Wielki sukces Ewy Kopacz w ONZ

Pani premier odleciała. Sukces goni sukces. Dlaczego PEK nie "odhaczyła" swojego wielkiego triumfu w ONZ? Może przez wrodzoną skromność...
Ze zdjęcia można usunąć Andrzeja Dudę. Można też dodać Ewę. Efekt?  Sami zobaczcie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zofia

01-10-2015 [08:32] - Zofia | Link:

Dobre. Wygląda jak u cioci na imieninach. A gdy jest nasz polski Prezydent, to wygląda jak spotkanie wielkich tego świata.