Czy lewactwo zniszczy krzyże na cmentarzach?

Od napaści na Kościoły, na modlących się ludzi nie ma nawet kroku, aby napadać i dewastować cmentarze, aby bić odwiedzających swoich bliskich zmarłych. Szatan nie lubi, że Polska jest monarchią Chrystusa. 

Lewactwo obrało sobie wielce wymowny symbol do klapania dziobami i paszczękami przeciw prawu Boga, danym w Dekalogu. Symbol błyskawicy obrali sobie Niemcy za Hitlera. Może ktoś nie wie, ale Niemcy rozpoczeli swoje rządy od czystki eugenicznej, od wymordowania osób niepełnosprawnych. Następnie taki ststus przypisano innym rasom, w tym Żydom i Cyganom, których postanowiono zgładzić i który to zamiar, w dużej części, wykonano. Znak błyskawicy jest nieodłączną częścią eugenicznevo ludobójstwa. 

Ataki na Kościoły i nasze prawo do wyznawania wiary chrześcijańskiej, jest agresja Szatana. Aby tylko patrzeć, jak po Kościołach, zaatakują cmentarze. Jezus zwycięży. Amen.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [17:41] - sake3 | Link:

Oczywiscie że będą przynajmniej się starać W ubiegłym roku cmentarze były solą w oku odmóżdżonych celebrytek krytykujących i wyśmiewających wizyty na cmentarzach,kładzenie kwiatów i zniczy.

Obrazek użytkownika angela

27-10-2020 [18:16] - angela | Link:

No cóż,  wzorce które młodzieży podane są do naśladowania, nie pozostawiają wątpliwości.
Szatanskie  wychowanie, kiedy młodzieży wbija się w umysły i gotowi są walczyć za to, że zabójstwo dziecka, jest dobrem dla kobiety, jak i dla dziecka.
Nastepuje bandytyzm uliczny, dewastacja Kosciolow, brak szacunku dla kogokolwiek, a nawet dla siebie, bo młodzi narażają się na utratę zdrowia i zycia, to jest polityka BEZ MILOSCI.
Kto to jest "nteligencja bez milosci",  to właśnie jest szatan.
Egoizm totalny, chocby zabic, byle mnie bylo dobrze i przyjemnie, maly  czlowiek i jego zycie nie przedstawia  zadnej wartosci.
Nie tedy droga,  bo sytuacja moze sie latwo odwrócić,  i lewactwo samo sobie wychowa katów.
Zastanowcie się. 

https://youtu.be/7neVcvI8O20

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [18:36] - sake3 | Link:

Nie tylko u mlodzieży.Na blogu pana Hatalskiego niejaki tricolour nazywał dzieci chore pokrakami.Wyśmiał moje sugestie jako ,,rzewne'' że dzieci z Zespołem Downa są pogodne,ufne,roześmiane i kochające.Takich ludzi dziś jest wielu.Czyż można się dziwić młodym ,że rycząc i wyzywając podeszli grupą pod dom posłanki PiS wychowującej córkę z tą chorobą?.Co chcieli zrobić tej dziewczynie-przestraszyć a może wykrzyczeć,że jest nic niewarta?Powiemy -to są tylko dzieci,ale tricolour jest dorosły.Czy swoim dzieciom też wpaja pogardę do chorych i kalek? Więc może niedługo będzie wołał,by z przestrzeni usunąć wszystkich chorych i kalekich bo drażnią jego wzrok?

Obrazek użytkownika tricolour

27-10-2020 [18:49] - tricolour | Link:

@Sake

Dotknąłem do żywego, prawda? Bo to prawda tak zabolała i stąd ten Pani wstrząs, że ktoś to tak właśnie nazwał, jak jest.

Już Pani wie, skad protesty na taką skalę? Bo nikt nie chce tego w domu, przez całe lata, co Panią tak wstrząsnęło tylko chwilowo. Bez względu na to, jaką się dorobi rzewną opowieść.

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [19:49] - sake3 | Link:

@tricolour....Raczej zabolała mnie Pańska bezduszność,bezmyślność i brak jakiejkolwiek empatii.Pa jest z tych co garbatego wyśmieją za garb,inwalidę z brak nogi czy ręki,slepego że nie widzi.Teraz już rozumiem że tak zachowuje się dzisiejsza młodzież czerpiąca wzorce od takich jak Pan.Mam nadzieję,że Pańskich komentarzy nie przeczytał żaden z rodziców jakiegokolwiek chorych dzieci które z taką pogardą nazywa Pan pokrakami.

Obrazek użytkownika tricolour

27-10-2020 [22:02] - tricolour | Link:

@Sake

Pani mnie nie zna, nie wie o mnie nic. Ale zeby być empatycznym, to garbatego trzeba nazwać garbatym.

Pani non stop obraża innych ludzi i wyzywa więc nagła czułośc do Downa to szczyt obłudy. Proszę spojrzeć niżej na katoliczkę Angelę z jej miłością bliźniego. Do Lucyfera prędzej...

Obrazek użytkownika Kaciszek

28-10-2020 [15:39] - Kaciszek (niezweryfikowany) | Link:

Wy lubicie "dotykać do żywego" - a raczej do martwego....nienarodzonego.

Obrazek użytkownika angela

27-10-2020 [21:43] - angela | Link:

@Sake, im nie chodzi o zadne dzieci.
Ich zadaniem, sa zadymy w celu usuniecia rzadu.
Ticolour, Jabe, rolnik i lewatzku, i reszta,  pracuje tutaj caly czas, w tym celu, a zmieniające się tematy, to tylko temat do plucia na rząd, a jak nie ma tematu, to wymyślają bełkot,  oby nikt nie wiedział o co im chodzi.

Tricolour,  nagotuj tym swoim pokrakom żarcia,i ciesz się żeby bardziej nie spokraczały,   a od innych dzieci, to trzymaj się z daleka potworze,  a  to będzie najlepsze dla nich.

 

Obrazek użytkownika sake3

28-10-2020 [17:13] - sake3 | Link:

@Angela.....To plucie na rząd to nie tylko osobiste stanowisko.Ci ludzie zostali do tego przygotowani, do takich zadań przeznaczeni i za to opłacani.Niedługo zaczną wojnę o dzieci już urodzone.Znajdą każdy pretekst do usunięcia dziecka już urodzonego,a to chorowite,a to kolor oczu nie taki,za wysoki,za niski,za chudy za gruby.Pieniądz otwiera każde drzwi i kazde serca.

Obrazek użytkownika angela

27-10-2020 [18:34] - angela | Link:

Przykre, że politycy ubierają się w symbole więzienne.
Czy oni wiedzą,  co noszą na swoich maskach.

https://pense.pl/tatuaze-wiezi...