Merkel przeprowadza pucz w Polsce - tak ją zneutralizujemy

Wszyscy wrogowie Polski i Polaków wiedzą, że po 31 stycznia 22 roku nie ma szans na wygranie z PiS-em i z Polakami. Kanclerz Merkel wysłała umyślnego, ryżego pomagiera, szczerze nienawidzącego Polski i Polaków, niemieckiego, jak chce wieść gminna, Żyda. Uma Kaźmierczak, z imienia Anielica (Angela), z męża Merkel, zapomniała, że z nowym prawem nie trzeba czekać do przyszłego roku. Regulacje, korzystne dla podatników, można wprowadzać w trakcie roku podatkowego. Oczywiście, należy znowelizować ustawę budżetową, a regulacje, korzystne dla podatników, proponuję wprowadzić proporcjonalnie do czasu, jaki został do końca roku. To nie żadna filozofia, aby np. kwotę wolną od podatku podzielić przez 12 i pomnożyć przez pozostałą ilość miesięcy. Prościej byłoby tej operacji poddać różnicę pomiędzy kwotą wolną od podatku planowaną, minus obecna. Niejaki Lolek, a może Bolek, mówi o wojnie domowej w Polsce. Totalna Targowica mówi o tej wojnie od początku. Prostym ruchem można totalnych pozbawić mrzonek. A pamiętajmy, że idzie kolejna fala chińskiego wirusa i kolejne lockdowny, co nie nastawia społeczeństwa pozytywnie. Ale rekompensata w portfelu wszystko wyrówna.

Ci "niewdzięczni" Polacy nie chcą pracować w Niemczech za miskę ryżu, za 700, czy 900 €. Armia profesorów, inżynierów i lekarzy z krajów islamskich chętnie podejmie "pracę" w Niemczech. Zrozummy więc "poświęcenie" anielicy, która nie da pracy tak szanownym specjalistom i specjalnie zachowuje ją dla Polaków. Co za niewdzięczność. Już Generalny Gubernator, H. Frank, marzył, aby Polacy byli tak biedni, by bez przymusu chcieli pracować w Niemczech, na bogactwo Niemców, za niskie wynagrodzenie. Co za niewdzięczność, więc ryży działaj, zatruwaj jadem nienawiści.

Dodam też, że Chrystus, Król wszechświata, jest też Królem Polski, co ma związek z wizją Św. Faustyny, gdzie czytamy, m.in. o upadku Niemiec. Wzywam więc do modlitwy do Chrystusa, bez złości i jadu. Zamiast tego, wspomniana wyżej nowelizacja budżetu.

Tekst bardzo prymitywny, żadnego starania. Nie mam czasu, który przyda się w innych tematach.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

18-07-2021 [22:23] - Marek Kudła | Link:

Niemiec niezadowolony z tunelu pod Swiną, Żyd protestuje przeciwko ustawie o dzikiej reprywatyzacji, Rusek jest przeciwny przekopowi mierzei wiślanej, Pepik podaje nas do sądu za posiadanie kopalni, a TSUE nakazuje zamknąć natychmiast kopalnię, PO krytykuje CPK, Polski Ład, TVP, CBA,IPN, programy socjalne, chcą odsunąć PIS od władzy, itd.  Ludzie, kiedy oni się wreszcie odpier-dolą od Polski ?!!!

Polska jest gotowa pomóc Niemcom – powiedział dzisiaj vel Sęk.  Natomiast my Polacy proponujemy Niemcom konkretną i natychmiastową pomoc.  Mianowicie chodzi o to, by pieniądze przeznaczane na finansowanie PO (CDU), kampus (Lager) Trzaskowskiego (Fundacja Adynauera) i innych lewacko-liberalnych patologii,  przez niemieckich szantażystów, którzy dążą do zniszczenia Polski,  zostały natychmiast przekierowane na pomoc dla powodzian w Nadrenii Palatynacie i Nadrenii Północnej-Westfalii !!!  To będzie realna i natychmiastowa pomoc !
 

Obrazek użytkownika Pers

19-07-2021 [07:42] - Pers | Link:

// po 31 stycznia 22 roku nie ma szans na wygranie z PiS-em i z Polakami.//
Podziwiam głęboką wiarę autora.
Wiara ponoć czyni cuda więc może...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

19-07-2021 [18:50] - Marek Kudła | Link:

Ty  Pers, jaki jest cel tego co robisz ? Co chcesz tym twoim głupkowatym postępowaniem  osiągnąć ?  Czy ty myślisz, że ktoś tutaj na NB traktuje cię poważnie ?   Przecież ty siebie ośmieszasz na własne życzenie, a przy tym ośmieszasz NB i przygłupawych moderatorów, którzy godzą się na publikowanie tych twoich idiotyzmów, słów pełnych nienawiści do Polski i Polaków, agrasywnych wyzwisk i rynsztokowego języka – nie wstyd ci ?
 

Obrazek użytkownika tricolour

19-07-2021 [19:49] - tricolour | Link:

Kudła

Rynsztokowy język to ty masz. Już nic innego w życiu ci nie pozostało. Pers przy tobie to wyżyny savoir-vivre'u.

Obrazek użytkownika Pers

19-07-2021 [20:19] - Pers | Link:

kudla
//a przy tym ośmieszasz NB i przygłupawych moderatorów//
Ciekawe co na to "przygłupawi moderatorzy NB"?...

// słów pełnych nienawiści do Polski i Polaków, agrasywnych wyzwisk i rynsztokowego języka//
Możesz podać jakieś przykłady " słów pełnych nienawiści do Polski i Polaków, agrasywnych wyzwisk i rynsztokowego języka"?
Najlepiej z linkami :)

Pozdrawiam "przygłupawych moderatorów NB" :)))))))))