Polacy - naród odporny na zarazy

Na świecie ok. 50% osób przechodzi obecną pandemię Covid bezobjawowo. W Polsce ten wskaźnik wynosi ok 80%. W historii, jak piszą kronikarze, polscy i obcy, na zachodzie, ale także na południu Europy, zarazy dżumy, ospy, cholery i inne zbierały żniwo, w Polsce zachorowali i zmarli tylko nieliczni. To samo dotyczy innych zaraz, najpierw zaborców, później czerwonej, a ostatnio tęczowej. Dziękujmy Bogu, że jesteśmy chronieni..

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-10-2020 [09:06] - NASZ_HENRY | Link:

Dziękujmy Bogu za cudowny lek Remdesivir,  którego czołowym ziemskim lobbystą został  Donald Trump, cudownie wyleczony w 3 dni ☺
 

Obrazek użytkownika mjk1

08-10-2020 [10:02] - mjk1 | Link:

Uchronił od tych wszystkich zaraz, ponieważ nałożył największą karę, jaka mogła nas dotknąć - pozbawił zdolności myślenia. Przysłowie mówi: "Kogo Pan Bóg chce ukarać, temu rozum odbiera". Przykłady można mnożyć.