Wspomnienia z WSI - rebranding grypy.

Co to jest rebranding? 
Rebranding to proces transformacji jakiejś marki( w tym wypadku grypy), by osiągnąć lepszą pozycję na rynku. 
Przykładowo CPN zmienił się w PKN Orlen a ERA w T-Mobile. 

Nigdzie nie ma już więc stacji CPN. 
Poczciwa grypa też prawie zniknęła. 

Public Health England podaje, że globalna liczba zachorowań na grypę w 2020 roku spadla o 98% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. 

Tak się dzieje na całym świecie więc i u nas. 

Od początku roku 2020 do końca marca w PL zanotowano prawie 2 miliony zachorowań na grypę w tym 53 zgony. 
Od czasu wprowadzenia rebrandingu chorujemy na kowid i na niego umieramy w najgorszym przypadku - statystycznie 2, 3 osoby na 1000, czli tyle mniej więcej co na dawną grypę. 
Kto w to nie wierzy jest wyznawcą teorii spiskowych i najprawdopodobniej agentem ruskim, zwolennikiem złowrogiego kagebisty bez krzty sumienia, krótko mówiąc " ruską onuca ".

Jeśli i ja jestem - ruska onuca -to przynajmniej w dobrym towarzystwie. 
Poseł G. Braun jest ponoć ruskim agentem, redaktor Michalkiewicz i ostatnio Sebastian Piton, który zbuntował górali . 
Mało, że zbuntował prawdziwych górali to sam jest tyko przyszywanym góralem. 

A tymczasem główny oponent złowrogiego kagebisty Putina Aleksy Nawalny ( wyznania kupiecko - prawniczego ) po udanej kuracji w Berlinie wrócił do Moskwy, gdzie jak wiadomo przy pomocy "woli ludu" no i progresywnych sił ma przejąć władzę w Rosji,  jak nie przymierzając towarzysz Lenin. 

Berlin obstawia wszystkie opcje- i władzę i opozycję. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-01-2021 [13:07] - Marek1taki | Link:

Trockiego też wyślą do Moskwy i w tym akurat kibicujemy, bo my swoich Leninów i Trockich już mamy. To trochę krótkowzroczne ale my Rosji nie zmuszamy do siedzenia z wojskiem w Królewcu.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-01-2021 [16:05] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek, 

Ich nie trzeba zmuszać. Poza kibicowaniem nic nam nie zostało. Karty rozdają inni. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-01-2021 [13:37] - Marek1taki | Link:

A o Nawalnym już z Putinem rozmawia facet tego programu w Polsacie. Nie pamiętam co śpiewał ale ma śmieszną maskę. "Twoja twarz brzmi znajomo" czy jakoś tak.
https://niezalezna.pl/376039-m...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-01-2021 [16:09] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek, 
Dlaczego nie Tusk rozmawiał tylko jakiś Michel? 
Putin by na pewno króla Europy posłuchał. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-01-2021 [16:28] - Marek1taki | Link:

Fakt. Znają się z molo.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

22-01-2021 [22:56] - Roz Sądek | Link:

Trump, Biden, ba, cały kongres i senat w maseczkach, Putin nie tylko w masce, ale i w kombinezonie. Najbogatszy człowiek świata, a jakże w maseczce, przywódcy najbogatszych i najludniejszych krajów w maseczkach. Dacie wiary - Papież w maseczce. Kapituła Nobla, jak nic, w komplecie w maseczkach. Na MIT, Harvardzie, Stanfordzie, Caltechu, Cambridge, Oxfordzie... 24/7 - wyłącznie w maseczkach. Allllle ludziska, rolnik z mazur podparty przez niekwestionowanych tuzów nauki: Brauna, Michalkiewicza i samego Pitonia (!!!) pisze to co czytamy. Coś w tym musi być, bo przecież nasz ww. krajowy trust mózgów - wliczam w to nie wymienionych, a znanych na NB specjalistów od covida, religii, zarządzania, ekonomii, informatyki, literatury i całego spektrum nauk i zabobonów, ma nie tylko głowy od parady i powszechnie znane osiągnięcia badawcze i zawodowe, to musi mieć w rękach  jeszcze jakieś ważne kwity. Kto wie kiedy wypłyną i kto wie co zgotują światu ???
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-01-2021 [08:30] - rolnik z mazur | Link:

@ Róż, 

No i co z tego wynika?
Wynika z tego, że skoro takie tuzy polityki jak w. w. dobrowolnie noszą kagańce to po prostu nie mieści się w głowie, że to ściema. Masz dobre zadatki na posłusznego niewolnika. A co zgotują światu to już dawno wiadomo - widać, słychać i czuć. Raj dla nierobów i parobków. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-01-2021 [09:48] - Pani Anna | Link:

@Rolnik
Roz udowadnia, że ten tani teatr jest niezwykle skuteczny. "W gazetach pisali", "w telewizji mówili" to musi być prawda, tak wiekszość ma zakodowane. Jakie to jest proste i prymitywne, nawet nie nazwałabym tego szumnie jakąś "socjotechniką"... Trudno, żeby ci, co ten teatr kreuja i graja w nim swoje role nie nosili stosownych kostiumów. Idealna sytuacja dla tych, co z myśleniem są na bakier, a i do szkoły mieli pod górkę. ( Roz tak szumnie i wylewnie żegnał się niedawno z Adminem w ostatnim słowie na pożegnanie, a tu proszę, już z powrotem. Nie ma co robić na emeryturze, wszystko pozamykane, to tylko NB pozostały.)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-01-2021 [11:02] - rolnik z mazur | Link:

@ Anna, 
Dokładnie. Mylą przekaz medialny z rzeczywistością. Nie przyjdzie do głowy, że to teatr dla gojów. Nie wiem co się z tymi ludźmi porobiło. A zdaje się nawet wykształceni czasem ... Pzdr

Obrazek użytkownika Roz Sądek

23-01-2021 [12:02] - Roz Sądek | Link:

@Pani Anna
"Jakie to jest proste i prymitywne, nawet nie nazwałabym tego szumnie jakąś "socjotechniką"... Trudno, żeby ci, co ten teatr kreuja i graja w nim swoje role nie nosili stosownych kostiumów. Idealna sytuacja dla tych, co z myśleniem są na bakier, a i do szkoły mieli pod górkę."

Ta. Dziwny ten teatr, już tylko z mojej krótkiej wyliczanki: Trump, Biden, ba, cały kongres i senat, Putin .... Najbogatszy człowiek świata, przywódcy najbogatszych i najludniejszych krajów. Dacie wiary - Papież, Kapituła Nobla w komplecie, profesura i studenci MIT, Harvarda, Stanforda, Caltechu, Cambridge, Oxfordu... Ci wszyscy i niekończąca się lista niekwestionowanych tuzów nauki, miliarderów, przywódców religijnych i kapłanów, rewolucjonistów od lewa do prawa i prawie cała populacja ziemi ubrała kostiumy, by odegrać spektakl dla swoich ukochanych widzów, tzn. dla Pani, rolnika z mazur, Brauna, Michalkiewicza i samego nawet Pitonia! Ups, zapomniałem o ca tuzinie specjalistów od wszystkiego blogerów NB - wybaczcie. Wiem, wiem, jesteście wybrańcami i tu już nawet nie próbuję zgadywać, KTO tak ustawił ten teatr - ICH jako aktorów i WAS jako widzów. Niestety ten KTOŚ ma problem. ONI marnie grają, a WY jesteście najbardziej wyrobionymi widzami nie tylko tak marnej jak ta inscenizacji. IMO mają pecha.

@Pani Anna
( Roz tak szumnie i wylewnie żegnał się niedawno z Adminem w ostatnim słowie na pożegnanie, a tu proszę, już z powrotem. Nie ma co robić na emeryturze, wszystko pozamykane, to tylko NB pozostały.)

Teraz piszę na zlecenie. Jest kasa jest komentarz.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-01-2021 [12:43] - Pani Anna | Link:

@Roz
szerze wątpię, że Pan pisze na zlecenie, nie istnieje ktoś, kto Panu by cokolwiek zlecił. Po prostu nuda, panie, nuda... Wszędzie dobrze, ale na NB (niestety dla nas) najlepiej.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-01-2021 [13:53] - rolnik z mazur | Link:

@ roz

A choćby i wszyscy założyli kagańce to mojego zdania nie zmienię. To teatr dla gojów i widzę na twoim przykładzie, że to się naprawdę da zrobić. Mówisz mu, że plują  a on, że deszcz pada i już. Potrafisz interpretować ogólnie dostępne dane o śmiertelności tego kowida? Słyszałeś coś o badaniach na temat zakwaszenia organizmu poprzez ponowne wdychanie CO2? Jak nie to się zapoznaj. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-01-2021 [10:15] - Marek1taki | Link:

Kuglarze noszą kagańce bo mają to w umowie o pracę.
O rozsądnych w programie Pospieszalskiego pisze peter15k
http://peter15k.szkolanawigato...
"W końcowej fazie „eksperci” wznieśli się na „wyższy” poziom wyśmiewania się z Tradera w związku obawami z potencjalną likwidacją gotówki nie widząc różnicy w potencjalnym szturmie na banki po gotówkę ze szturmem z pustymi kartami kredytowymi. Najbardziej śmiał się szef Polskiej Agencji Prasowej. No cóż koryciarze nigdy nie zrozumieją „ludu prostego”."

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-01-2021 [12:46] - Pani Anna | Link:

@Marek1taki
nawet, gdyby nie mieli tego w umowie o pracę, to i tak by nosili. Płatni socjopaci, którzy z najwiekszą radością biora udział w gnojeniu Polaków.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-01-2021 [13:47] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek 
Jestem takiego zdania jak Trader. Zresztą pisałam to już dawno. Ten się śmieje.... Itd To zmasowany i globalny atak przeciwko zdrowemu rozsądkowi. Ludzie myślą, że ci premierzy, prezydenci to tak naprawdę. To tylko usłużni słudzy... z pewnością nie narodu. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-01-2021 [15:16] - Marek1taki | Link:

Rolniku! Czyżbyś dzielił rozsądki na zdrowe i chore?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-01-2021 [16:25] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek, 
Jest tylko jeden-  chłopski. Pzdr