Kowidowe impresje

" Jeśli należycie do grupy ryzyka to by chronić siebie i innych nie powinniście uczestniczyć w mszy "

To nie powinniście było wytłuszczone. 

Takie ostrzeżenie po niemiecku przeczytałem na tablicy przed kościołem katolickim Św. Gertrudy w Duesseldorfie- Eller. 

I to jest bardzo znamienne w tej całej plandemicznej hucpie. Siedźcie na dupie w domu i nie wloczcie się po ulicach. 

Faktycznie ludzi niewiele, dzień słoneczny więc usiadłem na ławce przed kościołem, wystawiłem gębę do słońca i zacząłem snuć jakieś myśli. 

Przypomniałem sobie zagadkę, którą kiedyś wyczytałem u Gurdzijewa. Brzmiała ona - jak przewieźć na drugi brzeg rzeki wilka, kozę i kapustę mając do dyspozycji łódkę, która może pomieścić tylko przewoźnika i jedną z tych rzeczy? 

I dalej wyobraziłem sobie prokuratura z P, który ma dowieźć przed II Miedzynarodowy Trybunał w Norymberdze zwanym poplandemicznym dwóch oskarżonych M i N oraz świadka koronnego S. 

Wyciągnięto ich z jakiejś dziury w ziemi brudnych, nie ogolonych i paplajacych, że wykonywali tylko rozkazy. 

Przybywszy do Norymbergi prokurator dowiedział się, że musi przewieźć swoich podopiecznych na drugą stronę rzeki Pegnitz, która przepływa przez Norymbergę. 

Ponieważ z całego świata przybywają prokuratorzy że swoimi oskarżonymi to wodnych środków transportu jest jak na lekarstwo. 

Już wcześniej zdesperowana ludność rozebrała mosty przeznaczając kamienie i kawałki betonu do budowy domów. W wyniku plandemi gospodarka była w totalnej ruinie. 

Prokuratorowi z P dano do dyspozycji jedynie dwuosobowy kajak. 
Jak prokurator ma przewieźć M, N i S wiedząc, że jak weźmie M to N natychmiast zlikwiduje swiadka koronnego S. Jak weźmie N to M zrobi z S to samo. 

To wszystko jest tak banalne jak swego czasu zauwazyla Hannah Arendt " banalnosc zła"- pisząc o procesie sprawnego urzednika Eichmanna, który tylko wykonywał  powierzone mu przez zwierzchników, zgodnie z prawem oczywiście, zadania. 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-04-2021 [14:41] - Pani Anna | Link:

Tak na marginesie, to w Niemczech może  Pan jeszcze usiąść  na ławce  i wystawić  twarz bez szmaty na słońce. Aż  tyle wolności, że  można  się  zachlysnac.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2021 [16:04] - rolnik z mazur | Link:

@ p. Anna, 
Zgadza się. Coraz więcej ludzi sami sobie nakładają kagańce i krzywo patrzą na tych bez. Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-04-2021 [16:10] - Imć Waszeć | Link:

A jak przewieść na drugą stronę rzeki plecak, kapustę, kozę, wilka i myśliwego, mając do dyspozycji łódkę z dwoma miejscami? Przy tym plecak raz załadowany do łódki może być wyjęty jako ostatni. A co się zmieni, gdy wybierzemy myśliwego lubiącego wpieprzać bigos z dziczyzną? Albo co zmieni się jak koza będzie "lubiała" wszamać plecak? ;)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2021 [16:37] - rolnik z mazur | Link:

@ imć, 
To trzeba się więcej nawioslowac w tą i z powrotem  albo " kill them all" i samemu zostać myśliwym. Pzdr

Obrazek użytkownika spike

19-04-2021 [18:50] - spike | Link:

Ciekawy w tym jest fakt, że ci wrzeszczący "wolnościowcy" , jak któryś zachoruje, albo ktoś z rodziny i cudem przeżyje, przestaje pyskować, pokornieje, najbardziej szokujące w tym jest też to, że z noszenia maski robi się taki wrzask, jakby trzeba było zamiast maski, majtki na głowę włożyć, tu już trzeba mieć nieźle namieszane w głowie. Ciekawe jakby wyglądała sytuacja, gdyby rząd ogłosił jakiś stan wyjątkowy, gdzie wszystkie prawa obywatelskie i cała ta demokracja by została zawieszona, do tego policja z prawem pałowania bez pytania, a może i strzelania, miałby kto odwagę podskakiwać? w ulubionych demokracjach zachodnich tak robią i to wszystkim "wolnościowcom" nie przeszkadza, ale z głupiej maski robi problem światowy. Ręce opadają.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2021 [19:34] - rolnik z mazur | Link:

@ spike, 

Barany, które się na łące pasą też myślą, że łąka jest ich. Głupich nie sieją. W tej pandemii może z 10 % kuma o co chodzi. Reszta to barany i q..., które z tej hucpy mają profity. Do której grupy ty należysz - sam wiesz. Pzdr

Obrazek użytkownika Pers

19-04-2021 [19:45] - Pers | Link:

W wojsku nosiłem onuce ale na stopach, nie na twarzy.
Jeśli ty lubisz onuce na twarzy to twój zakichany interes ale od innych wara.

"Ciekawe jakby wyglądała sytuacja, gdyby rząd ogłosił jakiś stan wyjątkowy, gdzie wszystkie prawa obywatelskie i cała ta demokracja by została zawieszona"
Marzy wam się takie coś, nie? Bolszewizm to jednak stan umysłu.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2021 [20:45] - rolnik z mazur | Link:

@ pers, 
my śpiewaliśmy- u mienia galowy niet patamu szto ja sawjet. Bolszewizm to nie tylko stan umysłu, raczej jego brak, to stan duszy i totalne podporządkowanie się władzy. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-04-2021 [19:54] - Pani Anna | Link:

@spike
Ciekawa rzecz, ale to glownie  najwiekszym zwolennikom i wyznawcom "pandemii" ciągle  ktoś  umiera (głównie  kuzynki), lub cudem wymyka się  smierci pod respiratorem. Ja namordnika nie noszę, staram się  żyć  normalnie, spotykam się  z rodziną  i znajomymi,  nie trzymam dystansu, rece myję  tak samo i tyle samo co całe  życie i... ciekawostka - żyję! Ja i wszystkie moje kuzynki.
,
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2021 [20:49] - rolnik z mazur | Link:

p. Anna, 
ba - nie tylko kuzyni i kuzynki. Ja nawet nie znam nikogo kto na kowid zszedł z tego świata, a trochę się po świecie włóczę. Pzdr

Obrazek użytkownika Pers

19-04-2021 [21:32] - Pers | Link:

Pani Anna
Ale członek sekty kowidowej powie Ci z oburzeniem - "ale przecież ludzie umierają!"
To naprawdę epokowe odkrycie, że ludzie umierają...

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-04-2021 [22:07] - Pani Anna | Link:

@Pers
Nie ma takiej głupoty,  której  covidowiec by nie wypowiedzial, ani w którą  by nie uwierzył.  Wedlug tego co wypisuja np. na TT to na tym Bożym świecie nie powinna już  ostać  się  żadna  żywa  kuzynka, ani znajomy sąsiada. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-04-2021 [20:50] - Imć Waszeć | Link:

Jakbym miał podnosić podatki, to też bym zachęcał policją do noszenia majtek na głowie. Taki to algorytm ;)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2021 [21:41] - rolnik z mazur | Link:

@ imć, 

Ten algorytm nawet nie jest zbyt skomplikowany. Widac najciemniej pod latarnią. Pzdr

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

21-04-2021 [07:18] - Zygmunt Korus | Link:

PiS to już faszyści groźniejsi dla polskiej populacji niż można by domniemywać... Kolejny barak w obozie koncentracyjnym domykany: Pospieszalskiego z odsłoną antykowidową szybciutko wycięto z sieci i potem wywalono z telewizji. Wystarczy tylko mnóstwo podobnych zamordystycznych faktów skojarzyć, żeby wiedzieć kto (jurgielt) nami zawiaduje i zacząć poważnie rozważać prywatne przedsięwzięcia antyrządowe i krzątać się w kwestii samoobrony fizycznej... Bo z tą emigracją na Białoruś to chyba w ostateczności... Ale w chwili obecnej to zdaje się jedyny kierunek bezproblemowy - ratunkowy. Przed laty zastosował ten wariant pewien Polak, hrabia, który po napisaniu książki antyżydowskiej, uciekł z Kanady do Mińska, a swoją publikację promował w kraju, w klubach "Gazety Polskiej" już z paszportem od Łukaszenki (vide: https://capitalbook.com.pl/pl/... ).
Takie czasy ktoś na tym forum jeszcze pamięta? Kwieciński - filosemita - rządził, ale był na tyle jeszcze słaby, żeby założyć wszystkim na gęby kneble... W obecnej sytuacji droga po paszporty emigracyjne na Białoruś została otwarta - każdy Polak, który z przyczyn politycznych, jako osoba represjonowana za antykowidowe poglądy nad Wisłą, będzie mile widziany i oficjalnie wzmocni populację obywateli za Bugiem. To ci się porobiło wskutek Dobrej Zmyły! Oddanej w ręce przez Ober Zwierzchnika banksterowi Zmora-Wiedzkiemu, wyciągniętemu z mycek z gminy Lubimy Lubawicz.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

21-04-2021 [07:01] - Zygmunt Korus | Link:

Antypartia ma już w sondażach 1%. Na razie lege artis próbuje coś robić w antykowidowej sprawie Ciesielczyk. Ciekawe kiedy po Niego przyjdą i kolbami w drzwi załomocą...? Milicjanci Piątkowi znaczy się... Teraz Kowidowi, bo już nawet sekcji zwłok nie trzeba przesuwać na pn: umarł na świrusa, skremować i puszkę oddać tylko do przechowania najbliższym ("a niech se z tym popiołem robią, co chcą, ich prywatna sprawa!") zgodnie z prawem kaduka, czyli sanitariatowym...

Obrazek użytkownika J z L

21-04-2021 [08:12] - J z L | Link:

Ciesielczyk to stan umyslu.Antypartia to partia
Logiczne?
Z tego co wiem to ta partia u Ciesielczyka ma nr, kolejny 199
cdn

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2021 [08:51] - rolnik z mazur | Link:

@ Zygmuncie

tto się porobiło. W najczarniejszych snach takiego scenariusza nie przewidywałem. Mniejsza o mnie, ja już swoje przeżyłem i to całkiem intensywnie ale trzeba się zastanowić jaki świat zostawiamy przyszłym pokoleniom. Ja zawsze mogę się zaszyć na wsi do której prowadzi jedna droga i pies z kulawą nogą tam nie trafi. Pzdr

Obrazek użytkownika Pers

21-04-2021 [09:32] - Pers | Link:

Rolniku, sa jednak tacy jak husky wyżej, którzy ciesza się z "nowego ładu" i zamordyzmu. 
No ale wiadomo, to bolszewicy są.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2021 [11:18] - rolnik z mazur | Link:

@ pers, 
to jest dość deprymujace. Rozumiem trochę lewactwo z Zachodu, bo komuny nie znają ale tu. To chyba jakieś dziecinne marzenie o surowym ojcu/wodzu.Infantylne społeczeństwo. Poł Pota widać czekają pzdr