Wspomnienia ze WSI - Gułag multikulti i zielony faszyzm.

Czyli koncepcja Tikkun olam. 
To żydowska koncepcja poprawiania świata. 
Nie ma się z czego śmiać.
Słowa "Tikkun olam" pojawiają się w modlitwie Żydów trzy razy dziennie- rano w południe i wieczorem.

Cała koncepcja poprawiania  świata wywodzi się z czasów zamierzchłych zapewne jeszcze z niewoli babilońskiej i miala obok uczonosci  ( postawieniu na naukę i wiedzę) jednoczyc Żydów w obcym środowisku. 

Judaizm jako cywilizacja sakralna uważa, że jednym z głównych celów istnienia Żydów jest " doskonalenie świata ".
Jest to idea stricte teocentryczna a nie antropocentryczna. Człowiek jest tylko przedmiotem a nie celem. 
Żydzi mają do wypelnienia misję polegającą na doskonaleniu świata poprzez przyblizenie ludzkości do Boga ( ich Boga) i jest jedną z podstawowych idei judaizmu. 

" Doskonalenie świata poprzez Królestwo Wszechmogącego "

Mamy takich ulepszaczy świata jak: Karol Marx, Trocki, Lenin, Herzl czy z wspolczesnych Wilus Gates, Soros Grzesiek itd. 

Z czego wynika rozjechanie misji z rzeczywistością? 

Zlaicyzowani Żydzi począwszy od XIX wieku pozostali często wierni tylko pierwszej części żydowskiej misji " doskonalenia świata " i pomineli tą drugą część równie fundamentalną i tym można tłumaczyć tą nad reprezentację Żydów w radykalnych ruchach spolecznych od wieku XIX do dziś włącznie. 

Mamy starcie ortodoksji ( Habad Lubawicz) z niereligijnymi, lewicowymi Żydami ( Wall Street, City of London). 

Dlatego Trump przegrał. 

Ci pierwsi wyznają judaizm i zasady etyczne, drudzy judaizm bez zasad etycznych. 

I mamy komunizm  socjalizm, feminizm, aborcjonizm, klimatyzm, kowidyzm.... I jeden Lucyfer wie co jeszcze. 

Jest to niezła przykrywka do lupienia frajerów. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-02-2021 [12:48] - Pani Anna | Link:

Bez wzgledu na to, kto za tym wszystki stoi jedno jeszcze mozemy, mianowicie puknac sie w czolo na to cale szalenswo i proby gnojenia oraz ubezwlasnawlaniania. W calej cywilzacjji lacinskiej, ktora mnie uksztaltowala chodzi przeciez glownie o czlowieczenstwo i pozostanie czlowiekiem zawsze, bez wzgledu na czasy i okolocznosci w jakich ludziom przychodzi zyc. Liczy sie droga, wybory jakich dokonujemy, a nie to, czy cel zostanie osiagniety, bo to moze nastapic juz nie za naszego zycia. Przyszedl czas proby i nie jest to nawet kwestia walki i smierci pod bombami, ale elementarnej odwagi cywilnej i wlasnie pukniecia sie w czolo wobec degradowania naszego zycia i podstawowej wolnosci poprzez medialne szczucie, mandaty i wmawianie nam niestworzonych rzeczy o bezobjawowym pomorze, przed ktorym mamy klekac.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

17-02-2021 [13:51] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anna 
też tak sądzę. Cywilizacja łacińska przegrywa w spotkaniu z cywilizacjami niższymi i to na całej linii. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta- nikt nie chce jej bronić. Brak przywódców, rozpad kościoła... Można wymieniać bez końca. Przegrywamy po prostu. Dajemy się strzyc jak te barany na pastwisku. Niemcy wprowadzają ID 2020 centralny rejestr, w którym wszystko będzie na kliknięcie. Czy się szczepiles, z kim spotykales, jakie masz poglądy itd. Komunizm sowiecki to był pikuś. Pzdr

Obrazek użytkownika Jan1797

17-02-2021 [15:16] - Jan1797 | Link:

Powiedzcie mi dlaczego kojarzę was z blokadą surowców na granicy niemieckiej?
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

17-02-2021 [15:37] - rolnik z mazur | Link:

@ Janie, 
Nie ma żadnej blokady surowców. Niektórzy tak mają zwłaszcza z demencją, że im się coś kojarzy ale nie wiedzą skąd i jak. Niestety na demencję nie ma skutecznych szczepionek. Pzdr

Obrazek użytkownika Jan1797

17-02-2021 [16:06] - Jan1797 | Link:

?; https://polen.diplo.de/pl-pl/0...
Czyżby ławeczka w demencji?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

17-02-2021 [13:57] - Roz Sądek | Link:

Ponieważ Pan Zbigniew Kuźmiuk wkleił artykuł - rzetelny, lecz niewspółbrzmiący, ba, wywrotowy dla prezentowanej przez @Autora i wtórujących mu potakiwaczy tezy, jakby Polacy to nic innego jak społeczeństwo imbecyli, nieuków, idiotów etc., zmienił błyskawicznie temat. Teraz towarzystwo ma dyskutować nie o głupocie Polaków, ale o multikulti, w podtekście o żydach. Tonacja podana, no to do roboty, komentować!

By jednak nie uciekło, bo może być użytecznie w kolejnej dyskusji:
https://naszeblogi.pl/58009-w-...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

17-02-2021 [14:19] - rolnik z mazur | Link:

@ roz
Jaki naród takie doktory. Z całym szacunkiem ale dr Kuźmiuka nie czytałam i nie czytam. Podobnie jak innych zadaniowanych. Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

17-02-2021 [18:19] - sake3 | Link:

@Roz Sądek........To już nie będzie o szczepionkach,strasznych oczach i zbrodniach Szumowskiego,namordnikach i wszczepianych czipach?Morawiecki nie będzie pokazywany jako banan?O ja Boga!

Obrazek użytkownika Roz Sądek

17-02-2021 [21:32] - Roz Sądek | Link:

@sake3
Jak nie będzie, jak będzie! Już w odpowiedzi @autora do @marsie można przeczytać:
Sądzę, że nawet do końca nie wiedzą o co kaman (to o rządzie). A generalnie sprawa jest zupełnie prosta.

Jak drut!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-02-2021 [08:42] - rolnik z mazur | Link:

@ sake, 
jesli wiedzą to tym gorzej. Bo to by świadczyło, że suwerena mają.. głęboko w poważaniu. Z uprzejmości zakładam, że dają się prowadzić specjalistom. Pzdr

Obrazek użytkownika marsie

17-02-2021 [15:27] - marsie | Link:

Rolniku - nie mogłem wcześniej i nie chcę tam wracać, ale już w 2018 roku opublikowałem (B.N. 59) notkę pt „CZY POLAKI TO GŁUPTAKI?”, w której stwierdziłem, że w większości jednak chyba nie, może zbyt optymistycznie, a poza tym – staram się „stać na ziemi” i od dawna już namawiam PiS (tam również!), wciąż przecież rządzący, aby się obudził i zaczął „myśleć i działać po polsku bardziej”– jak dotąd zadowolony zbyt nie jestem – ale przynajmniej jasno piszę, o co mi chodzi. Natomiast z Twoich wpisów, choć „licznych i krytycznych”, jakoś zbyt wprost nie wynika (nawet z tego!), kto tak naprawdę mógłby, czy powinien w końcu ten porządek w Polsce zrobić i „Polskę uratować”? Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

17-02-2021 [17:06] - rolnik z mazur | Link:

@ marsie, 
Gdybym to wiedział to bym napisał. PiS się kręci jak pies w poszukiwaniu ogona. Nie ma kadr, nie ma programu i nie ma jaj żeby się przeciwstawić wszechobecnego lewactwu. Sądzę, że nawet do końca nie wiedzą o co kaman. A generalnie sprawa jest zupełnie prosta. Pzdr

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

17-02-2021 [15:31] - Kazimierz Kozio... | Link:

nie pierwwsza to cywilizacja ktora byc moze zostanie wyrugowana. wariant pesymistyczny zaklada ze zwyciezy model arabski, optymisci ze zamordyzm chinski... poki co cywilizacja lacinska przegrywa ale kto wie jak to sie jeszcze potoczy kiedy zostanie przekroczony punkt krytyczny i masy wezma sprawy w swoje rece

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

17-02-2021 [17:13] - rolnik z mazur | Link:

@ kazimierz, 

A kiedy to masy wzięły sprawy w swoje ręce? 
Mogą sobie pokrzyczeć, poprotestować ale i tak nic to nie zmieni, jeśli nie pojawi się sytuacja rewolucyjna. Pzdr

Obrazek użytkownika Ptr

18-02-2021 [20:18] - Ptr | Link:

Jeżeli ktoś ma misję przybliżenia ludzkości do Boga to trzeba sie upewnić , czy przekazuje się wolę Boga , czy własne idee. Jeżeli przekaz jest dwuznaczny to połowa lub całość są kłamstwem. Jeżeli ludzkość ma bazować na przekazie o Bogu z drugiej ręki, czyli nie zadawać pytań , to ludzkość schodzi do niższej kategorii.  

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-02-2021 [21:19] - rolnik z mazur | Link:

@ ptr, 

Człowiek nie ma wiekszego znaczenia. Pzdr

Obrazek użytkownika Ptr

18-02-2021 [22:58] - Ptr | Link:

Ale nigdy nie miał. 
maluczkim objawia, przed wielkimi zakrywa - wieś zaleta. Lepiej nie mieć 200 programów tv ,  20 galerii wokół i 20 wieżowców za oknami.