Zgodnie z metodologią GW-PO biedy nie ma też w Azji i Afryce

    W Polsce żadnej biedy nie ma. Przynajmniej na typowej polskiej prowincji, dokąd udały się autorytety naukowe i dziennikarskie 3 erpe. Publikowane przez nich wyniki prowadzonych badań ilustrowane materiałem zdjęciowym zadają ostatecznie kłam wrogiej propagandzie.
    Profesor i poseł Platformy Obywatelskiej w jednej osobie, Jan Kaźmierczak, sprawdził, że niedożywionych dzieci nie ma na plaży i  na molo w Sopocie (pisano o tym tutaj).
Z kolei redaktor Maziarski z Gazety Wyborczej sprawdzał w popularnych miejscowościach turystyczno-wypoczynkowych województwa śląskiego (pisałem o tym tutaj).


prof. Kaźmierczak prowadzi badania nad biedą na polskiej prowincji. Sopot (facebook)

    Okazuje się jednak, że biedy nie ma nie tylko w Polsce. Bo jeśli posłużyć się wytrawną metodologią godną profesora Kaźmierczaka oraz intelektualistów z GW, biedy nie ma również w Afryce.

    To afrykańska prowincja. Al-Dżuna z Egipcie.

    (zdj. wikipedia)

    Żadnej biedy nie widać też w Azji.

    Komunistyczne Chiny. Szanghaj, czyli głucha prowincja. Ze trzy razy dalej od chińskiej stolicy niż Sopot od Warszawy! I też nad morzem.

    (zdj. wikipedia)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika alchymista

24-08-2015 [17:42] - alchymista | Link:

Ludzie są dobrzy, a świat jest piękny :-)

Maziarski i ten poseł PO żyją w świecie młodego Buddy, który pozbawiony był brzydkich ludzi, chorób i śmierci. Jak zetkną się z nieszczęściem, pewnie założą jakąś religię, jak Budda :-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

24-08-2015 [19:37] - Chatar Leon | Link:

Oooo, trafnie to ująłeś.

Chociaż właściwie to oni już działają od dawna w sekcie czerskistów.
Problem pojawia się akurat teraz, gdy upada ich doktryna o czeciej erpe - czyli ichniej wizji raju na ziemi. Teraz sekta zaczyna przyjmować oblicze katastroficzne, stąd te teksty w GW o "gęstniejących zapachach pogromu", te porównania PiS-u do Breivika, wizerunek Dudy który "gwałci" i "rozdziera", czy dantejskie wizje Budapesztu nad Wisłą (mówiąc językiem biblijnym to taki ichniejszy Babilon).