Wipler żąda konstytucyjnego zakazu dla islamu w Polsce

Miriam Shaded chce zakazania islamu i... zrównania go z nazizmem, komunizmem!”...”Dzięki prowadzeniu działań Fundacji Estera i startowaniu do sejmu z listy partii KORWiN Miriam Shaded zyskała dostęp do ogólnokrajowych mediów. Korzysta z popularności, żeby walczyć z falą uchodźców z Syrii i islamem. Twierdzi, że właśnie rozpoczęła się trzecia wojna światowa, za którą stoi m.in. Barack Obama, który według niej sam jest muzułmaninem, sunnitą.
Dzięki zaangażowaniu w politykę Shaded zamierza "pisać programy", o których wspomina w każdym z wywiadów. Do pierwszego z nich zwołała inne kobiety z partii KORWiN, które organizują działania pod hasłem "Nie dla szariatu".
Dzisiaj Korwin-Mikke pochwalił się, że podczas wczorajszej konferencji prasowej w sejmie Shaded reprezentowała żeńską grupę kandydatek partii i przedstawiła ich stanowisko w sprawie obecności muzułmanów w Polsce.
Decyzje podejmowane przez polityków w kwestii migrantów nie uwzględniają podstawowych wartości europejskich, takich jak ochrona praw kobiet, takich jak ochrona praw człowieka - powiedziała Shaded i przytoczyła zebrane przez siebie dane:
80% imigrantów w Niemczech to mężczyźni (wg danych Radia Bawarskiego). W obozach dla uchodźców kwitnie zmuszanie dziewcząt i kobiet do prostytucji, gwałty.
Szwecja - oficjalny raport rządowy - 77,6% gwałtów popełniane jest przez muzułmańskich mężczyzn - czyli 2% populacji - liczba gwałtów w Szwecji wzrosła od 1975 roku do dziś o 1472% - z 472 gwałtów w 1975 do 6 620 w 2014 roku
Wielka Brytania - około 137 tysięcy kobiet jest po kobiecym obrzezaniu.
Wg brytyjskiej policji już 7 lat temu ok. 17 tysięcy kobiet rocznie w UK było ofiarą przemocy.
Po tej prezentacji Shaded przeszła do właściwej części wystąpienia. Przede wszystkim wezwała rząd do kategorycznego zamknięcia granic dla imigrantów wyznających islam. Co więcej zażądała zakazania tworzenia w Polsce muzułmańskich organizacji i partii. W ten sposób religia ta zostałaby zrównana w konstytucji z nazizmem, faszyzmem i komunizmem:
Apelujemy o wprowadzenie konstytucyjnego zakazu propagowania totalitarnych metod i praktyk działania islamu. Traktowania go nie tylko jako religii, ale systemu politycznego, jakim jest. Domagamy się dopisania islamu w art. 13 Konstytucji RP do słów "nazizmu, faszyzmu i komunizmu".
Shaded podkreślała też, że walczy o prawa ofiar gwałtów. Na razie skupia się tylko na sprawcach o muzułmańskim pochodzeniu.
Apelujemy o zadbanie na arenie międzynarodowej o kulturę europejską, chrześcijańskie tradycje Polski i o to, by nie zaprzepaścić dorobku naszych przodków, poddając się islamskiej kulturze. Upominamy się o prawa kobiet poniżanych, więzionych, gwałconych, bitych i mordowanych. Kobiet żyjących na terenie państw Unii Europejskiej pozbawionych obowiązujących w nich praw, pozostawionych, w imię poprawności politycznej, na łasce islamistów.”...(źródło )

Wipler „ Jaki wasza partia ma pomysł na uchodźców? Czytałem taki tekst Janusza Korwin-Mikkego z 1993 roku...- Niesamowite to było. Krytykował wtedy politykę azylancką Niemiec i mówił, że jeżeli będą oni rozdawać pieniądze za nicnierobienie, to w całych Niemczech powstaną przestępcze getta ludzi żyjących z zasiłków i kradzieży. I to się wydarzyło. W każdym niemieckim mieście są miejsca nazywane małymi Stambułami. Zaczęło się od Turków, do których dołączyli Jugosłowianie, a teraz ludzie z Afryki Północnej.”...”Myślę, że narodami, które są rozbite etnicznie, religijnie i kulturowo, łatwiej manipulować. Szczególnie z Brukseli.
- To jakiś plan wolnomularzy?
- Nie. Wolnomularze, owszem, istnieją, mają swoje plany, ale moim zdaniem nie oni teraz pociągają za sznurki.
- A kto? Co to za ludzie?
- To jest skrajne lewactwo, które nienawidzi Kościoła, chrześcijaństwa, tradycyjnych wartości, tradycyjnej rodziny. Nienawidzi tego, co budowało siłę Europy i sprawiło, że malutki kontynent zdominował na wiele stuleci cały świat.
- Czym chcą to wszystko zastąpić?
- Pomysł, żeby Europa była multikulturowa, by była kontynentem tysiąca flag czy wielu ras, nie był podnoszony przez chadeckich założycieli Unii Europejskiej, którzy nie chcieli wojen. To pomysł socjaldemokratów czy komunistów, którzy ponieśli klęskę.
- Nie boi się pan, że ten lewicowy radykalizm może zostać zastąpiony przez skrajnie prawicowy radykalizm kierujący się nienawiścią?
- Cóż, ludzie się boją i to zasadnie. W całej Europie pojawiły się strefy szariackie.
- U nas ich nie ma.
- Jeszcze nie ma. Musimy się uczyć na cudzych błędach.
- W Szwajcarii nie można budować minaretów. U nas też powinien być taki zakaz?
- Tak uważam. Chcemy wprowadzić do konstytucji zakaz szerzenia islamu jako modelu społeczno-politycznego. Tak jak zabroniliśmy szerzenia faszyzmu czy komunizmu.
- To nie będzie można wyznawać islamu?
- Będzie można, ale nie będzie można głosić takich tez, jak ta, że islam jest jedyną religią, która powinna zdominować świat, a wszyscy niewierni powinni się poddać.
- Taki jest islam.
- Dlatego w Japonii islam jest zakazany. Jeśli jesteś muzułmaninem, to z automatu nie dostaniesz azylu.
- Czyli powinniśmy zrobić to samo co Japonia?
- W Unii Europejskiej nie jest to możliwe. Przede wszystkim powinniśmy dbać o to, by ludzie, którzy gardzą naszą kulturą i naszymi obyczajami, nie mieli możliwości osiedlania się tutaj i życia na nasz koszt. Jako Polska musimy zadbać o to, żeby Niemcy, Francuzi czy Belgowie nie przegłosowali tworzenia w naszym kraju obozów, w których ludzie trzymani będą jak zwierzęta w klatkach i za drutem kolczastym, a nasi strażnicy będą pilnować, żeby nie uciekli oni do Niemiec i do Austrii. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem było nie ruszać dyktatorów, którzy rządzą w regionie. Obalenie Saddama Husajna czy Kadafiego doprowadziło do tego, że miliony ludzi z Libii i Iraku forsują granice Europy.Kto to zrobił?Amerykanie współpracujący z Niemcami, Francuzami, Brytyjczykami. To nie nasze samoloty bombardowały Libię.”...(źródło )

 Selim Chazbijewicz – polski politolog, pisarz, publicysta i nauczyciel akademicki pochodzenia tatarskiego, profesor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.”...”Czy w obliczu ostatnich wydarzeń w Europie możemy już mówić o tym, że trwa wojna?
Ja bym to nazwał „pełzającą wojną”. Jest to konfrontacja i walka z terroryzmem, jednak określenie jej mianem wojny sensu stricto nie byłoby do końca adekwatne. Określenie „wojna pełzająca” pasuje tu o wiele lepiej. Nie jest to bowiem klasyczny konflikt zbrojny z udziałem frontów i wojsk, ale wojna współczesna, toczona w nowoczesny sposób. Styl działań polega tu na uderzaniu niewielkimi grupami w wyselekcjonowane cele wroga”...”Jednym z głównych fundamentów jest islamski fundamentalizm, którego doktrynę możemy określić mianem „islamskiego faszyzmu”. W wyniku funkcjonowania takich fundamentalistycznych przekonań powstała organizacja Państwa Islamskiego, którego nazwę właściwie należałoby podawać w cudzysłowie, bo w istocie nie jest to ani państwo, ani islamskie. Doktryna polityczna tego „państwa” to po prostu religijny faszyzm. „...”Nie tylko ISIS jako organizacja jest tu problemem, ale właśnie funkcjonowanie faszystowskiej doktryny, skrajnego fundamentalizmu i integryzmu. Prowadzi to do tego, że pewna część muzułmanów zwraca się rzeczywiście przeciwko Europie. Ta część, jak zaznaczyłem, oczywiście jest mniejszością, ale dopóki ta skrajna ideologia nie zostanie unieszkodliwiona, będziemy mieli do czynienia z tym procesem. „..(źródło)

Islamiści z ISIS na północy Iraku wydali instrukcję, która pozwala bojownikom gwałcić wzięte do niewoli dziewczynki przed okresem dojrzewania, o ile są "zdatne". Dokument sporządzony przez dział badań i interpretacji teologicznych ISIS usprawiedliwia branie niemuzułmańskich kobiet jako niewolnic seksualnych i odpowiada szczegółowo na 29 pytań o to, jak bojownicy powinni się wobec nich zachowywać. Dokument sporządzony rzez ISIS stwierdza m.in.: "Dopuszczalne są stosunki seksualne z niewolnicami, które nie osiągnęły jeszcze wieku dojrzewania, jeśli są zdatne do stosunku. Jeśli jednak niewolnica nie jest zdatna, to można cieszyć się nią bez stosunku"...”Zniewolone kobiety mogą być bite - ale tylko w celu ich zdyscyplinowania. "Nie wolno bić dla własnej satysfakcji ani żeby torturować" - wyjaśnia dokument. "Ponadto, zakazane jest bicie w twarz". Wytyczne mówią, że dziewice mogą być gwałcone, gdy zostały zakupione przez swoich "panów". Nie można jednak sprzedać niewolnicy, jeśli jej "właściciel" ją zapłodnił. Wyjątkowo przerażające jest aprobata ISIS dla uprawiania seksu ze zniewolonymi dziewczynkami przed okresem dojrzewania. "Dopuszczalne są stosunki seksualne z niewolnicami, które nie osiągnęły jeszcze wieku dojrzewania, jeśli są zdatne do stosunku", mówi dokument. "Jeśli jednak niewolnica nie jest zdatna, to można cieszyć się nią bez stosunku". Dokument nie wyjaśnia, co oznacza określenie "zdatna".  (źródło )

Bernard Margueritte skomentował wynik wyborów w Polsce, oczywiste dla niego jest to, że reakcje niemieckiej prasy spowodowane są utratą „wygodnego wasala" jakim była Polska za czasów PO u władzy.
Są ludzie, którzy nie potrafią odróżnić nacjonalizmu od patriotyzmu. Pisałem kiedyś artykuł o tym, że Polska jest właściwie podzielona podejściem do polskości. Wielu, zaczynając od Donalda Tuska czy wcześniej prof. Bronisława Geremka, są „chorzy na Polskę”, wstydzą się polskości. Dla nich należy tylko dążyć do „europejskości”, do tego co nazywają „postępem” czy też „nowoczesnością”. Inni - i oni teraz doszli do władzy - są dumni, że są Polakami” – opowiada francuski dziennikarz. Wieloletni korespondent „Le Figaro” i „Le Monde” tłumaczy też, że negatywne emocje w Niemczech po wyborach w Polsce mogą być związane z zakończeniem pewnego etapy w relacjach międzynarodowych. Jak mówi: „dotąd Polska byłą wasalem Niemiec i nie jest przyjemnie stracić takiego wygodnego wasala.”...(źródło )

Francuzi reflektują nad stanem wojny, w jakim znaleźli się po ostatnich zamachach w Paryżu. Ważny głos w tej dyskusji zabrał Fabrice Hadjadj, członek Papieskiej Rady ds. Świeckich. Jego zdaniem Francja tę wojnę przegrywa, ponieważ Francuzi zdziecinnieli, brak im męstwa. Nie chcą oni pokoju, ale by zostawiono ich w spokoju, bez względu na cenę. O pokój prawdziwy i związaną z nią sprawiedliwość trzeba bowiem walczyć, a do tego Francuzi nie są już zdolni.
W felietonie na łamach tygodnika Famille chrétienne Hadjadj przypomina, że choć w chrześcijaństwie najważniejsza jest miłość, to jednak nie jest mu jednak obcy ideał bojownika, uzbrojonego przede wszystkim w oręż duchowy, ale zawsze bojownika. Nasze życie zostało bowiem zranione u samych swych początków, nieustannie jesteśmy atakowani przez Złego, a zatem trzeba walczyć, trzeba wziąć do ręki miecz, by szerzyć Królestwo Miłości. Jeśli nie odkryjemy w sobie na nowo męstwa bojownika, które opiewał niegdyś św. Bernard, zostaniemy pokonani przez islamistów, zarówno pod względem duchowym, jak i materialnie – ostrzega Hadjadj.
Francuski filozof i dramaturg zaznacza, że wielu młodych zwraca się dziś w kierunku islamu, bo proponowane im chrześcijaństwo nie ma w sobie już nic z heroizmu ani rycerskości, lecz zostało zredukowane do pochowały zgodnego współistnienia oraz przekazu, który wystrzega się konfrontacji.”..(źródło )

Chardon na Twitterze zaproponował "zakazanie kultu muzułmańskiego". Później powtórzył tę propozycję kilkakrotnie. Mer także - według wypowiedzi przekazanej przez "Le Monde" - przedstawił pomysł, by muzułmanie praktykowali swoją religię "w kraju, z którego pochodzą".Przedstawiciele UMP, partii, którą kieruje były prezydent Francji Nicolas Sarkozy, oświadczyli, że komentarze te są nie do zaakceptowania.”..(źródło )

Chińskie władze zabroniły urzędnikom, nauczycielom, studentom oraz uczniom wyznającym islam „wszelkiej aktywności religijnej” podczas świętego miesiąca Ramadan. Zarządzenie ma „zapobiegać promowaniu religii w urzędach i szkołach”. - informuje „|Frankfurter Allgemeine Zeitung” „..(źródło)

Rok 2007 Daniel Pipes „Nie-muzułmanie od czasu do czasu wysuwają propozycję, aby zakazać Koran, zdelegalizować islam i muzułmanów. Przykłady z sierpnia br.: nawoływanie holenderskiego polityka Geerta Wildersa, aby zakazać Koran – który przyrównuje on do “Mein Kampf” Hitlera – oraz żądania dwojga polityków z Australii - Pauline Hanson i Paula Greena - aby ustanowić moratorium na imigrację muzułmanów.
Co można uczynić z tymi inicjatywami? Po pierwsze – nieco historii. Istnieją już wcześniejsze precedensy, z czasów, gdy nietolerancyjne rządy państw chrześcijańskich zmuszały muzułmanów do nawrócenia się – tak było na przykład w szesnastowiecznej Hiszpanii. Podobnie w Rosji, gdzie w XVI i XVII wieku zachęcano [muzułmanów] do przyjęcia prawosławia. Lecz w czasach obecnych, gdy wolność słowa i wyznania zostały uznane za podstawowe prawa człowieka, wysiłki mające na celu obronę przeciwko nietolerancji za pomocą zakazów dla Koranu, islamu i muzułmanów okazały się bezskuteczne.
Wśród najpoważniejszych współcześnie prób zakazania Koranu można wymienić działania grupy hinduistów w latach 1984-85, którzy wysuwali argument, że święta księga islamu zawiera „liczne wypowiedzi, wielokrotnie i uparcie powtarzane w pismach, które wykorzystują religię dla promowania niezgody, uczuć wrogości, nienawiści oraz złej woli wśród różnych społeczności religijnych i podjudzają wiernych do stosowania przemocy i do zakłócania porządku publicznego”.
Żądanie to zostało wyrażone w tzw. "Kalkuckiej petycji w sprawie islamu", zgłoszonej do sądu, która wywołała zamieszki i śmiertelne ofiary w Bangladeszu. Sprawa ta tak zatrwożyła New Delhi, że prokurator generalny w Indiach osobiście wziął udział w działaniach prawnych przeciwko tej petycji, która – co nie było zaskoczeniem – została oddalona.
Ta wczesna petycja z Indii ustanowiła wzorzec dla zestawiania wersetów Koranu, które uznawano za szkodliwe. Inne wysiłki były bardziej retoryczne niż praktyczne. Najbardziej konsekwentnie podjął je Pim Fortuyn w Holandii, aby doprowadzić do zakazu imigracji muzułmanów do swego kraju. Gdyby nie został zamordowany w roku 2002, mógłby zapewne doprowadzić je do końca jako premier.
Koordynator włoskiej Ligi Północnej - Roberto Calderoli pisał w roku 2005: „Islam musi być uznany za nielegalny dopóty, dopóki islamiści nie wyrzekną się tych części swej pseudo-politycznej i pseudo-religijnej doktryny, które gloryfikują przemoc i ucisk innych kultur i religii”.
Członek brytyjskiego parlamentu - Boris Johnson, argumentował w roku 2005, że przeprowadzenie “Ustawy o nienawiści rasowej i religijnej” powinno oznaczać “zakaz czytania – publicznie czy prywatnie – bardzo wielu fragmentów Koranu”.
Jego uwagi skłoniły delegację brytyjskich muzułmanów do szukania zapewnień, które zresztą otrzymali od Home Office (Ministerstwa Spraw Wewnętrznych), że żaden taki zakaz nie zostanie wprowadzony.
Patrick Sookhdeo z Instytutu Studiów nad Islamem i Chrześcijaństwem nawoływał w roku 2006 do zakazania jednego z przekładów Koranu - The Noble Koran: A New Rendering of its Meaning in English (Szlachetny Koran: Nowa interpretacja jego znaczenia w języku angielskim), ponieważ – jego zdaniem – „zawiera strategię zabijania niewiernych i wojny przeciwko nim”.
W innych krajach Zachodu podejmowano łagodniejsze inicjatywy: w Norwegii Kristiansand Progress Party(Chrześcijańska Partia Postępu) starała się o zakaz islamu, a niemiecka Bundesverband der Bürgerbewegungen chciała zakazać Koran w roku 2006 jako niezgodny z niemiecką konstytucją. Grupa nacisku "Stop the Islamification of Denmark" (Zatrzymać islamizację Danii) zażądała na początku 2007 roku zakazu pewnych części Koranu i zamknięcia wszystkich duńskich meczetów jako niezgodnych z konstytucją. Australijska grupa pod nazwą Catch the Fire Ministries (Wyłapać podżegających kaznodziei) dowodziła w roku 2004, że ponieważ “Koran przeciwstawia się doktrynie chrześcijańskiej w wielu fragmentach, w świetle prawa o [zakazie głoszenia] bluźnierstw jest nielegalny”.
W innych krajach pisarze i publicyści wysuwali podobne żądania. W Szwajcarii Alain Jean-Mairet jest autorem strategicznego dwuczęściowego planu – popularnego i prawnego – którego celem jest doprowadzenie do tego, aby „wszystkie islamskie projekty w Szwajcarii stały się niemożliwe do zrealizowania”. We Francji anonimowy publicysta magazynu internetowego Liberty Vox (Głos wolności) chciałby zakazania islamu, podobnie jak [domaga się tego] Warner Todd Huston w Stanach Zjednoczonych.
Film z roku 2006, V for Vendetta , ukazuje przyszłą Wielką Brytanię, w której Koran jest zakazany.
A jaki jest mój pogląd? Rozumiem podyktowane wymogami bezpieczeństwa dążenie do wykluczenia Koranu, islamu i muzułmanów [z życia publicznego], ale wysiłki te są zbyt szeroko zakrojone, łącząc słuszne sprawy ze sprawami nie na miejscu, reformatorów z ekstremistami, przyjaciół z wrogami. Inicjatywy te pomijają również możliwość zmiany [obecnej sytuacji] na lepsze.
Bardziej praktyczne i lepiej ukierunkowane byłoby zmniejszenie zagrożenia ze strony dżihadu (wojny religijnej) i szarijatu (prawa islamskiego) poprzez zakaz islamistycznych interpretacji Koranu, jak również zakaz [doktryny] islamizmu i działalności islamistów. Precedensy już istnieją. Koran sponsorowany przez Saudyjczyków (wahhabitów) został wycofany z bibliotek szkolnych. Niektórzy [islamscy] kaznodzieje poszli do więzienia za [głoszenie ekstremistycznych] interpretacji KoranuEkstremistyczne wersje Koranu są ścigane sądownie. Organizacje [ekstremistów] są delegalizowane. Politycy wysuwają żądanie, aby islamiści opuścili ich kraje.
Islam nie jest wrogiem, wrogiem jest islamizm. Tolerujmy umiarkowany islam, wykorzeniając jego radykalne warianty.”..(źródło )
-------
Ważne

Wipler W Szwajcarii nie można budować minaretów. U nas też powinien być taki zakaz?
- Tak uważam. Chcemy wprowadzić do konstytucji zakaz szerzenia islamu jako modelu społeczno-politycznego. Tak jak zabroniliśmy szerzenia faszyzmu czy komunizmu.
- To nie będzie można wyznawać islamu?
- Będzie można, ale nie będzie można głosić takich tez, jak ta, że islam jest jedyną religią, która powinna zdominować świat, a wszyscy niewierni powinni się poddać.
- Taki jest islam.
- Dlatego w Japonii islam jest zakazany. Jeśli jesteś muzułmaninem, to z automatu nie dostaniesz azylu.
- Czyli powinniśmy zrobić to samo co Japonia?W Unii Europejskiej nie jest to możliwe. Przede wszystkim powinniśmy dbać o to, by ludzie, którzy gardzą naszą kulturą i naszymi obyczajami, nie mieli możliwości osiedlania się tutaj i życia na nasz koszt.

Miriam Shaded  „80% imigrantów w Niemczech to mężczyźni (wg danych Radia Bawarskiego). W obozach dla uchodźców kwitnie zmuszanie dziewcząt i kobiet do prostytucji, gwałty.
Szwecja - oficjalny raport rządowy - 77,6% gwałtów popełniane jest przez muzułmańskich mężczyzn - czyli 2% populacji - liczba gwałtów w Szwecji wzrosła od 1975 roku do dziś o 1472% - z 472 gwałtów w 1975 do 6 620 w 2014 roku
Wielka Brytania - około 137 tysięcy kobiet jest po kobiecym obrzezaniu.
Wg brytyjskiej policji już 7 lat temu ok. 17 tysięcy kobiet rocznie w UK było ofiarą przemocy.

Chazbijewicz „Nie tylko ISIS jako organizacja jest tu problemem, ale właśnie funkcjonowanie faszystowskiej doktryny, skrajnego fundamentalizmu i integryzmu. Prowadzi to do tego, że pewna część muzułmanów zwraca się rzeczywiście przeciwko Europie. Ta część, jak zaznaczyłem, oczywiście jest mniejszością, ale dopóki ta skrajna ideologia nie zostanie unieszkodliwiona, będziemy mieli do czynienia z tym procesem.

Skandal przed meczem Turcja – Grecja w Stambule. Kibice na stadionie Fatiha Tarima nie uszanowali minuty ciszy poświęconej ofiarom zamachów terrorystycznych w Paryżu. Podczas tej pełnej powagi chwili gwizdali i wznosili okrzyki „Allah akbar”...(źródło )
----------
Mój komentarz

Wcześniej czy później głoszenie ideologia islamu zostanie zakazana. Jak długo można tolerować chorą totalitarna ideologię , porównywalna jedynie do socjalizmu hitlerowskiego czy socjalizmu stalinowskiego .

Trudno tolerować obcą ideologiczna agenturę, która chce dokonać przewrotu ideologicznego w państwie i przejąć władzę. Na naszych oczach to się w tej chwili dzieje w Europie Zachodniej. Żadne suwerenne państwo nie może sobie pozwolić na bezkarne uderzanie prze obca agenturę w jego aksjologiczne fundamenty . A aksjologicznymi fundamentami państwa polskiego jest katolicyzm i nauki Jana Pawła II .

Dlatego należy poważnie podejść do postulatu Wiplera i Shaded, aby zakazać konstytucyjnie szerzenia radykalnej wersji islamu w Polsce, a tych imamów którzy zdecydowaliby się na walkę ideologiczna z państwem polskim , z chrześcijaństwem , należy wsadzać do więzień. Imamów nie posiadających polskiego obywatelstwa należy natychmiast deportować .

Jeszcze parę muzułmańskich masowych morderstw zwanych zamachami ,a sprawa delegalizacji ideologi islamu wróci na agendę.

video Niewolnice ISIS Seksualne tortury gorsze niż śmierć-tragiczna opowieść dziewczyny
video ISLAM Sharia Law Jihad girl sex slaves. Prawo szariatu , niewolnictwo seksualne .
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera”
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 
 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003

YouTube: