NA ŻYWO: Przegląd Tygodnia Stanisława Janeckiego

Zapraszamy o 19.00 na relację LIVE z cotygodniowego przeglądu wydarzeń politycznych w Klubie Ronina. Tym razem zaprezentuje się Stanisław Janecki. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-09-2021 [21:31] - Marek Kudła | Link:

Kto mógł przypuszczać, że nasz przyjaciel, członek Grupy Wyszechradzkiej zaskarży nas do sądu o to, że tylko przez Turów Czesi nie mają wody ?!  Te inne kopalnie odkrywkowe w Czechach i w Niemczech nie mają żadnego wpływu na stan wody, lecz jedynie kopalnia Turów.  Zastanawiające ?!  To tak jak Litwini nie mieli pojęcia, że Orlen poda ich do sądu za rozebranie torów kolejowych !  Mądry Polak po szkodzie !
 

Obrazek użytkownika Jabe

27-09-2021 [21:38] - Jabe | Link:

No właśnie nie za mądry.

Obrazek użytkownika u2

27-09-2021 [23:26] - u2 | Link:

"Mądry Polak po szkodzie !"

Ale, ale Szkoda to po czesku Škoda :-)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-09-2021 [00:03] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Kto mógł przypuszczać, że nasz przyjaciel, członek Grupy Wyszechradzkiej"
Kudła.
Wy jesteście tak naiwni jak sami się przedstawiacie, czy ktoś wam za naiwność płaci?

BTW
Wyszehrad.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2021 [02:48] - jazgdyni | Link:

O!
Muszę dodać następny podkast do subskrybowanych. Lubię Janeckiego. Mądry facet. A jaka wiedza i pamięć.