Głosowanie korespondencyjne - "schizofrenia" totalnych

Kiedy w Polsce rządzący chcieli zorganizować wybory korespondencyjne, w związku z pandemią, to totalni uznali to zamach na demokrację i próbę sfałszowania wyborów. Gdy w USA, w związku z pandemią, zorganizowano wybory korespondencyjne, uznali to za pełnię demokracji, a wybory za uczciwe. A dlaczego tak? Tam była to szansa dla wygrania wyborów przez lewicę, co też się ziściło. Teraz pytanie, czy totalni kłamali wówczas, czy kłamią teraz? A może to schizofrenia (nie sprawdzałem, czy nazwa jest precyzyjna)?

Totalni chcą zdobyć władzę siłą, co wielokrotnie spróbowali. Hasło "ulica i zagranica" jest podsumowaniem w pigułce. Marzyło się im wywołanie masowych protestów, a jeden TW, jeden z wielu, nawoływał do marszu na Warszawę. A gdy w USA tzw. "ulica" wystąpiła w obronie Trumpa i przeciw oszustwu wyborczemu, to źle. Dość już tych kłamstw i mowy nienawiści w wykonaniu naszych totalnych.

Dodam jeszcze, że sprawy Amerykanów są ich wyłączną sprawą. Dajmy na to mikrusa Microna, który pacyfikował we Francji protesty przeciw sobie, a wspiera identyczne w USA. A taki półTusk, gdzie za jego rządów pacyfikowano pokojowe demonstracje w Polsce z okazji Święta Niepodległości 11 listopada, strzelano kulami gumowymi do górników, a teraz potępia podobne protesty w USA. Co więcej, zabrał pieniądze Polakom, a Trump je dał.

Światem rządzą oszuści i hipokryci, do których Trump, chyba nie pasował.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaciszek

07-01-2021 [20:32] - Kaciszek | Link:

Trump to kowboj. Nie pasował do śliskich...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-01-2021 [22:05] - wielkopolskizdzichu | Link:

Kowboj od jazdy na cudzych grzbietach. Za samo jego postępowanie wobec Covid 19 w USA, powinien być wsadzony za kraty.   

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-01-2021 [22:47] - Marek1taki | Link:

Fakt.
Trump ugiął się wiosną:
1. nie spacyfikował czerwono-czarnych rasistów
2. wprowadził pandemię zamiast normalnej normalności w walce z atakiem kowidem

Obrazek użytkownika sake3

08-01-2021 [07:06] - sake3 | Link:

@Marek1taki........A co to jest ,,normalna normalność''?I w jaki sposób wprowadził pandemię?Fajnie się Pana czyta,prawie jak rolnika z mazur.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-01-2021 [08:32] - Marek1taki | Link:

@sake Dziękuję za komplement.
Normalna normalność to taka tradycyjna a nie w nowomowie oznaczająca nienormalność jak nowa normalność, którą zapowiedział premier Morawiecki.
Pandemia to szereg działań wprowadzonych globalnie, w tym przez polski rząd, parlament, prezydenta i administrację i służby do zniewolenia ludzi pod pretekstem rzeczywisegj infekcji koronawirusem - wirusem bojowym.
Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-01-2021 [17:28] - rolnik z mazur | Link:

@sake@
dzięki za komplement. Zawsze wiedziałem, że masz dobry gust. Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

07-01-2021 [23:35] - Jabe | Link:

Tzn.?

Obrazek użytkownika mmisiek

07-01-2021 [20:49] - mmisiek | Link:

Gwoli ścisłości to schizofrenia dotyczy nie tylko tzw. opozycji - wszak dopiero wczoraj chcieliśmy obalać Łukaszenkę, a dzisiaj już fałszowanie wyborów uznajemy za "wewnętrzną sprawę".

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-01-2021 [22:45] - Marek1taki | Link:

:-) Nieprawdaż?

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-01-2021 [22:44] - Marek1taki | Link:

U nas komuchy były przeciwne wyborom korespondencyjnym bo:
1. nie zdążyliby ich sfałszować
2. mieli Gowina i Dudę by lansować Trzaska

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

08-01-2021 [08:54] - AŁTORYDET | Link:

ad-1) Zgoda. Byłoby to trudne, ale nie niemożliwe.
d-2) Gowin mial pozycję win-win, ale Duda miałby lansować syna "Justyny"? Szaleństwo.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-01-2021 [14:15] - Marek1taki | Link:

Duda go lansował chociaż nie twierdzę, że świadomie.
Jednego dnia podpisał ustawę o wyborach korespondencyjnych (piątek) a w sobotę już były inne naciski co skończyło się przesuwaniem terminu poza termin zgodny z konstytucją i wycofywanie Kidawy. Nie zrobił jako prezydent nic by odbyły się w maju - był 17 i 24 maja. Wykreował przeciwnika.
W rzeczywistości taki był interes ponadnarodowy by mobilizować elektorat wbrew naturalnym nawet skłonnościom. Ruszyły kampanie homo, zapraszanie Biedronia.
Twardym naciskiem na Dudę był test lojalności w postaci pandemii. Mantry dotyczące pandemii są dzisiaj jak wyznanie wiary w geniusz Stalina.
Nie wiem czy dobrze kojarzę Dudę z rytem szkockim a Trzaskowskiego z Wielkim Wschodem? Jeśli tak jest to są podziały stref wpływu by nikogo innego nie dopuścić do władzy. Nie sama Magdalenką ani wpływami konkurujących mocarstw kieruje się nasza polityka: myśl globalnie działaj lokalnie - tak jakoś było.