Czy PO jest reprezentantem Izraela?

Wystarczy poruszać ten temat, a notowania PO spadną w okolice progu wyborczego. Ewenement w skali świata, gdy Izba wyższa, Senat, prowadzi rozmowy i przyjmuje ustalenia z dyplomatami obcego państwa,  Izraela, bez wiedzy i ustaleń z Prezydentem oraz rządem, którzy mają konstytucyjne uprawnienia. Konstytucja nie przypisuje takiej roli i nie daje takich uprawnień Senatowi. Izrael uzurpuje sobie stanowienie prawa w innych państwach, w tym w Polsce, wbrew Konstytucji, wbrew normom prawnym obowiązującym w cywilizowanym świecie.W każdym państwie mienie bezspadkowe przechodzi na rzecz państwa. Tak się dzieje z takim mieniem Polaków, także tych pomordowanych w trakcie II wojny światowej. To jest obowiązująca na świecie norma. Żądania Izraela eskalują i są już wyższe, niż majątek Polski. Przypomnę depeszę ambasadora Asha, ambasadora USA z czasów Tuska, gdzie chcieli się uwłaszczyć na polskich lasach, ok. 1/3 Polski, ale nigdzie nie powiedziano, że to całość roszczeń. Dalej tego chcą, albo i więcej, dlatego dążą do powrotu tu Tuska i jego ferajny do władzy, a ci zgodzą się na wszystko. Co ciekawe, takiej wieczystości roszczeń nie przewidują wobec mienia Polaków, które car zabrał za udział w powstaniach, a Żydzi sie nań uwłaszczyli. Takiej normy nie przewidują dla Palestyńczyków, potomków biblijnych Żydów, krewnych/ziomków Jezusa.

Czy pamięta ktoś list Tuska do Puidgementa, przywódcy separatystów z Katalonii, gdzie napisał wprost, że on też jest z mniejszości. A przypomnę artykuł Tuska z pisma Znak (piszę z pamięci, ale raczej dobry tytuł podaję), gdzie pisał, że gardzi Polską i polskością. Czy Tusk jest Żydem?  Tego tematu, ze względów oczywistych, nie może podnosić Prezydent i Premier. Co innego szeregowi członkowie PiS. Gdyby przyśpieszone wybory okazały się konieczne, należy je reklamować, jako wybór pomiędzy interesem Polski, a interesem Izraela, który reprezentuje PO i Tusk. 

Proszę Szanownych Czytelników o rozpowszechnianie tematu.

Piotr Solis

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

09-07-2021 [22:00] - Ryan | Link:

Nic nowego
Same aj waje

Obrazek użytkownika Jabe

09-07-2021 [22:20] - Jabe | Link:

Po latach pielgrzymek polityków Prawa i Sprawiedliwości do Ziemi Świętej ostatecznie okazało się, że to jednak Platforma awansowała reprezentanta.

Obrazek użytkownika sake3

10-07-2021 [08:22] - sake3 | Link:

@Jabe....Ale to nie Prawo i Sprawiedliwość potulnie wysłuchiwał na pielgrzymce do Knesetu oskarżeń Polski ze strony wrzeszczacych tam żydowskich uczestników tylko platformerski pan Geremek,To nie Prawo i Sprawiedliwość tylko platformerski Komorowski wpychał im w chciwe łapska polskie lasyTo nie Prawo i Sprawiedliwość zaprosiło do senatu rabina nazywającego Polaków własnie tam zlodziejami tylko platformerska kreatura Grodzki.Zaprosił nawet zgraję ambasadorów obcych państw uzurpujących sobie prawo do mieszania się w polskie sprawy.

Obrazek użytkownika Czesław2

10-07-2021 [06:19] - Czesław2 | Link:

Węgrom właśnie zastosowano mechanizm praworządności. Pis milczy, Orban też.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

10-07-2021 [09:44] - Zygmunt Korus | Link:

Problemem Polski są podstępni filosemici usytuowani mozaikowo i puzzlowo gdzie tylko można, ale jednak na stołkach decyzyjnych. Tenże filosemityzm oraz rzekomy antysemityzm to rak współczesnej kondycji kraju: tylko po tych dwu słowach łatwo się rozpoznaje antypolaków. Na wstępie. Na wejściu! Bo zaraz za tym pójdą niecne czyny. Na 100%. Jeszcze się nie zdarzył żaden przypadek, żeby ktoś, darzący "wolną" miłością Izrael (czytaj: USrAel), postąpił inaczej, to znaczy stanął nie po stronie zdrady interesu narodowego. Podziały na partie nie mają tu żadnego znaczenia. A za granicą? Wystarczy przymomnieć Trumpa, co podarował pejsatym za friko Jerozolimę jako stolicę... I co? Jak już był mośkom niepotrzebny, to do zlewu! Tak postępuje żmijowe plemię w całości, a jego naczelni szatani w szczególności. Jeszcze raz: filosemityzm to zakała polityki światowej, w tym dla Polski/Polin w rzeczy samej... Bardzo wielka i groźna hasbara.

Obrazek użytkownika Czesław2

10-07-2021 [10:23] - Czesław2 | Link:

@Zygmunt Korus Myli się pan. Problemem Polski są polacy, w 60% popierających niemiecki czy ruski komunizm.

Obrazek użytkownika Pers

10-07-2021 [11:42] - Pers | Link:

//polacy, w 60% popierających niemiecki czy ruski komunizm.//
W Rosji nie ma komunizmu dlatego bolszewicy z Waszyngtonu i Brukseli ją tępią.

A "Polacy" piszemy z wielkiej litery.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-07-2021 [12:31] - RinoCeronte | Link:

No to powiedz Czesław co w trawie piszczy?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-07-2021 [12:36] - RinoCeronte | Link:

Szanowny Autorze zapewne chciał Pan wspomnieć Carlesa Puigdemonta niezłą kreaturę wiodącą Katalonię do tzw. niepodległości wbrew większości obywateli hiszpańskich zamieszkujących Katalonię. Coś mi to przypomina sytuację tzw. Małej Sycylii...

Obrazek użytkownika sake3

10-07-2021 [19:12] - sake3 | Link:

A jaki interes ma Polska wydając coraz większą ilość paszportów i obywatelska polskiego obywatelom Izraela? Od 2015 ta ilość wzrosła o 250%.Czemu wpuszcza się do kraju wrogów polskości i ludzi którzy będą ściagać nienależne haracze?Sparzeni niewdzięcznością i nienawiścią tych ludzi robimy nadal to samo? Czy nie widzimy,że w krótkim czasie staniemy się drugą Palestyną?Czy ktoś jeszcze wierzy w obłudne słowa niejakiego Danielsa o więzach nas łaczących,o wzajemnej sympatii?Od państwa Izrael powinniśmy się trzymac z daleka.

Obrazek użytkownika Pers

10-07-2021 [19:56] - Pers | Link:

sake3
//Od 2015 ta ilość wzrosła o 250%.//
Przypomnij mi kto zaczął rządzić w 2015?

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-07-2021 [02:31] - Zygmunt Korus | Link:

Dobre pytania nie stawia się dla tych, co nie mają zdolności przetwarzania informacji ku konkluzji w łepetynie. Miłość do Naczelnika sobie, a utyskiwanie sobie. To spora sfora ratlerków na tym forum. Wspomaga owczarki broniące już uformowanego redyku baranów. Nasze Blogi... - czyli czyje? To ci dopiero pytanie!

Obrazek użytkownika sake3

11-07-2021 [14:52] - sake3 | Link:

@Pers....Nie musisz mi nic przypominać,ja pamięć mam dobrą.Tyle że potulność Polski nie zaczęła się w 2015 roku a znacznie wczesniej ,a właściwie zaraz po wojnie.POwojenna Polska do dziś przeprasza za nie swoje zbrodnie,a przedsiębiorstwo Holocaust skwapliwie to wykorzystuje.I to jest polską tragedią i udziałem wszystkich rządów po wojnie a nie tylko PiS.Ile lat żył i otrzymywał z Polski do Izraela wysoką rentę jak nie bandyta Morel,okrutna postać.Umarł w Izraelu nie niepokojony przez nikogo i nigdy nie poniósł odpowiedzialności za swoje zbrodnie w Świętochłowicach.Czy odpowiedziały za swoje zbrodnie takie potwory jak Brystygierowa,Różański,Romkowski ,Michnik? Nie a rodziny pomordowanych przez nich polskich patriotów do dziś nie mogą się doczekać przywrócenia im dobrego imienia.Przez cały czas Polska nie była w stanie wyegzekwować słowa przepraszam i pozwala szargać to imię nadal.Czy sądzisz że po 2015 roku rząd nagle będzie miał odwagę i pokaże figę cynicznym żądaniom,cynicznych ludzi?Jesteś gotowy podjąć dyskusję?