Prawda według Petru

Oto co napisał dzisiaj na twitterze Ryszard Petru. Poniżej zrzut ekranu pokazujący, że chłopina, delikatnie mówiąc, rozminął się z prawdą. I tak właśnie wygląda wiarygodność .Nowoczesnej i całej reszty tego szemranego towarzystwa.

Czy ten wybitny specjalista od kredytów walutowych naprawdę myślał, że ludzie mają tak krótką pamięć?
                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                     Ryszard Petru

Prawda (wyniki sejmowego głosowania z dnia 6 grudnia 2013r. dotyczącego zmian w systemie emerytalnym)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota M

22-12-2015 [17:04] - Dorota M | Link:

Tego menta trzeba za każdym razem, kiedy otworzy usta, kontrować na forum publicznym, żeby ludzie poznali jego kłamstwa. Inaczej przekona wielu swoją bezczelnością. Podobnie kłamstwa Lisa, który jest tak zapamiętany w nienawiści do obecnej włądzy, że wykrzykuje na demonstracjach, jak pewien malarz, w III Rzeszy niemieckiej, z podobną gestykulacją.

Obrazek użytkownika Lektor

22-12-2015 [20:29] - Lektor | Link: