Pozwólmy Tuskowi mówić – wykończy totalnych

Media w Polsce obiegła informacja, że Tusk uważa, że posiadanie dzieci, to zniewolenie kobiet, że rodziny bez dzieci są tańsze dla Państwa. Temat obiegł media lotem błyskawicy, ale szkoda, że bez głębszej refleksji. Spójrzmy z jednej strony, nie potrzeba szkół, nauczycieli, żłobków, a kobiety mogą bezproblemowo pracować i płacić na państwo. Nie byłoby potrzeby myślenia o 500+, wreszcie. To jest kwintesencja rządów Tuska, gdzie była druga strona i tego zabrakło w obecnej debacie.

O ileż państwo byłoby tańsze, gdyby ludzie pracowali do śmierci, bez emerytury, a jeśli już, to jedna, dwie i doktor „piasek”, albo doktor „glinka”. Tusk podniósł wiek emerytalny do 67 lat, a już w reżymowych mediach była propaganda, że wiek ten trzeba podnieść do 72 lat, albo i do 75 lat.

Drugą część planu Tusk zaczął realizować, ale pierwsza część dotyczy także dzieci, a mówiąc precyzyjnie, ich braku. Gdyby pozwolić Tuskowi rządzić, Polacy byliby w sytuacji Ujgurów w Chinach, gdzie Ujgurzy są zamykani w obozach pracy, bez prawa do posiadania dzieci, przy skromnym wyżywieniu, gdzie dożywotnio muszą pracować, często w zachodnich koncernach, aż do śmierci.

Zacznijmy od artykułu Tuska w piśmie „Znak”, gdzie młody Tusk napisał, że gardzi Polską i polskością. Dodajmy list Tuska do Puigdemonta, gdzie napisał wprost, że on też należy do mniejszości. Pytanie, do jakiej mniejszości? Jedni mówią Niemiec, inni, niemiecki Żyd. Nie podejmuję się tego rozstrzygać, bo może żadna z tych opcji. Sam napisał, że nie jest Polakiem. Ale czy to jest powód, aby nienawidzić Polaków, aby zamienić Polskę w obóz pracy dożywotniej?

Pozwólmy Tuskowi mówić, powie jeszcze więcej na temat planów eksterminacji Polaków, a totalni polecą w wyborach na śmietnik historii.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

11-08-2021 [18:58] - Marek Kudła | Link:

Wrócił eurogłup,  łże i kłamie,  manipuluje i jątrzy !
- mówi, że to nie polski lecz ruski ład,
- łże, że Kopacz miała już przygotowany projekt 500 plus w 2015 roku,
- pieprzy, że macierzyństwo to udręka na 20 lat,
- twierdzi, że krzyże powinne zniknąć ze szkół, urzędów, sejmu i senatu,
- nie powierzyłby Glapińskiemu nawet Szkolnej Kasy Oszczędnościowej,
- kłamie, że w 2015 roku było w budżecie Państwa mnóstwo pieniędzy na program 500 plus dla PIS-u, zaś Rostowski mówił, że piniędzy nia ma i nie będzie ?
- chce wskrzesić bojówki KOD i obyw. RP przez ich finansowanie z Niemiec.
Kiedyś, gdyby taki przyjechał do Gminy to chłopy przegoniliby go za pomocą prostych, ręcznych narzędzi rolniczych, a dzisiaj ........................