A na wojnie świszczą kule

Lud się wali jako snopy

A najdzielniej biją króle A najgęściej giną chłopy "

W dniu 17.04.22 w wieku 72 lat zmarł nagle dr Zbigniew Halat - obrońca rozumu i inteligencji ludzkiej w ciemnych czasach kowidowej propagandy. Przeciwnik medycznych, niesprawdzonych eksperymentów na zdrowych ludziach.

Sam mam osobiste, przykre doświadczenia z trzykrotnie wyszczepiona młodą osobą.

Spoczywaj w spokoju.

Miejmy nadzieję, że gdy na jesieni zakończy się wojna dobra ze  zlem i złowrogi Putin wyśle wirusa nowej starej ptasiej grypy tym razem też znajdą się ludzie, którzy krzykną - król jest nagi i nie poddadzą się uwłaczającej rozumowi propagandzie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

24-04-2022 [12:32] - Chatar Leon | Link:

W kwestii kowidowego zajoba i wykorzystywania popularnego ostatnio wirusa układu oddechowego do zamordyzmu i wciskania przez farmaceutycznych oszustów nieskutecznych kontrowersyjnych preparatów wyklepanych na kolanie w parę miesięcy - PEŁNA ZGODA.
(w innych kwestiach niekoniecznie)

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-04-2022 [13:02] - Pani Anna | Link:

Znajdą się,  choć jak zawsze będą mieli pod górę. Ale dla nas, szurow,  foliarzy i oszołomów to nic nowego. A wojna podobno ma przerwę świąteczną? Gro naszych drogich gości udało się bowiem z powrotem do ojczyzny na tę okoliczność.  To ci dopiero konflikt zbrojny. 

Obrazek użytkownika angela

24-04-2022 [17:11] - angela | Link:

Czyzby brak tych potępianych" eksperymentow " na doktorze się zemścił, na ilu jeszcze.
A swoją drogą, świeć Panie nad Jego duszą.

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-04-2022 [17:31] - Pani Anna | Link:

Angela
Tak jest, wiadomo przecież, że te eksperymenty dały ludziom nieśmiertelność.  Po boosterze juz się nie umiera, a inne choroby przestały istnieć. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-04-2022 [11:20] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anno,

Nawet zdaje się rozsadni ludzie twierdzą, ze jak nawet sa zaszczypawkoeani i zachorują to tylko w lagodnej formie - teraz taka hagada. Zero refleksji i własnego zdrowego rozsądku. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek Kudła

24-04-2022 [19:11] - Marek Kudła | Link:

No, wiosenne prace polowe zakońcuone, to chłop się zabrał do pisania.  A tak było cicho i spokojnie ?!

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

24-04-2022 [22:18] - Zbyszek_S | Link:

"Przemijamy w tym życiu. Trwa to, cośmy zrobili. Trwa nowe nasze życie – tam. Być może jesteśmy niebiańskimi żołnierzami chwilowo ubranymi w ziemski mundur."
Pełny tekst: http://blog.zbyszeks.pl/2604/k...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-04-2022 [11:18] - rolnik z mazur | Link:

@ Zbyszek

Przypuszczam, ze wątpię. Jesteśmy zwyklymi ziemskimi mendami zapatrzonymi w swoj maly zysk. Pzdr