepraszam'.

Obrazek użytkownika Tarantoga

04-10-2016 [20:22] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

xena2012

A bo jestem lakoniczny...po cholerę mam lać wodę,rozpuszczać kilka faktów w pracę doktorską?
Jestem przyzwyczajony do tego,że ze swoimi rozmówcami i znajomymi...rozumiemy sie bez słów...takie brydżowe nawyki :-)

Niekiedy wystarczy jedno spojrzenie po przegranej partii...potrafi zmrozić,a niekiedy spowodować paraliż...
Z niejednej notki na tym portalu...po odpowiednim ściśnięciu i wycisnięciu wody i kisielu...zostaje papka...podparta bełkotem
i "wspomnieniami"...mitomańskimi.Sapienti sat.

Pzdr.

Obrazek użytkownika xena2012

04-10-2016 [21:33] - xena2012 | Link:

ależ ja nie krytykuję lakoniczności.Wprost przeciwnie,uważam że długie teksty rozpraszaja uwagę.Proszę sie wiec nie obrażać.

Obrazek użytkownika Tarantoga

05-10-2016 [16:27] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

xena2012 (21.33)

Ani mi w głowie obrażanie się...takie są fakty,a na fakty sie nie gniewam :-))

Obrazek użytkownika Tarantoga

06-10-2016 [09:15] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Dobrze,że od marzeń nie ma podatku,ani VAT-u...bobyś zbankrutował :-)))

Obrazek użytkownika HenrykHenry

05-10-2016 [21:13] - HenrykHenry | Link:

Spokojnie , spokojnie Panie kolego. PiS doskonale daje sobie rade. Prosze spogladac na "fakty" (moze to zle slowo) , wydarzenia ze zrozumieniem.
Dzisiejszy dzien ... to "cymes" w wykonaniu PiS.

Obrazek użytkownika PDP

05-10-2016 [22:24] - PDP | Link:

Z Platformy zrobiono kompletnych głupków.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-10-2016 [13:29] - HenrykHenry | Link:

PDP wlasnie , to jest wlasciwe podsumowanie. Mysle ze kolega Tarantoga to przeczyta. Nie sluchaj szumu medialnego , wsluchaj sie w "werbel" i zerkaj na "dyrygenta".

Obrazek użytkownika Tarantoga

06-10-2016 [09:13] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

HenrykHenry (21.13)

Jaki cymes?!PiS sie dał wpuścić w stary kanał...czyli ustawę aborcyjną...jeżeli to były faktycznie dwa wnioski,to należało je albo oba odrzucić,albo oba przesłać do "komisji"...i niech tam sobie gadaja...

Przeciez to było do przewidzenia,że opozycja złapie sie wszystkiego,byle uwalic PiS.

Mnie takie sztuczki juz nudzą,ale wkurza mnie to,ze w PiS-ie dalej nikt nie widzi czarnego PR-u i socjotechniki.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-10-2016 [13:22] - HenrykHenry | Link:

Czy dzis !!! , dzien po debacie w Sejmie i odrzuceniu tego projektu ... po oswiadczeniach PBS i jej deklaracjach , deklaracjiach Rzadu , wszystkich innych z PiS , przywodcow politycznych tej parti .... tez bys to samo napisal do mnie ???!!!.

Obrazek użytkownika Tarantoga

06-10-2016 [16:37] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ja nie jestem wedrowcem w czasie! Nie wiem wczoraj,co sie stanie jutro!
Nie zmienia to faktu,że PiS dał się wpuścić w kanał,w szambo,jakby nie wiedzieli,ze to ustawka,bo Rzepliński juz nikogo nie rusza.

Poza tym...nie mam u siebie telewizji,ani innych mediów made in III RP,a poza tym...musze pracować,bo mam kontrakt i nie z wiadomości rodem z tego bajzlu,tylko z zupełnie innych spraw.

Pozdrówka.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-10-2016 [13:39] - HenrykHenry | Link:

Kolego gdybys nie zrozumial ...

"Zapewniam, że PiS było, jest i będzie za ochroną życia i będzie podejmowało odpowiednie działania, ale będą to działania o charakterze przemyślanym"

jeszcze to ... "Jestem przekonany, że to co państwo proponują nie jest właściwym działaniem. Skutek będzie odwrotny"

to J.Kaczynski ...

a na koniec to , B.Szydlo ..."Głosowałam za tym, żeby obywatelski projekt trafił pod obrady, bo jestem za ochroną życia, ale jako premier czuję się odpowiedzialna za ochronę życia, za to, żeby życie ludzkie było szanowane i godnie traktowane i żeby dyskusja o ochronie życia była pełna szacunku i godności"

i moze nie zakonczenie , ale ..."Do końca roku przygotujemy program, który zostanie przedstawiony Wysokiej Izbie. To program wsparcia dla rodzin i dla matek, które zdecydują się na wsparcia dla matek i dzieci z tzw. trudnych ciąż. Program wsparcia dla rodzin, które wychowują dzieci niepełnosprawne. Program wsparcia dla kobiet, które zdecydują się donosić ciążę i urodzić dziecko nawet w najtrudniejszych dla siebie sytuacjach, łącznie z opieką prenatalną, zdrowotną i opieką nad narodzonym dzieckiem"

Zycze Ci spokojnego dnia.