Gowin przejmuje stanowisko przywódcy PO z przystawkami

Stanowisko szefa ciamajdanu ma wakat, bo ci, tzw. szefowie, to atrapy, wydmuszki. Łakomy kąsek dla głodnego Gowina, wybawiciela Lachów, rycerza niezłomnego, gotowego do walki z PiS-owskimi wiatrakami. Spotkanie z ryżym, który w szeregach PO ma wielu skryto-zwolenników, ma przybliżyć go do upragnionego splendoru i koryta. Ą czemuż on taki spragniony? Nauczyciel historii filozofii, bez jakichkolwiek kompetencji, chce być mężem stanu, wybawcą, a nie popychadłem, co wynika z jego kompetencji. Zresztą, słabowity nauczyciel historii filozofii, bo przeczytał, jak Platon chciał, by światem rządzili filozofowie. Nie doczytał biedula, że Platon przejął, swego czasu, władzę. Rządził tak nieudolnie, że mieszkańcy się zbuntowali i musiał uciekać. Całe szczęście, że był dobrym sportowcem, szybko biegał, więc uciekł pogoni.

Ale może generałom z PO potrzeba takiego szefa szefów, bo choć to ludzie wolni, ale z duszami niewolników, swego Pana mieć muszą. Nie ma pana Germańca, to może chociaż Gowin, też na "G". Niech ciamajdan ćwiczy zginanie karków, bo skoro nie ma szefa, jest szef, przewielebny Gowin. Jak któryś z nich się zasłuży, to nawet zostanie wyświęcony na Sancho Pansa?

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2021 [18:38] - sake3 | Link:

Może jest i wakat w opozycji,a przepraszam Wielkiej Koalicji z cyferką 276 ale Gowin nie ma tak znowu wielkich szans na to przywództwo.Niech tylko wyrazi taką chęć to od razu odezwą się wilki stare i młode też spragnione władzy w Ciamajdanie.Oj będzie się działo.

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2021 [19:14] - Jabe | Link:

Jest Pan dla pana Gowina trochę niesprawiedliwy. Na tle naszej klasy politycznej wypada całkiem dobrze. A w każdym razie nie ma co pomstować, że chce koryta, skoro po to ono jest. No i warto zwrócić uwagę, że bezwolne popychadła z duszami niewolników łatwiej znaleźć gdzie indziej.

Obrazek użytkownika Obserwator_3

11-02-2021 [18:09] - Obserwator_3 | Link:

Platon daleko nie uciekł, mieszkańcy Syrakuz dorwali go i sprzedali w niewolę, żeby choć częściowo powetować sobie straty.

Ale kto kupi Gowina?