Kto kogo ograł? Komentarz do doktora Kuźmiuka...

Jest na tych łamach dwóch wysłanników PiS ...Czarnecki i Kuźmiuk.
Czarnecki był już w tylu "partiach",że sam pewnie stracił rachubę...wziął sie z sport...ktoś go czyta? Moje gratulacje...Samoobrona w klapie marynarki,tego mu nie zapomnę.

Kuźmiuk...niby ma doktorat...kto teraz nie ma...Szczerski nawet jest profesorem (sic!)
Kuźmiuk jest politrukiem...ale tylko samoukiem,albo po szkoleniach u Kurskiego [Jacka]

Otóż Pan doktor zauważył,że komuchy ograły platfusów....bo poprą PiS w Sejmie...i zagłosują ZA ale pod warunkami...
Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry tłumaczy jak krowie na miedzy...Polakom...że to będzie KONIEC POLSKI!

Koniec samostanowienia,koniec niepodległości,koniec demokracji...KONIEC WOLNOŚCI!
Polska dostanie wędzidło,lejce i siodło...a UE ostrogi i bat...paszporty covidowe,dowody osobiste z odciskiem palca i siedmioma płciami i czipem w 5G...maseczki sami se kupicie!

Wszystko sceduje "tenkraj" na UE..na Niemców,tych,którzy przeżyją pandemie i Niedzielskiego ubierze się w ubranka made in china i pogoni do szparagów i mycia wychodków w Berlinie.

Likwidacją polskiego złotego/gotówki...to juz zapowiedział Morawiecki...trzeba czytać między wierszami...punkty wzorem Chin...i wyliczone ziarenka ryżu...dziennie.

Morawiecki ma córkę...może doczeka wnuków...ale juz prawnuków,czy dalej...wątpię...PIĘĆ pokoleń będzie spłacało długi i procenty od tych kredytów....gierkowskie długi tylko trzy.

Teraz wrócę do Kuźmiuka...albo jest propagandzistą sprzedanym władzy,albo głupcem,który bierze wszystkich innych za idiotów.

TAK PANIE KUŹMIUK!!! CZARZASTY OGRAŁ WAS! BO NIE PODEJRZEWAM...ŻE TO BYŁA ZDRADA...SPISEK...I SPRZEDAŻ POLSKI...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

28-04-2021 [09:18] - Zbyszek_S | Link:

Nie znam się na polityce. Ale to może przesada. Np. na forum salon24 zwolennik władzy napisał otwarcie i wprost: "Właściwa też, choć ryzykowna, jest - moim zdaniem - decyzja o tym by sprzedać suwerenność za 750 mld (czyli coś czemu Ziobro się sprzeciwia)". No to jest szara, przyziemna rzeczywistość. Choć w polityce używa się wiele górnolotnych deklaracji.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [09:31] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

s24 [dawniej salon24] to ścierwo lewackie...juz za Krawczyka opanowane przez ludzi z Onetu...Krawczyk odszedł ale "ludzie" zostali.
To co nazwałeś "zwolennik władzy" to pewnie już wyjątek...pozostałość...niewymieciona z tego portalu.
Ta dzika propaganda szczepionkowa [ktoś za to płaci,ktoś bierze forsę] i ta 750 mld.€ to, obliczone na masową masę biologiczną wbijanie gwoździ w puste łby...Polaków.
Pzdr.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

28-04-2021 [09:37] - Zbyszek_S | Link:

Ponoć "Poseł Robert Kwiatkowski już uzupełnił skład Rady Mediów Narodowych - były prezes TVP został powołany przez prezydenta Andrzej Duda, a jego kandydaturę złożył klub parlamentarny Lewicy."

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-04-2021 [13:00] - Marek1taki | Link:

Tylko sprawdzeni się nadają. Reszta może sobie ponadawać.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [14:13] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Tego nie wiem...nie ma mnie w Polsce...tylko mam to,co telewizja satelitarna puszcza. Ale nie wykluczam...:-))

Obrazek użytkownika spike

28-04-2021 [10:06] - spike | Link:

"Czarnecki był już w tylu "partiach",że sam pewnie stracił rachubę"
Jakbym czytał żabę, co też wystawiła nogę do podkucia, wymień te partie w których nie można policzyć, a był członkiem Czarnecki, ja znam dwie. Co do dr Kuźmiuka, oprócz wymądrzania się, i plucia, masz coś do powiedzenia?
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.". Twain

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [14:33] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

A do dealu PiS z komuchami masz jakies zdanie? Czy tylko opluć i obsikać w komentarzu umiesz?
screw you...

Obrazek użytkownika Pers

28-04-2021 [14:36] - Pers | Link:

Ludek pisowski (podobnie jak cała hołota magdalenkowa) dla władzy zrobi wszystko. Nawet sprzeda Polskę za 30 srebrników.
Ten cały FO to największy przekręt wszechczasów w Europie, do którego potrzebna była "pandemia" - najpierw zniszczyć co się da a potem wpędzić państwa w długi, z których nigdy się nie wyplączą. Oczywiście, żeby "odbudować".

Chyba nie sądzisz, że osobnicy tak ograniczeni jak  AŁTORYDET czy spike to zrozumieją.

Obrazek użytkownika spike

28-04-2021 [14:53] - spike | Link:

o jakim dealu z komuchami fanzolisz, że Pis chce poparcia, w jakiejś sprawie to już deal ? puknij się w głowę, jakby zawarł z nimi koalicję, to inna rozmowa, np. jakby byli zmuszeni, bo inaczej rozwiązanie sejmu, jak było z Lepperem i Giertychem i nie wciskaj ciemnoty, że Pisowcy tego chcieli, było głosowanie i opozycja się nie zgodziła na rozwiązanie rządu, a do Unii było referendum, bo podobni jak ty troglodyci zarzucają Prezydentowi Kaczyńskiemu, że to jego wina. Nie wiem spod jakiego krzaka się bierzecie, a może ten sam miot z kremlowskim kotem ?

Obrazek użytkownika Pers

28-04-2021 [15:10] - Pers | Link:

spike
Pobecz sobie, pobecz :) I tak nie masz żadnych argumentów.
Ludzie inteligentni, dbający o dobro państwa słuchają, czytają i analizują.
Jedynie jaczejka bierze wszystko na wiarę. Tak jak ty.
Dla mnie jesteś najgorszym "sortem".
Nie bardzo rozumiem co tutaj tacy jak ty robią ale to już nie moja sprawa.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

28-04-2021 [10:34] - AŁTORYDET | Link:

@Trotelreiner:
Dał Pan dowód na to, że jest chamem i prostakiem. Po kiego Zygmunta, jedziesz Pan z wycieczkami ad personam? Co gorsza, jeśli pominąć osobiste przysrywania, to niczego mądrego Pan nie napisał. Konsekwentnie, po odrzuceniu FO, powinniśmy opuścić UE. W przeciwnym razie, benefitów nie będzie, będą tylko koszty. Ale tego, żaden odważny neo-endek, nie wykrztusi. Bo zapytano by go, jak to zrobi. Kiedyś szanowne krakusy, wyżerał was smok, teraz zabija was smog. I to widać. 

Obrazek użytkownika ruisdael

28-04-2021 [11:08] - ruisdael | Link:

Oczywiście, po odrzuceniu FO powinniśmy opuścić UE! Zdaję sobie sprawę, że naród po latach wyrzeczeń jest zachwycony pełnym brzuchem i trudno oczekiwać, aby poświęcił tę bajońsko brzmiącą sumę za jakąś niezależność, chociażby dzisiejszy wyrok TK i następny, dotyczący wyższości prawa RP ponad unijnym, to potwierdził.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [14:22] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Ile tu jest moich notek,w których postuluję wypad z UE...angole uciekli...i maja gdzieś całą lewacką UE.
Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-04-2021 [13:02] - Marek1taki | Link:

Wiemy, że jesteś antypolakiem. Nie musisz się powtarzać. Chyba, że się musisz uwiarygodnić, a ... to co innego.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [14:35] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@ałtorytet

Ulżyło ci? Usiłujesz mnie obrazić,bo niczego nie zrozumiałes z przekazu notki.....typowy troll zainstalowany na portalu,do rozwalania ewentualnej dyskusji...
Już kilka razy dostaleś od innych blogerów opier...ale dalej usiłujesz zarobic 2 PLN.
Z kiciorem!

Obrazek użytkownika tricolour

28-04-2021 [11:36] - tricolour | Link:

@Trotel

I po co ci to było?

Wolno tylko lizać i się płaszczyć, bo ktoś wychowany w komunie ma lizanie partii we krwi, w genach wręcz. Krytyka więc spotyka się wyłącznie z agresją.

Napisz sensowną krytykę, to będziesz wrogiem śmiertelnym.

Obrazek użytkownika spike

28-04-2021 [11:54] - spike | Link:

następny mądry inaczej, zapytaj o poglądy tych co przechodzą do Hołowni, albo inny swoich pupili co to zmieniali partie jak rękawiczki, czy popierali komuchów by weszli do UE jako posłowie. Słyszałeś, czytałeś, by którykolwiek z waszej formacji krytykował partię, w której jest ? tak się składa, że bolszewicy i POlszewicy  wszystkim zarzucają bolszewizm.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [14:24] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

I tak jestem...bo jak komuś sie powie prawdę w oczy...to sięgaja po sztachetę...jakby mieli broń....lepiej nie prorokowac...:-))

Obrazek użytkownika Jabe

28-04-2021 [12:05] - Jabe | Link:

Srebrniki się zdewaluowały.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-04-2021 [12:23] - Zygmunt Korus | Link:

Od dawna to było widać (co też napisałem w listopadzie 2018 roku bez owijania w bawełnę: https://naszeblogi.pl/52019-fi...), że zdrada narodu i Polski jest przesądzona.
Tylko irytacja i zgorzknienie pozostaje, oraz bezsilna złość z okrzykiem "Sprzedawczyki na pohybel i won!!!" 750 miliardów obiecane, zostanie najpierw złupione po podgatowce zwanej ustawą o zasobach własnych: szczegółowy spis WSZYSTKIEGO do imentu, potem katastrat, opodatkowany wg stawek Unijnych... Głupiec sam najpierw da się ograbić, żeby zostać rabem. Kuźmiuk, bloger (to jedyny tytuł, na jaki od biedy zasługuje), donosi ludziom nad Wisłą łopatologicznie (niezamierzenie, bo nie wie, że wystarczy pod jego sprawozdania podstawić odwrotne znaki), co jego kompanija wysmaża... Przynajmniej wiemy, co te su...syny knują...!

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [14:32] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Kuźmiuk ma taka rolę...robi za politruka i propagandystę...dostaje temat,często przekaz dnia...i rozsyła po portalach...gdzie nie zaglądne to Czarnecki i żużel oraz Kuźmiuk...
kopiuj i wklej....
Oni dalej żyją propagandą gierkowska...A.Turski i "TU JEDYNKA!!! SŁUCHACIE JEDYNKI!!" ale to działa...dalej ten przekaz działa...40 lat...i dziala!!!

Ale nasze "społeczeństwo" en masse prezentuje poziom IQ 70...wystarczy na kupno piwa i rozpalenie grilla.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-04-2021 [13:40] - NASZ_HENRY | Link:

Pietrek jesteś gorszy od Kasandry ☺☻
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-04-2021 [16:49] - rolnik z mazur | Link:

@ autor, 
czy ktoś to szaleństwo zatrzyma? Pzdr

Obrazek użytkownika Marek Kudła

28-04-2021 [21:27] - Marek Kudła | Link:

To był i jest prawdziwy majstersztyk Jarosława Kaczyńskiego ! Za jednym zamachem porozumiał się z Nową Lewicą w sprawie funduszów odbudowy UE, pokazał ugrupowaniom koalicyjnym, że  koniec tej koalicji jest bliski, tak Porozumienia jak i Solidarnej Polski,  widzimy początek pogrzebu PO i bez znaczenia PSL i Konfe na scenie politycznej.  Zobaczymy jak zachowa się 2050, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku !!!

Obrazek użytkownika Jabe

28-04-2021 [22:17] - Jabe | Link:

Porzucenie listka figowego jest odważnym posunięciem.