Wspomnienia ze WSI - niebezpieczne czasy dla staruszków

Wesołe życie staruszka?
Już było i se newrati.

Swego czasu przeczytałem informację o tym, że ostatni rok życia człowieka kosztuje zusy, rodzinę mniej więcej tyle ile jego dotychczasowy pobyt na ziemi. 

Prawdopodobnie chodzi o ludzi starych i schorowanych, bo przecież nie o nagle wypadki losowe. 

Mogę to sobie logicznie wytłumaczyć. 

Opieka medyczna, "domy spokojnej starości" kosztują. 

Czasy dla staruszków nastały ciężkie. 

Nie sądziłam, że dożyje czasów, gdy psy będą biegac bez kagancow oddychając swiezym powietrzem a ludzie sobie je nałożą wdychając ponownie to co wydychali. 

Prowadzi to do nadmiernej zawartości CO2 i zakwaszenia organizmu co w efekcie może dać dobrą pożywkę do rozwoju raka. 

Efekt ten znany jest od lat 30- stych ubiegłego wieku. 

" Szczepienia " zaczęto od grup ryzyka czyli służb i staruszków. 
Efekty znamy z Norwegii. 
Oficjalne dane:
59 034 osób zarażonych kowidem. 

521 osób zmarło ( głównie starszych z chorobami współ istniejącymi). 
Czyli ca ( dla ułatwienia) 1 osoba na 10 000 umarła. 

Zaszczepionych zostalo ca 25 000 osób

Umarlo  na NOP -23 osoby. 

Czyli ca. 1 na 1000 osób. 

Wynika z tego ( na podstawie dotychczasowych danych), że szczepienie jest dziesięć razy bardziej niebezpieczne niż zachorowanie. 
Doczekaliśmy się pięknych czasów, gdy nie poddanie się szczepieniom jest wyrazem zdrowego rozsądku, ba aktem ruchu oporu przed opresyjnym aparatem państwa. 

Jednym słowem wojna biologiczna w pełnym toku. 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-01-2021 [11:31] - NASZ_HENRY | Link:

Numerologia to trudna sprawa!
Dzisiaj w Polsce
Liczba zakażonych:
4835
Liczba przypadków śmiertelnych:
291
231 - choroby współistniejące
60 - COVID-19

Procenty sam Pan sobie policzy ☺
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-01-2021 [14:46] - rolnik z mazur | Link:

@ Nasz.. 
Wcale nie taka trudna jak się ma wiarygodne dane. Twoje dane pokazują, że na na kowid umiera ca.1,2 osoby na 1000 zarażonych czyli tyle co na normalną grypę. 
I tyle. Pandemia kowidowa to nie medyczny problem tylko polityczno ekonomiczny. Pzdr

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-01-2021 [21:09] - NASZ_HENRY | Link:

Ten optymizm to zeszłoroczny!

Poprawny wynik to:
W wersji dla jurnej młodzieży  - 1,2% czyli 12 osób na 1000 zarażonych
W wersji dla schorowanych seniorów -  6% czyli 60 osób na 1000 zarażonych

☻wskazówka.
Procenty najpierw liczymy potem pijemy ☺

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-01-2021 [22:10] - rolnik z mazur | Link:

@ nasz.. 

Każdy przypadek wymyka się procentom. Pzdr

Obrazek użytkownika Pers

19-01-2021 [12:14] - Pers | Link:

Pozdrawiam kolegę "płaskoziemca" :)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-01-2021 [14:35] - rolnik z mazur | Link:

@Pers
Pozdrawiam. 

Obrazek użytkownika sake3

19-01-2021 [12:47] - sake3 | Link:

Doczepił się Pan tych szczepień jak rzep psiego ogona a nie widzi innych form opresyjności państw.Może czas najwyższy by spojrzeć na inne kwestie na razie niezauważane.Eutanazja Polaka w Wielkiej Brytanii jest chyba bardziej zatrważającym sygnałem niż maseczki traktowane przez Pana jako zbrodnia przeciw ludzkości.Pan tej kwestii nie zauważa? Nie oburza się? Dziś jest ten Polak zagładzany w świetle prawa by jego organy przeznaczyć do przeszczepów,jutro pewnie znajdzie się więcej przymusowych kandydatów.Ale to przeież mało wazne.bo nie o maseczkach i nie uderza w polski rząd prawda?

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-01-2021 [13:28] - Pani Anna | Link:

Droga Sake, my płaskoziemcy ubolewamy nad losem Polaka w Wielkiej Brytanii, jednak nic poza tym, co robi dla niego Rodzina zrobic nie możemy, nie mamy wplywu na rząd WB.
Nie chcesz przyjąć do wiadomości, albo twój umysł broni się przed tym uparcie, że w 2020 r zmarło o 70 000 wiecej Polaków w POLSCE niz w latach ubiegłych, NAJWIECEJ od czasu II Wojny, z tego na siłę, kreatywną "ksiegowością" można ok. 29tys przypisać "pandemii". Czyli 40 tys Polaków zmarło, choć nie musiało, ponieważ zostało pozbawionych dostępu do opieki medycznej z powodu wstrzymanych planowanych zabiegów i operacji, przerabiania łóżek szpiatlnych na "covidove". Nie wzrusza cię to? Ale po co ja to właściwie piszę, mądry to widzi i rozumie, dla Sake elaboratu nie starczy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-01-2021 [14:34] - rolnik z mazur | Link:

@sake, 
Ależ mnie to oburza i to jak. " Polski rząd " - dobre- działa dokładnie tak samo jak inne przeciwko obywatelom. Ma ich głęboko w domu... Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

19-01-2021 [17:20] - sake3 | Link:

@Rolnik z mazur........Maksimum lekceważenia do mojego wpisu już Pan i inni zrobili,ale może spojrzy Pan na sprawę Polaka szerzej.Bez znudzenia, bez nieco więcej niż zerowego zaciekawienia i bardziej dalekowzrocznie.Brak reakcji na zagłodzenie Polaka będzie oznaczało w przyszłości przyzwolenie na eutanazję i to z byle powodu: chocby z oczekiwań rodziny,kosztowności kuracji,starości a przede wszystkim pieniędzy i tak potrzebnych organów.Te ostatnie będą oczekiwane przez bogatych i rządzących światem dopóki nauka nie wymyśli innych części zamiennych.Ale co tam-jedyną odpowiedzią jak zwykle jest-polski rząd przeciw obywatelom. Faktycznie żałuję,że nawet tę sprawę w ogóle poruszyłam.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

19-01-2021 [19:29] - Zygmunt Korus | Link:

@sake3
A według jakiej to skali ocenia Pani ważność przejawów czynienia nam zła? Eutanazja czy depopulacja? Doprawdy ma Pani wybór, prawda... Rząd zapędza nas do wyszczepiania (czuje Pani to słowo... dotąd używane w jakim kontekście? z ust weterynarzy...) i nie reaguje w obronie Polaka przeznaczonego na części... Co ważniejsze? I tak dalej, itp. Faktycznie dylematy..., żeby je tutaj podnosić w obronie kogo, czego...?

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-01-2021 [15:14] - Pani Anna | Link:

@ZK
nasze życie juz dawno straciło znaczenie, ma mniejsza wartość niż życie tego przysłowiowego karpia wielkanocnego :)), czy innej żabki, ktora musi się przenieść 100m dalej, bo człowiekowi zachciało się obwodnicy... A jakie ma znaczenie życie jednego człowieka, skoro z jego części zamiennych można uratować życie 5 innym? I tak dalej... Strzyc, czesać i szczepić to bydło...

Obrazek użytkownika sake3

19-01-2021 [16:46] - sake3 | Link:

@Zygmunt Korus.....Na jakiej podstawie Pan pisze że rząd nie reaguje w obronie Polaka?Z ramienia prezydenta Dudy Sekretarz Stanu Szczerski podjął rozmowy z ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce Anną Clunes i polskim ambasadorem w Londynie.Brytyjski rząd nie zgadza się nawet na dostęp polskiego konsula do chorego,a sędzia brytyjski Cohen wydał ponownie negatywny wyrok po interwencji prawników.Rząd brytyjski nie chce nawet wydać Polaka którego polski rząd chce przewieźć do kliniki Budzik o co zabiega profesor Maksymowicz.Ileż niechęci trzeba aby tę smutną sprawę sprowadzić do ataków na rząd i porównywać ze szczepieniami uważanymi przez Pana za depopulację.Czego Pan tak naprawdę chce,żebyśmy przyjęli do wiadomości,że pandemia to wymysł polskiego rządu? 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-01-2021 [17:04] - rolnik z mazur | Link:

@ sake, 
Nie bądź naiwna. Polski niby rząd robi to co mu każą- ruki pa szwam i malczat. A jeśli chodzi o WB to od kiedy oni nas traktowali poważnie? Sędzia Cohen - to już wiele tłumaczy dla kumatych. Pzdr

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

19-01-2021 [19:35] - Zygmunt Korus | Link:

Tak, uważam, że plandemia obejmuje skorumpowane władze na całym świecie, w tym polskich sterowników-czynowników. A petycję do brytyjskiego premiera podpisałem wcześniej niż pan Szczerski się obudził (zresztą jak już mu było wstyd przed opinią publiczną dalej drzemać...).

Obrazek użytkownika terenia

19-01-2021 [21:57] - terenia | Link:

Francja zmodyfikowała swój plan "wyszczepiania"" Od poniedziałku francuskie władze udostępniają szczepionkę wszystkim osobom znajdującym się w grupie podwyższonego ryzyka. Są to pacjenci cierpiący na ciężką niewydolność nerek lub na raka oraz osoby po przeszczepie. Zastrzyki będą także przyjmowały osoby z zespołem Downa. Kampania szczepień obejmie również osoby starsze powyżej 75. roku życia. W sumie szczepienia będą dotyczyły niemal sześć i pół miliona Francuzów."(za IAR)
Tak więc do grupy szczepionych w pierwszej kolejności tj.osób starszych w domach opieki i personelu medycznego powyżej 50 roku życia dołączona została grupa wymieniona w powyższym cytacie. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-01-2021 [22:17] - rolnik z mazur | Link:

@ terenia
Eugenika w pełnej krasie. Tych sk... synów ... Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy. Pzdr