Królestwo za prawdę

Norki i tchórzofretki to taka zasłona dymna. Niech się ludziska fascynują ochroną futrzaków.
A tymczasem po cichutku po kryjomu nałożymy tym debilom poza namordnikami następne symbole zniewolenia.
Zabierzemy im gotówkę, zabierzemy możliwość podróżowania jak się nie zaszczepią na covid, ich dzieci nie znajdą miejsca w przedszkolu i w szkole, nawet ...itd.
Takich się będzie nazywac  aspołecznymi czynnikami destrukcji zdrowej tkanki. 
To już nawet Orwell , Zamiatin i Huxley wysiadają.
Bo przecież chodzi o to, by żyło nam się lepiej i dostatniej i szczęśliwiej.
Ulepszacze ze wszystkich stron świata łączcie się
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-09-2020 [14:47] - Marek1taki | Link:

Oswajania, przykręcania śruby ciąg dalszy
Ciąg dalszy, bo część już przyjęła ideologię ekologizmu czy medycynizmu w służbie banksterów za swoje własne przekonania. Trudno więc o poczucie choroby.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-09-2020 [15:33] - rolnik z mazur | Link:

Przyjela już większość i znikąd nadziei, bo demokratycznie zamkną nas i tyle.  Wyklęty ludu powstań i zrzuć te namordniki! Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-09-2020 [15:45] - Pani Anna | Link:

 Poziom i powszechność ogłupienia i zaczadzenia ludzi które obnażył covid skłania mnie do refleksji, że czas nabyć strzelbę, spakować trochę nasion, konserw, zabrać psa i komu w drogę...

Obrazek użytkownika RinoCeronte

20-09-2020 [16:57] - RinoCeronte | Link:

Nie da rady. Wszędzie jest covid-19.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-09-2020 [19:15] - rolnik z mazur | Link:

pani Anna, 
A kto ci pozwolenie na strzelbe da?
Tez tak kombinuje. A tymczasem  pani przy kasie mowi  - a gdzie maseczka? A ona tez bez maseczki. A pani? Ale ja za szyba. A ja tez za szyba. Szkofa gadac
 Ogłupienie siegnelo zenitu
 Pzdr
 

Obrazek użytkownika marsie

20-09-2020 [21:00] - marsie | Link:

Nakładam maseczkę, wchodzę do sklepu, robię zakupy, wychodzę i zdejmuję – i wcale nie czuję, że moja godność ucierpiała, a mam jej trochę i używam na co dzień. „Chiński wirus” to jakieś jaja są, ale dlaczego mam denerwować tych, którzy się boją? Siejecie panikę – każe Wam ktoś, czy tak sami z siebie? Pozdrówka!

Obrazek użytkownika Jabe

20-09-2020 [21:27] - Jabe | Link:

Panikę siali ci, którzy wysłali policję z megafonami na ulice.

Obrazek użytkownika angela

20-09-2020 [21:38] - angela | Link:

@marsie, to tylko cykory szczepionkowe, ich chora wyobraźnia pracuje, że będą wszystkich na postronkach prowadzić na szczepienia, a zamiast szczepionek, czipy montowac.
Tylko prawda jest taka , że szczepionki nie będą obowiązkowe , a czipy zanim nam zamontuja, to pierwsi sami zdechną. I tyle.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-09-2020 [21:52] - rolnik z mazur | Link:

@ Angie,
ty mnie zawsze rozbawiasz. Poplakalem się ze śmiechu jak norka. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

21-09-2020 [07:58] - angela | Link:

@rolnik, skoro " jak norka", to współczuję samopoczucia w ciasnej klatce, z perspektywą na futro, bo nawet nie na żywność dla głodnych dzieci.
Gdzie tutaj śmiech u rolnika. BO

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-09-2020 [21:49] - Pani Anna | Link:

Nakładam maseczkę w której od razu się duszę i zalewam potem, nie mogę normalnie rozmawiać, bo nie chcę z nikim dyskutować, ani płacić mandatu i nie o godność tutaj chodzi. Udaje Pan, czy rzeczywiście nie rozumie? Gdyby istotnie było zagrożenie, to nikt by nie dyskutował i każdy by znosił wszelkie niedogodności. Ludzie maja wiele lęków i fobii z którymi jakoś muszą się uporać bądź je leczyć, żeby inni mogli normalnie funkcjonować. Ktoś boi się słońca, inny twierdzi, że go mikrofala zabija, wielu ludzi panicznie boi się zwierząt i co, mamy zaciemnić wszystkie pomieszczenia i wyrzucić kuchenki, ukatrupić czworonogi? Od zarania wirusy z nami były, sa i będą, a kto się ich panicznie boi, ten niech nie wychodzi z izolatki.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-09-2020 [21:50] - rolnik z mazur | Link:

@marsie
i wszystko w tym temacie. Wchodze nakladam wychodze zdejmuje, wchodze nakladam, wychodze zdejmuje......jak ktoś nie ma godności to i ucierpiec nie może. Pzdr
 

Obrazek użytkownika tricolour

20-09-2020 [22:42] - tricolour | Link:

@Marsie

A gdy zdejmiesz, to co z nią robisz, tą noszoną? Masz jakies etui, czy może do kieszeni chowasz? A może masz już jakis wieszak zamontowany na stałe, na ciele, by zawsze była z Toba, jak nos, czy oko?

Bo mnie zawsze cholera bierze, gdy wysiadam z auta, a gdzies pod sklepem, sto metrów dalej, musze wracać, bo zapomniałem kretyńskiej maski. Twoim zdaniem może mam pamiętać o rzeczy, która nie jest mi potrzebna i nigdy nie była? Czy to jest właśnie ta godność? Że mogę wejśc do sklepu bez majtek, ale w masce?

Obrazek użytkownika angela

21-09-2020 [08:00] - angela | Link:

@tricolour,  mówią że przy sklerozie,  to tylko nogi bolą. 

Obrazek użytkownika tricolour

21-09-2020 [09:47] - tricolour | Link:

@Angela

Widać, masz doświadczenie. Ja dopiero zdobywam...

Obrazek użytkownika angela

21-09-2020 [11:34] - angela | Link:

Nie zdobywasz, bo już masz, odwrotnie do mnie.

Obrazek użytkownika tricolour

21-09-2020 [11:39] - tricolour | Link:

@Angela

Też prawda, że przy mnie marnie wyglądasz...

Obrazek użytkownika marsie

20-09-2020 [22:13] - marsie | Link:

Ja:
„i wcale nie czuję, że moja godność ucierpiała, a mam jej trochę i używam na co dzień.”
Ty:
„jak ktoś nie ma godności to i ucierpiec nie może.”
Napisałem spokojnie, by nikogo nie obrażać, ale po takim „dictum” powiem:
To właśnie Ty, Rolniku biedny, godności za grosz nie masz, idiotyzmy od dawna tu wypisując, wciąż wszystko negując, żadnej recepty nie dając, innych o „brak godności” pomawiając. Nie twierdzę, że ktoś ci każe, czy płaci, ale to może jeszcze gorzej? Bo jeśli po prostu tak masz, to szczerze współczuję. Pozdrówka!

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

21-09-2020 [01:33] - Kazimierz Kozio... | Link:

grupa trzymajaca wladze - chocby kazdy z jej indywiduuw prywatnie i po cichu uwazal inaczej - dobrze wie ze jest nakaz czasow podtrzymywania narracji procovidowej. inaczej czasy wysadza ich ze zloba tak jak to staraja sie zrobic z Lukaszenka ktory zignorowal sekte covidian. poniewaz znikad ratunku (im Putin nie poda kola ratunkowego), totez beda brneli w covidokaust-biznes

Obrazek użytkownika mmisiek

21-09-2020 [03:44] - mmisiek | Link:

Maseczki to pikuś.
Jeśli pod pretekstem covida ma być dozwolone łamanie prawa to w praktyce oznacza, że dla władzy ma nie być już żadnego krępującego prawa.
Wszystkim się wydaje, że tu chodzi o działania Szumowskiego do spółki z Morawieckim, a tu być może chodzi o przyszłość i o to co oni dopiero kombinują i co mają za zadanie w Polsce wprowadzić.
Z kolei nadzwyczajny pośpiech i nerwowość wskazują,  że gonią ich terminy, a opór Ziobry chyba psuje im jakiś harmonogram.
 

Obrazek użytkownika angela

21-09-2020 [07:50] - angela | Link:

Eksperci od teorii spiskowych działają,  i wielu tutaj zamiast wyżywać się na rządzie,  proponuję jakiś wydział śledczy,  archiwumx,  zeby zaspokoili swoją manię  podejrzliwosci. 
Tylko ze każdy  z nich, to raczej na miarę tego z krainy deszczowców 🧐 mammamija. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

21-09-2020 [09:05] - Pani Anna | Link:

@angela
jedynym prawdziwym trollem tutej to jest właśnie angela, sadząc po wpisach, regularności, czuwaniu nocnym i porannym i tym, co ma do powiedzenia - taka ze stajni Kurskiego, to ten poziom.

Obrazek użytkownika angela

21-09-2020 [11:32] - angela | Link:

Uderz w stół,  Anna pierwsza się zgłosiła.