Ziobro zapowiada, że członkami Platformy wypełni więzienia

„Mocna zapowiedź Ziobry. Afery PO zostaną wyjaśnione, ich lista jest dłuuuga...”..”Minister sprawiedliwości zapowiedział, że afery, do których dochodziło za rządów poprzedniej ekipy, a nie zostały wyjaśnione, będą w końcu zbadane. Chodzi m.in. o aferę hazardową, Amber Gold i SKOK-u Wołomin. – (…) wrócimy wszędzie tam, gdzie to będzie jeszcze możliwe, gdzie nie doszło do przedawnienia – oświadczył na antenie RMF FM Zbigniew Ziobro. Jeśli wziąć pod uwagę liczbę skandali wstrząsających Polską przez ostatnie osiem lat, prokuratorzy będą mieli pełne ręce roboty. „..”Szef resortu sprawiedliwości stwierdził, że w ciągu najbliższych miesięcy „dojdzie do połączenia urzędu Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości”, a „prokuratura zacznie skutecznie walczyć z groźną przestępczością w Polsce”.
Zapowiedział też powrót do niewyjaśnionych afer, bo wymaga tego państwo prawa. 
Jeżeli były takie afery, jak afera hazardowa, które nie zostały wyjaśnione, (…) afera Amber Gold, afera SKOK-u Wołomin. My musimy te wszystkie sprawy zbadać, dlaczego np. prokuratura, organa ścigania mimo, że wiedziały o tych przestępstwach, to pozwalały przestępcom przez kilka lat bezkarnie działać, wyprowadzać setki milionów złotych na szkodę Polaków
– mówił w RMF FM Zbigniew Ziobro. 
Tak, wrócimy wszędzie tam, gdzie to będzie jeszcze możliwe, gdzie nie doszło do przedawnienia, bo przypomnę, że PO z PSL-em sprytnie pod koniec swojego urzędowania uchwaliły kodeks karny, który bardzo skrócił okresy przedawnień. To była amnestia dla wielu ludzi, którzy dopuszczali się afer w okresie ich rządów”..(źródło )

„Z sali na kartce przyszło "miłe pytanie" czy prawdą jest, że Donald Tusk był agentem Stasi. Macierewicz odpowiedział: "To ja państwu zostawię, żebyście sami po czynach odpowiedzieli sobie na to pytanie  „..(więcej )

Kaczyński: Nie może być Polski bez Kościoła „...”Ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę - powiedział prezes PiS podczas obchodów 24. urodzin Radia Maryja w Toruniu.Jarosław Kaczyński podziękował Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi, dyrektorowi Radia Maryja za to, co zrobił dla polskiego Kościoła i dla Polski. Prezes PiS podkreślił, że "nie byłoby zwycięstwa bez Rodziny Radia Maryja".- Zwycięstwo potrzebowało prawdy i potrzebowało ludzi, którzy prawdzie służą, którzy służą Polsce, którzy są patriotami - powiedział Jarosław Kaczyński i dodał, że zwycięstwo to potwierdza jeszcze jedną prawdę, że "fundamentem polskości jest Kościół i jego nauka, i nie może być Polski bez Kościoła". - Każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę - dodał Kaczyński.”..(źródło)

„Największa operacja antykorupcyjna w historii III RP. Drugie uderzenie Kamińskiego”...”Około 500 odchodzących polityków i urzędników trafia właśnie pod obserwację Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Służba będzie sprawdzać, czy w czasie pełnienia poprzednich funkcji wydawali decyzje korzystne dla nowych pracodawców. „...”Ze „zbrodniarzy IV RP” Mariusz Kamiński był osobą ściganą najdłużej, najbardziej zaciekle i najskuteczniej. Osiem lat po aferze gruntowej został nieprawomocnie skazany za naruszenie uprawnień podczas realizacji operacji specjalnej. Skazując go na trzy lata bezwzględnego więzienia, sąd nie tylko wymierzył wyrok wyższy, niż domagała się prokuratura, ale prawdopodobnie – tak twierdzi wielu prawników – najbardziej surowy w III RP za takie przestępstwo. Nawet prawnicy nieprzychylni PiS byli zaskoczeni orzeczeniem sędziego Wojciecha Łuczewskiego. Jeszcze większym zaskoczeniem było przygotowane przez niego pisemne uzasadnienie do wyroku, które nie dość, że ujrzało światło dzienne pod koniec kampanii wyborczej do Sejmu, to jeszcze zawierało dane personalne funkcjonariuszy CBA. Kierownictwo Biura uznało, że sędzia zaatakował służbę, ponieważ ujawniając nazwiska funkcjonariuszy, naraził ich na niebezpieczeństwo i w rzeczywistości uniemożliwił im pracę. Nie było tu mowy o pomyłce, bo wiele innych wrażliwych danych zostało w tym dokumencie ukrytych. „...”Ograniczyć wyłudzeniaNajważniejsze zadanie, jakie stoi przed Mariuszem Kamińskim, to ograniczenie skali wyłudzeń VAT. Według szacunków firmy PwC w 2015 r. w ten sposób polski budżet zostanie okradziony na 53 mld zł, czyli 3 proc. PKB. To ogromny wzrost wobec roku 2014, gdy wyłudzono 41 mld zł (2,4 proc. PKB). W 2007 r., gdy PiS oddawał władzę, skala wyłudzeń VAT wynosiła 0,6 proc. PKB.”. ...(więcej )

„W TVN24 Paweł Kukiz stwierdził, że wie o pewnych działaniach, które wskazują, że PSL „to zorganizowana grupa przestępcza” ...(więcej )

 „Michał Szułdrzyński Kaczyński stawi ana jastrzębie „....”choć ostateczny kształt gabinetu wciąż nie jest skompletowany i do ostatniej chwili może się zmienić, wiele wskazuje, że Jarosław Kaczyński postanowił postawić w kilku sprawach na jastrzębie. W Ministerstwie Obrony ma się znaleźć Antoni Macierewicz „...”– Macierewicz musi wejść do rządu. To PiS i Kaczyński wygrali wybory, a nie Beata Szydło – mówi nam polityk prawicy. – PiS jest coś winne swoim wyborcom.Wiele wskazuje na to, że do rządu wejdzie Zbigniew Ziobro. Na prawicy spekuluje się nawet, że obejmie ten sam resort co dziesięć lat temu – sprawiedliwości. – Nie będę komentował negocjacji personalnych, to byłoby nielojalne – ucina sam Ziobro.”...”W MSZ PiS postawiło na Witolda Waszczykowskiego, który uchodzi za większego jastrzębia niż wymieniany wcześniej w tym kontekście Kazimierz Michał Ujazdowski. Energetyką ma się zająć Piotr Naimski. „...”Ale w PiS popularny jest też drugi pogląd. – Tworząc rząd, PiS nie może się kierować wyłącznie chęcią zyskania sympatii liberalnych mediów. To droga donikąd – słyszymy.O tym, w którą stronę pójdzie partia, zdecyduje Jarosław Kaczyński. Coraz głośniej mówi się w PiS, że traktuje on rząd Szydło jak zderzak, który za kilka miesięcy będzie można wymienić ….(więcej )

„Ale dziś, po wyborach, wszystko wskazuje na to, że to jednak Macierewicz pokieruje za kilka tygodni polską armią. Powodów jest kilka. Gowin zaszkodził sobie u szefostwa PiS wypowiedziami dotyczącymi swych ministerialnych planów. Według naszych rozmówców chodzi m.in. o wypowiedź dotyczącą finalizowanego przetargu na śmigłowce dla armii. Rząd PO wybrał do ostatecznych negocjacji Caracala produkcji francuskiego koncernu Airbus Helicopters. Cena za 50 śmigłowców, przeszkolenie personelu i symulatory ma wynieść ponad 13,3 mld zł.Politycy PiS krytykowali tę decyzję. W kampanii Macierewicz zapowiadał nawet, że w razie zwycięstwa rząd PiS się z niej wycofa. Tuż po wyborach Gowin oznajmił jednak w Radiu Zet: – Nie twierdzę, że przetarg na śmigłowce dla polskiej armii na pewno będzie unieważniony. Trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw, przyjrzeć się, jak daleko poszły zobowiązania polskiego państwa. Bo rząd się zmienia, a państwo jest jedno.To była jednoznaczna sugestia, że Gowin jest skłonny dogadać się z Francuzami. – Słowa Gowina były niedopuszczalne – uważa wysokiej rangi polityk PiS, typowany do rządowego stanowiska.„ ...(więcej )

„Wiceprezes PiS i (według „wSieci”) kandydat na ministra obrony odwiedził Polonię w Chicago, Nowym Jorku i Toronto. Udzielił także wywiadu polonijnemu tygodnikowi „Goniec”. W wypełnionych po brzegi salach agitował i namawiał do głosowania na PiS „...”Przy okazji porównywał polityków PO do Bieruta i Bermana, dorzucając, że obecni rządzący „zeszli na poziom okupantów Polski z okresu komunistycznego”. – Główny problem polega na tym, by przestali rządzić ludzie dla których polskość to nienormalność, żeby zaczęli rządzić polscy patrioci – mówił Macierewicz. „..”Wielokrotnie podkreślał, że trzeba „zmienić zdemoralizowany, przeniknięty korupcją, antypolskością aparat władzy”. Zdaniem wiceprezesa PiS obecne władze „uległy przekonaniu, że trzeba się podporządkować Niemcom, bo najsilniejsi. I Rosjanom, bo najokrutniejsi”. – Rola wasalno–służebna jako część trwałego myślenia. Niech odejdą z aparatu. Bo niszczą, marnotrawią Polskę – mówił. „...”Tłumaczył też, że po dojściu do władzy PiS wyjaśni przyczyny katastrofy w Smoleńsku, przeprowadzi weryfikację służb specjalnych i przywróci w Polsce gospodarkę wolnorynkową. Wyraził też nadzieję, że po wyborach opublikowany zostanie aneks do raportu z likwidacji WSI.  „...(więcej )

----------
Mój komentarz

I tak trzymać. Lewactwo , kolaboranci i targowiczanie rozumieją tylko język pały. Ludzie lewicy, czyli członkowie Platformy i Nowoczesna , nie mówiąc o skrajnej patologi Palikota i Hartmana umieją tylko kłamać , oszukiwać, manipulować , Oni są bezwzględni , fanatyczni w realizacji swoich celów.

Żadnych negocjacji, i żadnych ustępstw wobec tej czerwone, wysługującej się obcym zarazy. Należy wypalić ja ogniem i żelazem z polskiej ziemi.

I jak na razie jastrzębie Kaczyńskiego ostro pacyfikują czerwone tatałajstwo.

Uważam że docelowo Platformę i Nowoczesną należy zdelegalizować za kolaboracje i wysługiwanie się obcym kosztem polskich interesów.

video Skąd banki wypłukują złoto? - Stanisław Michalkiewicz o teorii pieniądza, inflacji i bankowości
video Coryllus o nowych książkach
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera”
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 
 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

06-12-2015 [02:15] - zdzichu z Wielk... | Link:

"Ziobro zapowiada, że członkami Platformy wypełni więzienia" Wiadomo że łatwiej zapełnić więzienia niż dać po 500 PLN na dziecko lub obniżyć wiek przechodzenia na emeryturę. Z dwóch rzeczy, na które lud czeka, igrzyska są najtańsze.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

06-12-2015 [04:03] - ExWroclawianin | Link:

zdzichu z Wielk.....

I tylko na tyle Ciebie stac.................to wpis cwiercinteligenta!

Postaraj sie nastepnym razem "sklecic" cos do "kupy" madrzejszego!

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

06-12-2015 [04:00] - ExWroclawianin | Link:

Szanowny Panie Marku Mojsiewicz!

200/100!

Absolutna PRAWDA I ZGODA!

Czerwonym rozpalonym zelazem wypalic to bolszewickie, pasozytnicze (pasozyci na Polsce), masonskie i lichwiarskie scierwo lewackie i antyludzkie. Nie powinno juz byc miejsca w Polsce dla tych bydlakow, ktorzy SKUTECZNIE PRZEZ PONAD 25 LAT "UBECKIEJ DEMOKRACJI" OKRADALI POLSKE i opozniali jej rozwoj. Ta banda wrogow i antypolakow przyczynila sie do najwiekszej w ponad 1000-letniej historii Polski EMIGRACJI POLAKOW nie tylko za chlebem ale tez przesladowanych przez sowieckich okupantow w PRL-u i podczas okresu Solidarnosci'80.

Nie powinno byc dzisiaj ze strony rzadzacych ZADNEJ LITOSCI. TOTALNA LUSTRACJA, DEUBEKIZACJA I ROZLICZENIE WSZYSTKICH AFER I PRZEKRETOW oraz skazanie winnych i konfiskata zagrabionego majatku nie tylko skazanym ale ich najblizszym rodzinom i "slupom" do 3 pokolenia wstecz.

Przywrocenie KARY SMIERCI ZA ZDRADE OJCZYZNY POLSKI I DZIALANIE NA SZKODE PANSTWA POLSKIEGO.

Zdelegalizowanie wszystkich partii ktorym udowodni sie dzialanie na szkode panstwa polskiego na rzecz np. naszych wrogich sasiadow!

100% zmiana Konstytucji RP tak aby sluzyla narodowi a nie politykom czy wrogom!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-12-2015 [09:29] - NASZ_HENRY | Link:

Jak zabraknie miejsc to może Łukaszence POdrzucić ;-)

Obrazek użytkownika Zofia

06-12-2015 [10:40] - Zofia | Link:

Należy tych co niszczyli nasz kraj osądzać,ale zamiast ich wsadzać do więzień ( chyba że zabierze się im majątki i z tego się będzie utrzymywać),należy im wytatuować na czole ich ksywy złodziej,łapówkarz,zdrajca itp...W związku z tym , że modne jest teraz upiększanie się tatuażami, należy zatwierdzić kolor i czcionkę specjalnym zarządzeniem,żeby tatuażyści tego nie wykorzystywali.Zdaję sobie sprawę, że to pomysł sadystyczny,ale inaczej się nie wykorzeni tego zła.

Obrazek użytkownika Lektor

06-12-2015 [12:15] - Lektor | Link:

Tak Zosiu, to rzeczywiście pomysł sadystyczny. Dlaczego jednak nie możnaby było wrócić do normalnych kar odpowiednich do czynów przestępczych. Myślę tutaj o odpracowaniu winy. Np. dostał gnojek 5 lat, to te 5 lat powinien pracować dla kraju którego obłupił. A jest gdzie pracować. Ostatnio odkryto starą kopalnię srebra w górach Sowich, może by tam popracowali, może tam pozostało jeszcze coś srebra. Dobra okazja. A jeśli nie to do kopania rudy uranu. Miejsc pracy dla takich jest wiele.

Obrazek użytkownika Ewa G

06-12-2015 [20:24] - Ewa G | Link:

Sędzia Łuczewski?

Obrazek użytkownika blumenalle

23-04-2016 [06:13] - blumenalle | Link:

„Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
http://barwybezprawia.pl/2015/...
Art. 231. § 1.
Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
https://www.facebook.com/Poszk...ści-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

Obrazek użytkownika blumenalle

29-05-2016 [22:17] - blumenalle | Link:

Sądy opanowała mafia - rzeczywiście Pan tak uważa? To pana słowa, byłego sędziego: "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia". "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
http://www.nj24.pl/article/bie...
http://3obieg.pl/polska-rzeczp...
http://progressforpoland.com/p...

Obrazek użytkownika blumenalle

29-05-2016 [20:45] - blumenalle | Link:

„Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”
Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
https://www.youtube.com/watch?...
Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
https://www.youtube.com/watch?...