Wspomnienia ze WSI - wciskać kit i dopychac kola onem.

Adres Ministerstwa Prawdy - Ul. Miodowa 15, pokoj. 101.Wawa. Pytać o Winstona. 
Pisanie na smartfonie uczy pokory. 
Kiedyś w czasach studenckich pracowałem w pewnej znanej ubezpieczalni, która oferowała produkt -emerytura + kapitał. 
Chodziło o to, że ubezpieczony wpłacal regularnie powiedzmy 100 zł miesięcznie i po przejściu na emeryturę dostawał to co wpłacił plus inflacja x wskaźnik. 

Nie chodzi o szczegoly. 

Chodzi o to, że produkt trzeba było " wepchnąć klientowi na siłę i dopchnąć kolanem " , wbrew faktom i zdrowemu rozsądkowi, stosując wyuczone tricki i podpierając je wykresami oraz opiniami naukowców z tytułami. 

Tak działa większość ubezpieczalni - wcisnąć kit i dopchnąć kolanem, podpisać umowę i szybko w nogi zanim klient się zorientuje. 
Podobnie ma się sprawa z Covid 19.

Wciskać kit i dopychac kolanem. A jak się zorientują to spieprzać gdzie pieprz rośnie. 

Spoko - większość się nie zorientuje. 

Ta swiadomie zaplanowana akcja ma na celu odwrócenie uwagi gawiedzi od tego co się dzieje za kulisami.

A chodzi o totalne przeformatowanie świata w kierunku cyfrowego niewolnictwa. 
Jeśli tego ludzie nie pojmą to czeka ich bolesne przebudzenie w " nowej normalności ".
Ci, którzy pamiętają komunę i dozyja nowej normalności stwierdzą, że tamta komuna to był czas" karnawału wolności ".
Co się dzieje? 
Obserwujemy totalny upadek kultury i upadek autorytetów z tytułami naukowymi. 

Ci co mogliby coś powiedzieć to milczą ze strachu. 

A przecież to wszystko już dawno zostalo zbadane i opisane. 

Już w latach trzydziestych ubiegłego wieku Joseph Unwin  w swoim dziele " Sex and Culture " udowodnił, że stopień rozwoju kulturalnego społeczeństw zależy od stopnia rozwiązłości seksualnej przed i po małżeńskiej

Im wyższa rozwiązłość tym stopień rozwoju niższy. 

Nie mam zamiaru przedstawiać dowodzenia tej tezy. Każdy może sobie ta cegłę ( ponad 650 stron) przeczytac tak jak kolega bloger książkę noblistki - Biegunki  czy coś w tym stylu. 

W każdym razie społeczeństwa monogamiczne i z zakazem seksu przedmalzenskiego znajdują się na najwyższym stopniu rozwoju. 
Wynika to z "...sublimacji energii seksualnej w socjalną kompetencje ".
Wystarczy jedno, dwa pokolenia i cofamy się w rozwoju. 

Dlatego nie powinno nikogo kumatego dziwić, że to całe, LGBT, dostępność seksualna, pobieranie organów do przeszczepów ( vide przypadek Polaka w Anglii), ten nowy kanibalizm, wiara w gusła ( kowid) wbrew liczbom i faktom, szaman z rogami na Kapitolu i setki innych idiotyzmów to dowody na to jak daleko upadliśmy w rozwoju cywilizacyjnym. 
I to jest świetnie przygotowany podkład pod " Nową normalność ".

Czas wskrzesić Polskie Państwo Podziemne. 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Obserwator_3

31-01-2021 [20:36] - Obserwator_3 | Link:

Witaj @Rolniku.

Jak masz kwadrans czasu, to rzuć okiem

Pozdrawiam
/-/ Obserwator

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2021 [18:44] - rolnik z mazur | Link:

@Witaj Obserwator, 
Dzięki za link. Pzdr

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2021 [19:21] - rolnik z mazur | Link:

@ Obserwator, 

Krótko i treściwie. Dlatego tak trudno nam się znaleźć pomiędzy Bizancjum w Brukseli i Berlinie i turanskim wschodem. Polacy kierując się w polityce emocjami przegrywają na całej linii z pragmatyzmem. Mało tego nie rozumieją, że to co jest dla nas prawdą dla Niemca prawdą jest to co stoi w przepisach. To co dopuszczalne jest na poziomie jednostki - każdy może robić błędy byle na swój koszt to już na poziomie władzy państwa takie podejście jest zgubne o czym boleśnie dowiadujemy się z historii i jakoś nie łapiemy tego
 Pzdr. 

Obrazek użytkownika Obserwator_3

31-01-2021 [20:35] - Obserwator_3 | Link:

Masz rację, święte Twoje słowa zarówno co do analizy jak i diagnozy. Miotamy się co do roli władz Państwa pomiędzy moskiewską turańszczyzną a brukselskim ongiś bizantynizmem, a obecnie coraz bardziej turańszczyzną. Po prostu Cywilizacja Bizantyńska tworzy aparat państwowy, który jest funkcjonalną maszyną do realizacji celów wskazanych przez władzę, ale sposób wskazywania tych celów jest już poza czyjąkolwiek kontrolą - dlatego Hitler spokojnie przejął stery tej bizantyńskiej maszyny i wprowadził co wprowadził. Pozbawiona fundamentów chrześcijańskich maszyna Cywilizacji Bizantyńskiej ma tendencję do degenerowania się w turańszczyznę.  

Obrazek użytkownika Jabe

31-01-2021 [22:31] - Jabe | Link:

A „turańszczyzna” jest wyzwiskiem, czy kryje się za tym jakiś sens?

Obrazek użytkownika Obserwator_3

01-02-2021 [12:54] - Obserwator_3 | Link:

@Jabe, oczywiście, kryje się, łatwo znaleźć w sieci jaki. I warto znać temat, bo nie tylko Rosja, ale i Turcja to czysta turańszczyzna w islamskim sosie, a ten temat nas nie minie (jak nie nas, to nasze dzieci czy wnuki). Ormianie mają już (niestety) pewną aktualną wiedzę o tych sprawach...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2021 [22:33] - rolnik z mazur | Link:

@ Obserwator, 

Słuszna uwaga. Powoli przechodzimy na jakiś miszmasz cywilizacyjny co wg. Konecznego nie może długo istnieć i pewnie wylądujemy w turanszczyznie jak Niemcy za Adolfa. Znajdzie się jakiś sprytny populista( może być grupa), który po prostu demokratycznie przejmie władzę i pokaże na co go stać. Pzdr

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-01-2021 [18:17] - NASZ_HENRY | Link:

Poliso lokaty to była inżynieria finansowa z najwyższej koszernej półki ☺

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2021 [19:23] - rolnik z mazur | Link:

@ Nasz_Henry
Zgadza się. Nie byłem dobry w te klocki - wciskanie kitu i dociskanie kolanem. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-01-2021 [22:56] - Marek1taki | Link:

Nowa Normalność to nie tylko monopol ideologiczny i skoki na kasę w rodzaju klimatyzmu. To już jawny udział w oszustwach finansowych w skali takiej jak Amber Gold.
https://www.salon24.pl/u/noseo...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-02-2021 [07:57] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek 1 taki, 
Nie mamy pana płaszcza i co nam zrobisz? Te giganty medialne urosły początkowo na państwowych zleceniach i zmonopolizowaly rynek. Mogą robić co chcą. Po to jest państwo żeby ukrócić takie działania ale za Bidena będzie to prawdopodobnie niemożliwe. Trzeba chyba w miarę możliwości zrezygnować z ich uslug i przejść znowu na analogowe działania. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

01-02-2021 [08:33] - Marek1taki | Link:

Zadbali o to by możliwości ominięcia cyfryzacji nie było. Dawno temu zwróciłem uwagę na wycofanie produkcji elektrycznych kuchenek na pokrętła. Tego nie spowodował rynek skoro jest popyt. To dzisiaj jest tylko denerwujące, że kuchenka wie lepiej czy ma grzać czy się wyłączyć, ale patrząc na postępy tego bolszewizmu za chwilę jej "inteligencja" i "ekologiczność" będą całkowicie "autonomiczne", czyli sterowane z sieci. Czy już nam nie mówią co mamy jeść?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-02-2021 [08:38] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek

A po cco 5 GG? . Nawet pisać trudno bo co chwilę poprawia. Smartfon wie lepiej co chce napisać. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

01-02-2021 [10:40] - Marek1taki | Link:

A gacie z gumy? O co im chodzi? Ostatnio zdobyłem dżinsy z czystej bawełny i na dodatek prawie w kolorze naturalnego indygo. To może już ostatnie.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

01-02-2021 [00:07] - Zygmunt Korus | Link:

Wystarczy tylko spostrzegać słowa, którymi się posługuje "nasza" władza: Nowy Porządek, Nowy Ład, wyszczepianie etc młócone na okrągło, by nas przyzwyczaić do NWO. Tak jak było do niedawna zamienianie "klubów" na "loże" czy podmienianie polskich fizjonomii we wszelkich "okienkach" na nieogolonych bojowników jakby rodem spod Jaffy. Salon24 powołano, bo miał przykryć sralon Michnika, Nowy Ekran zaproponował działy "Lub Czasopisma", żeby przykryć i ocieplić Rywina, wystarczy tylko dobrze słuchać i przyglądać się tej "nowej" semantyce, po przecież ci szubrawcy muszą jakoś do nas przemawiać..., wciskać ten kit.
Język tych oszustów jest źródłem naszej wiedzy o nich, dlatego warto być spostrzegawczym blogerem. Szacun, Rolniku z Mazur.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-02-2021 [08:10] - rolnik z mazur | Link:

@ Zygmuncie, 
Warto być spostrzegawczym. Nawet mi się nie śniło, że 1984 Orwella to była instrukcja obsługi. A czytałem go że 40 lat temu jeszcze z drugiego obiegu. Masz niestety rację choćby z tymi nie ogolonymi bojownikami jak nie przymierzając Niedzielski, czy jak on tam się kiedyś zwal. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

01-02-2021 [20:09] - angela | Link:

Pogadaliście sobie, jak Kargul z Pawlakiem. 
A samolot nad waszym polem, to nie przeszkadza.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-02-2021 [20:20] - rolnik z mazur | Link:

@ Angela
 a cco mma pipierpipiern ddo wwiawwiatrwwiawwiatrajwwiawwiatrwwiawwiatrajatwiatrajwwiawwiatrwwiawwiatrajatapatrajwwiawwiatrwwiawwiatrajatapzdrajwwiawwiatrwwiawwiatrajatapzdr 

Obrazek użytkownika angela

02-02-2021 [17:16] - angela | Link:

Ojj,  co sie stało rolnikowi.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-02-2021 [18:57] - rolnik z mazur | Link:

@ Angela, 
Nic się nie stało. Smartfon się wymknął spod kontroli i tyle. Pzdr