Test nowych zasad w polskim internecie!

Od wczoraj nie mogłem wejść na Salon24. Dopiero dzisiaj udało mi się połączyć z Salonem przy pomocy proxy na terenie Polski. Z komentarzy na NowymEkranie dowiedziałem się, że jest to wspólny problem dla wszystkich użytkowników poza granicami Polski. Dotarł do mnie również e-mail:

W dniu dzisiejszym portalwww..solidarni2010.plzostał w wyjątkowo bezczelny sposób zaatakowany przez hakerów. Technicy od kilku godzin próbują rozwiązać ten problem, na razie bezskutecznie. Wczoraj hakerzy przeprowadzili "próbę generalną" i nie można było wejść na naszą stronę przez ok. godzinę, a dziś nastąpił "główny" atak. To kolejny przykład cenzury internetu w wydaniu "Ministerstwa Miłości"!!!
Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji

Pozdrawiam,
Dominika Gwiazda
Stowarzyszenie Solidarni 2010 

Bez proxy nie można również wejść na stronę sejmową zespołu Macierewicza: smolenskzespol.sejm.gov.pl
To nie jest przypadek. Wygląda to na zorganizowany i skoordynowany atak. W ten sposób Polska dołącza do czołówki listy na której figurują Chiny, Iran, Rosja... Bardzo mnie martwi postawa wielu blogerów na platformach niedotkniętych tą "przypadłością" np. Nowy Ekran („Jak, z pożytkiem dla NE, wykorzystać zawieszanie się s24?”). Właśnie teraz potrzebna jest współpraca i wsparcie, a tutaj jak owce w drodze na rzeź, które próbują na poboczu trochę więcej skubnąć.

PS Mam trochę kłpoptów z zamieszczeniem tego wpisu bo proxy jest wolny.