​Przełom w farmaceutyce – lekarstwo na PO w swetru ubrane

Ostatnio nieoceniony pan Swetru wpadł w niepokój graniczący z paniką, że zły Kaczor nie pozwoli mu świętować w święta.
 
Należy tę wypowiedź traktowac, jako jedną z drgawek, czy też morderczych konwulsji psychicznych, na które cierpią nowocześni i peło i kto tam jeszcze.
 
Stany depresyjne są ewidentne – zaczęło się od zamartwiania o Trybunał Konstytucyjny, potem cierpieli z obawy  czy decyzje większości sejmowej na pewno są demokratyczne, a teraz drżą o święta, że Kaczor im zabierze, jak zabrał TK i demokrację…
 
Oj niebodzy, biedni, przestraszeni, przez deprechę gnębieni. Na szczęście opracowano nową formułę leków antydepresyjnych, całkowicie bezpieczną i nie wywołującą skutków ubocznych. Każdemu cierpiącemu, pierwsze opakowanie funduję gratis.
 
Wesołych i spokojnych świąt :-)

Poniżej reklama nowego specyfiku, który wyleczy z wszystkich lęków i fobii związanych ze stresem pourazowym z dn. 25 października.

(gdyby filmik nie działał tutaj jest linka) autorem reklamy jest matkojedyna.blogspot.com

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika emilek

15-12-2015 [19:08] - emilek | Link:

TAK WYGLADA,ZE TO LEKARSTWO CZYNI CUDA.

Obrazek użytkownika Ewa G

16-12-2015 [00:09] - Ewa G | Link:

Super!